Jump to content
yajo

избор на кулер

Recommended Posts

Здравейте колеги в тази тема искам да пишат компетентни хора и се надявам да се изясни въпроса с избор на кулер за различните типове двигатели и желани мощности. Като цяло сега се потготвя една турбо Б18-ка във моето градче:D мощноста която гоним е около 400 коня турбината която сме избрали е К27 избрахме нея защото е с голяма топла част и като цяло идеята е да се развърта към 4500-5000 оборота но ме интересува какъв ще е оптималния вариант за кулер като размери и тн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.5" Inlet & OutletOverall Size: 24" Wide x 6.5" high x 3" Thick (24"x6.5"x3")Core Size: 18" wide x 6.5" high x 3" thick Нещо с тези спекове ще е повече от добре :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото повече толкова повече казал мечо пух. И без това ше е лагава...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвърли едно око на тая тема http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=38&t=55133&hilit=%D1%87%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B6+%D0%BA%D1%83%D0%BB%D0%B5%D1%80 Колегата пише за чардж кулер. Сглобил го е от радиаторчета за парно на лада и твърди, че е добър... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвърли едно око на тая тема http://www.tuning.bg...%BB%D0%B5%D1%80 Колегата пише за чардж кулер. Сглобил го е от радиаторчета за парно на лада и твърди, че е добър... :D

Чардж кулера е за други предназначения, а не за целта, която ще гони явката.Според мен 600х300х76 ще е добър вариант за него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото повече толкова повече казал мечо пух. И без това ше е лагава...

Или от гледната точка на жената: Колкото по-голям, толкова по-добре :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз залагам на реазмера 60/30см на питата.Лятно време и това ми е малко сякаш.По спомен,когато настройвахме Юни месец,температурата на входящия въздух беше около 50 + - градуса при скорост 120-140 км/ч.При по-ниска скорост още по-горещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля че наистина 600Х300 е моя размер за Б18 трябва де е нормален вариант. при добър късмет ще видим количката на националната:evil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...