Jump to content
krakadal

колко са добри новите коли

Recommended Posts

За какви пари говориш ..теста е правен от хора чиято едничка идея е как да промият мозъка на четящия , че не е измислено и произведено нищо по-добро от немското четириколесно..именно за това съм склонен да му вярвам...:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми вади очите тва Браво до което е сложена Хондата, еле па за Тигана който е на по-предния позиция няма да коментирам.И реално с какво по-точно заслужава това назадничаво място, какпък я сложиха на 8-мо?Аз лично не вярвам да е по-долу от тигана и от БМВ-то, а за ФиатО............................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то и Дачия Логан е по-напред от Сивика в тая класация :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз едно не мога да разбера.Как във всяка тема трябва да има, 2ма-3ма, които да се исе... в началото и после да се чешат по празните глави.Хора като не ви харесва темата на хората не пишете в нея.В случай, че наистина е нещо изключително тъпо(каквито ги има в изобилие) модераторите си знаят работата.1вите страници са ммм."А на бас, че нямаш кола а на бас брбр.Седим и си пием виното пък тоя тука фантазира".За мен тази тема е важна.Хубаво е да има и отрицателни мнения за хонда, че малко да слизаме на земята.Е не може всичко да е хубаво.Къде сте видяли хонда да не гори масло.Само като се продава.Тоя пич който е правил разработката според мен прецакал работите.Макар, че за кутията нещо не ми се връзват нещата с него.За окачването са си виновни нашите чудни пътища.Давам пример как може да прецакаш чисто нова кола.Дачия сандеро 1.5д 90коня.Странно защо обортомера си е до 7хил.И пича се хвали страшни тия новите дизели.Викам да супер са.Върви супер, а гори супер малко.Питам го чисто нова ли я взе?-Да, сега си я разработвам.-Ми по полека я карай оня ден много гас и даваше.-А луд ли си пазя си я не вдигам повече от 5000оборота.- :blink: Кво, чакай бе тя нали беше дизел?-Да бе ама тия новите са до 7.-аа ти малоумен ли си бе ;) .Сложи ли са и табло от бензиновата версия, трябва да я караш до 3-И така Въпростния Любо от село Обручище разбра, че колата я е разработил повече от добре.20000км беше вече :hondarulez: ама нищо и няма де.Може би затова логана стои по напред от Сивика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: във тоя случеи и аз сег а така да разработя новия шорт блок да знае как трябва да върви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още не съм бре колега шорта ще дойде до 10 15 дниа докато го пуснат в кош а очаквам около 15 другия месец

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като темата се изчерпа, разбра се какво е счупено и гледните точки на колегите, темата се заключва с цел предотвратяване на следващи спорове и дразги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...