Jump to content
MAD DOG

Стара идея...относно рекс маниаците

Recommended Posts

Момци,не съм много наясно с терминологията,затова не се смейте ако греша.Не знам кое е най-правилното в случая,предполагам сайт.Идеята ми е да има страница на феновете на ЦРХ в България.Едва ли ще може да се нарече форум,защото разделите според мен трябва да са минимални.Да речем няколко примерни теми:"Полезна техническа информация"(преведени статии,ако някой има желание и възможности),линкове към сайтове със сервизни и т.н.;"Галерия" с нашенски рексита,чужди,стокови,тунинговани и т.н.;Евентуално някакъв трети раздел.Но НИЩО повече,без офтопик и дрън дрън.Просто и изчистено.Страница на която ще има информация конкретно за този модел.Не съм си го избистрял в главата кое точно как.Освен всичко нямам идея това как и къде може да се качи.Питането ми е има ли фенове който биха отделили време това да се разлизира(изработка,поддръжка и т.н.).И за да преваря някакви предположения ще кажа:ТОВА НЕ Е С ЦЕЛ ДА СЕ ДЕЛИМ:bow:Мотам се из този форум от 7г.и ще съм тук живот и здраве.Просто много ми се иска да има място специално за тия картинги по които съм болен.Не ми давайте линкове за форуми в чужбина,повечето ги знам.Тааа.....фенове??? :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си КАПИТАН приятелю и истински ФЕН :lol: Смятам че е прекрастна идея :bow::wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм вътре и ще помогна с какво то мога :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рексофеновете, който имат 4 ген ще има ли място и зя тях :lol::wacko::bow: Идеята не е лоша. Просто сайт, даже няма да има нужда и от форум(според мен). Влизаш и има всичко за рекс :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А,точно тва е идеята Терорист.Цъкаш на старницата и зяпаш всичко САМО за рекс,но на български,сбрано на едно.Значи сайт ще да е. :wacko: .Да се шибам у компютърния гений..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мога да помогна с част от реализацията стига да имам време, желание имам, както и възможности !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз подкрепям идеята горещо и бих участвал с време, писане и разни други, стига да се наложи.Също съм на мнение, че би било добре, да бъде сайтче, с полезно инфо, спецификации, особености, галерии с рексита и сивици 4-та генерация, предимно нашенски.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Великолепна идея Коко ...отдавна трябваше да има такъв сайт на български за сектантите на CRX. Място където може да се намери необходимата информация или помощ от хора ,които ще разберат какво искаш !!! ...без лоши чувства :lol: + 1 за идеята да има такъв сайт на CRX обществото в БГ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааа,тия дни сериозно сядам да се поограмотя относно нещата.Общо взето ми стана ясно че за сайта трябва да се плаща годишна поддръжка.Сумите които видях не са болка за умиралка и ако се наложи ще ги дам.За идеята.Много ми се иска да се получи.Ади,извинявай за досадните въпроси в скайпа. :wacko: .Ама за жалост съм маааалко по-старо поколение и съм трупал знания в друга посока,която за тази цел няма практическо приложение.Ще го обсъдим.Ако някой има идеи и желание,скайпа ми го има в профила.Пишете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм вътре с 2та крака, ще превеждаме ще пишем ... добре е и някакво форумче да има, без да се изпада в офтопици, чат и т.н., въпроси/отговори само за CRXХостинга лесно се урежда, с 2-3 google ads ще си платим всичкоСамо някой да се хване да го реализира, че на идеи съм силен, ама ме мързи да ги реализирам:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм и по идеите и по реализацията така че дон'т уъри...Само трябва да имам време и ще помагам с всичко, което мога :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз едва ли мога да допринеса с нещо :) , но определено ще се радвам да има такъв сайт! :D Успех :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой не би се радвал =P Варианти за направа на сайт има много.. друг е въпроса дали има някой да ги осъществи. Ако някой разбира от PHP / HTML и всякакви други.. Чувал съм ,че с Dreamweaver 'стават' нещата.Dreamweaver Уроци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По въпроса се работи.Бавно но упорито.Нещата ще се случат.На първо четене ще е доста опростено,но ще се развиват в движение.С помощта на всички истински фенове. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм "За",стига да ме приемете с тая 4-ка:lol: .Ще помогна с каквото мога

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешо,нищо не пречи да се направят паралелно два такива.Един само за ЦРХ и един смао за 4-ка.И двете са ми голяма слабост така че ще помагам с каквото мога.За рекситата вече има платен домейн.Но самия сайт ще стане бавно,зашото всички са ангажирани и се прави между другото.Търпение му е майката,както го правят японците. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво пречи да се създаде подраздел в този Форум ? Защо не го обсъдите с Администраторите :worthy:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото ... трябва да има за всеки един модел подраздел както е Във всички чужди форуми.Колега ако мислиш ,че има достатъчно фенове с рексове които ще влизат в това което си замислил (даваи смело).Защото ако са прекално малко..дали ще си струва....?! :worthy:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЩЕ СИ СТРУВА.... това че не пишат в форума не означава че сам малко :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята не е никак лоша.Мисля,че рексоманите не са хич малко и ще е интересно да се пише само за нашия модел самолети.Ще има обмяна на опит и решаване на проблеми по колите.Така всеки ще знае,че става въпрос за рекс и няма да има излишни въпроси като "абе колега,това за каква кола е"... Аз съм твърдо ЗА и деята ти,така че смело напред. :ph34r::angry::):worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Долар вечер, вече е факт... Надявам се началството да не се засегне: crxbg.com :)Разбира се не ми остана време да го доразвия/опиша със всичките му секции, но и това ще стане до ден два. А и разбира се очаквам предложения относно развитието му.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Ванка.Тук няма началници,само сектанти.Ние бяхме почнали нещо,но явно нещата зациклиха недовършени.По-важното е че ти си напреднал,ще помагам с каквото мога. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един мераклия да помага с каквото може!Много се радвам на новото сайтче!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нито разбирам много от рексове, нито съм превеждал някоя статия за тях, но се радвам на инициативата. Имам няколко интересни уолпейпърчета с рексове, с радост бих ги споделил (след час като се прибера от работа) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юнаци, аз също се радвам ужасно много... Имах идеята от много време(години) насам, но по ред причини чак сега имах възможност да я реализирам. Очаквайте много изненади - приятни разбира се!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра идея.Радвам се че има хора като вас.С каквото мога ще помагам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...