Jump to content

Recommended Posts

Колеги тъкмо като се прибирах и видях, че ми светна една жълта лампа на таблото с символ, който аз оприличавам на кранче така да се изразя.Като си паля колата нали чакам да загасне, изгасва си и след като запаля пак светва.Искам да попитам какво сигнализира тази лампа ? Благодаря на отзовалите се от сега :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чека сигнализира, че нещо не е наред по колата! Могат да са много работи, така че иди някъде да и направят диагностика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Ако е това, имаш грешка в компа и е време да посетиш сервиз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това е колега :lol: След това изгасна лампата, ако пак се появи ще отида да направят една диагностика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това е колега :lol: След това изгасна лампата, ако пак се появи ще отида да направят една диагностика.

Има и по-лесен начин. Махаш си панела покриващ компютъра (до десния крак на пътника). Търсиш букса с 2 кабела, не е включена към нищо и се намира в гумена букса, която да я пази. Махаш ключа от таблото и окъсяваш двата кабела с кламер или кабел. След това даваш на контакт и броиш. Колко пъти ще мига лампата. Късите импулси са единици, а дългите десетици. Утре ще погледна точно какъв е цвета на кабелите, аз така си открих и ремонтирах проблема :wacko:Пример > --- --- --- - - - - Това е грешка номер 34ето го и списъка с грешките, за да разбереш аджеба това число какво значи :bow:.http://www.jdmuniverse.com/forums/how-tos-tutorials/57615-retrieving-cel-codes-obd1-obd2-civic-integra.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...