Jump to content
линда

за хонда CR-V

Recommended Posts

Здравейте става въпрос за хонда за хонда CR-V 2000 куб ст 147 кс 2000г имам шум при подаване на газ като спря да натискам педала на гаста шума изчезва съжалявам че съм некомпетентна да задам по ясно технически въпроса ако може някой да даде идеи на какво може да се дърлжи този шум оскорява без проблем но този шум едразнеш ако нищо не е включено в колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опиши по подробно какъв е шума. Стържеш, тракащ, отпред, отзад :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опиши по подробно какъв е шума. Стържеш, тракащ, отпред, отзад :rolleyes:

тракаш отпред и тосамо при подаване на газ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има и вибрация е възможно вътрешно каре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има и вибрация е възможно вътрешно каре.

мисля че няма вибрация но шумът е подобен все едно някакав клапан се отпушва изатваря или ако се сещаш едно време на колелета се слагаха един плекалки и като се движеше гумата спиците се удряха в пластина и издаваша шум

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Генерация, гърнета???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Генерация, гърнета???

какво значи това като за блондинка обяснете шума го има ксамо при подаване на газ не ислед това при движение никакав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е спукан изпускателния колектор(или гарнитурата само на един или два цилиндъра, може да изпуска изгорели газове, точно, както си го описала, пляскане по спиците на колело. Обаче ще се чува и без да подаваш газ, но много по-тихо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а колко може да струва това а кое и как със сигурност да разбера дали етака

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен беше от прегорялата алуминиева кора на колекторите.По-точно при единия болт ,с една шайба и проблема се реши

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отваряш капака, отпред на двигателя (между него и радиатора) са изпускателните тръби. Отгоре на тях има ламарина. Пипни я и виж дали се клати(не трябва да се клати). Ако двигателя е работил ще е гореща, внимавай! Някой да натисне газта. Ако тръбите(гарнитурата) са спукани ще чуеш звукът, който описваш. И ще пуши от там.Между другото, същата ламарина има и на катализатора.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отваряш капака, отпред на двигателя (между него и радиатора) са изпускателните тръби. Отгоре на тях има ламарина. Пипни я и виж дали се клати(не трябва да се клати). Ако двигателя е работил ще е гореща, внимавай! Някой да натисне газта. Ако тръбите(гарнитурата) са спукани ще чуеш звукът, който описваш. И ще пуши от там.

[/quo

благодаря краси надявам се да успея да разбера дали има нещо такова ще намеря някой мъж даме помогне!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш желание ела на месечната и ще го преслушаме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как мога да остановя какво иима

А най лесно става като се посети сервиз. Бъди сигурна , че какъвто и да е проблема не би могла да го отстраниш сама.P.S Страхотен правопис имаш , браво. :D !!! :D Редактирано от bleid 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблем при този шум е че като колата е на място и се форсира не се чува:rolleyes: само при движение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги преди време бях писал че имам чукане като от аванс не се е оправило още казаха ми ,че имало някакъв датчик за аванса отзад на двигателя не съм го гледал още мисълта ми е мога ли да го тествам по някъкъв начин щото бил скъп иначе клапаните ги регулирах .някои бяха добре други натегнати други хлабави а бе смесче и от тях не е .Ако някой има предложения да ми пише и последно колко градуса трябва да се върти центровката щото се сещам че като я тествахме нещо ми се върти като 14 15 градуса но до колкото се сещам май трябваше да е повече Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как мога да остановя какво иима

А най лесно става като се посети сервиз. Бъди сигурна , че какъвто и да е проблема не би могла да го отстраниш сама.P.S Страхотен правопис имаш , браво. :D/>/> !!!/>/> :D/>/>
Ти правописа остави, ника кефи, бях забравил с какво нетърпение очаквах следващия епизод по студио Х на Линда http://detstvoto.net/index.php?newsid=2939 :)/>Колежке искаш да кажеш чу шума го има само в движения и като даваш газ? Редактирано от Слави CR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слави , ти си студио Х :D/>!Тя, на колежката Линда ,последната Серия /пост/ ,е отпреди има-няма 2-години :D/>!Още не си изтрезнял от Нова година майче - е айде наздраве тогава :D/>!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, джиктак ме е подвел от де я изрови тая тема бре, и аз чак си викам бреее как съм я пропущил :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...