Jump to content
слав1912

едно въпросче относно осветлението на часовника

Recommended Posts

колеги,имам civic sedan 6 ген.(англичанка) и осветлението на часовника не ми свети(всъщност аз така я купих-не светеща).та въпросът ми е дали моге някой да ми каже как се сменя и дали изобщо е възможно това.благодаря предварително ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да ме обвинят в спам, но преди да правиш опити да демонтираш часовника - първо тупни яко върху таблото над часовника. При мен така се оправи "изгорялата" крушка и досега няма проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги с тупкане не вярвам но нищо не пречи да се опита,сега на решеването на проблема,моя сивик аеродек вти също страдаше от тая болест,лекарството е в часовник втора ръка взет от някои наш любезен колега за около 10-на кинта(+-)цената нее стабилна,според зависиразглобяването е гадно махат се бутоните махасе радиото задалжително и всички други болтове,централните два болтапод капачето което е под ръчната могат да се заядат дори да превъртят и наи накрая цената да стане висока(ново барче)защото игра електрожена заради болтовете,затова не бързаите и не напаваите при сваляне,и внимаваите за зъбчетата които държат двете части на барчето една за друга,иначе като цяло ако няма проблеми с болтовете и винтчетата процедурата нее трудна и в краина сметка ставащ хепи :lol:но внимаваите с болтовете,ако не знаете питаите,на драго сърце ще обесня или аз или колегите само за да не минавате по пътя на патилите със чупене:lol:включваики светлините нивото на осветление в часовника пада на половина,да не се плащите че нещо нее наред,поне при мен е така :lol:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен проблема се реши доста по-просто. Значи вадиш радиото и бъркаш с ръка над него и отвиваш фасунгата. Сменяш крушката, завиваш фасонгата и си готов. Малко е пипкаво и трябва да внимаваш да не изпуснеш фасунгата. Може да си подложиш нещо на мястото на радиото. Смяната става за по-малко от минута и не е нужно да разглобяваш барчета, копчета и т.н. :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата kopelence е прав точно за две-три минути работа,само трябва да извадиш CD-то или радиото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!! Намерих и аз отговор на един от моите проблеми. Не знаех, че има лампа на часовника. На моята не светеше от както съм я купил и за това съм си нагласил радиото да ми показва часовник :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж първо да не е бушон ,на мен ми беше изгорял и затова не светеше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,къде се намира бушона за часовника и ако е изгорял бушона то тогава няма ли изобщо да не работи часовника,а не само да му липсва подсветката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както е казал единия колега понякога се оправя като руски телевизор, с удар :honda: .В началото и аз така го оправих но след това реших да го отворя и закрепя стабилно.Процеса отнема по малко от 5 минути дори пред магазина експериментирах с различни цветове диоди. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...