Jump to content
trepa4a

Двигател d16z7

Recommended Posts

Колеги имам запитване.Предлагат ми хонда сивик 95г. 1600к. 113 к. d16z7.Кажете заслужава ли си, и какви са проблемите с този мотор.Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

двигателя д16з7 не е ли 125коня,едновалов витек?D16Z7 1590 16 МPFI 75 x 90 SOHC VTEC 92-95 Civic ESi 125@6600 144@5200

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радо Лудата ряпа е прав, отиди и огледай на място, трябва да е 125кс. Колата седан ли е?

Редактирано от chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радо е прав, отиди и огледай на място, трябва да е 125кс. Колата седан ли е?

Или седан,или купе тряа да е.А и 113 коня двигатели има в англичанки и не съм сигурен и в 6-та генерация,а тая тряа да е 5-та,1995 година..... Редактирано от RadoslavKZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радо е прав, отиди и огледай на място, трябва да е 125кс. Колата седан ли е?

Или седан,или купе тряа да е.А и 113 коня двигатели има в англичанки и не съм сигурен и в 6-та генерация,а тая тряа да е 5-та,1995 година.....
ето обявата.Марка:Хонда Модел:СивикДвигател: 1600 куб. 113 к.с.Дата на производство: 10.95г.Пробег:140000Цвят:ХамелеонЕкстри: 2аербага, ел. стъкла,15ц.ал.джанти,тунинг.без.раждиЗабележки:по боята на предния капак и задна броняцена 2900 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не е ли 5-врат хечбек, англичанка с D16Y3.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не е ли 5-врат хечбек, англичанка с D16Y3.

Колеги последно колата е била Сивик 1600к. 16 v. 113k.c. DOHC B16A2 . Кажете нещо за тех. състояние .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, някой те финтира здраво. Няма как да е B16A2 и да е 113 коня. Най-добре покажи обявата защото така само гадаем какво може да е и няма да можем да дадем каквито и да е насоки..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мистерията е разплетена изглежда колата е 5г англичанка поне аз това намерих http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11289126551609417&f1=details

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мистерията е разплетена изглежда колата е 5г англичанка поне аз това намерих http://nfs.mobile.bg...9417&f1=details

Точно тя е .Търся мнение спешно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горката кола...Според мен не си струва. С тоя "тунинг".... Пък и ако е 1.6 да е 125к.с. така и така ще ти ок 140 кинта данъка-поне да си струва :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седи около година в мобиле и интересното е че никоя не я взима,явно са и много парите,пък може и нещо друго да има..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооо тази кола я помня от времето, когато аз си търсех (точно преди година и половина). Почти не е слизала от продажба. Беше обявена на 4500 :D Според мен точно тази не си заслужава. За толкова време все някой щеше да я отнесе ако беше ток и жица :D Да не говорим, че има няколко вида зелена боя по нея...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е... не си струва..... какъв хамелеон е това ;):D;);) това има сигурно 4-5 слоя зелена боя:Dяяко те лъжът... добре че си се допитал до нас;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е... не си струва..... какъв хамелеон е това :censored::censored::censored::censored: това има сигурно 4-5 слоя зелена боя:censored:яяко те лъжът... добре че си се допитал до нас:censored:

БЛАГОДАРЯ КОЛЕГИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офффф и аз я знам тая количка,трябва да е д16у3 наистина....Стои в мобиле от 100 години...Ама е с убийствен тунингггг:censored::censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...