Jump to content
ivo099

махане на дръжките

Recommended Posts

колеги някой мислил ли е за изчистване на вратите и калничите в смисал махане на лайсните и дръжките на вратите и раздуване на предни и задни вежди и прагове ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави се, правено е - после просто с дистанционното си отваряш вратите. Само гледаш да не го забравиш вътре в колата и да затвориш !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам един комшия който си махна лаисните и дръжките на вратите.Уж му го направиха както трябва,завариха му планки,с точкови заварки и уж мн малко кит.Но колкото и малко да е кита тази врата се затваря по 10 пъти на ден и кита се напуква.При него издържа около година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако замръзне кво правиме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта хонда е така, без дръжки на вратите! лошото е ако си забравиш ключовете вътре. Иначе винаги си носа с мен и другото дистанционно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично ако си правя такова нещо задължително ще си сложа скрито ключе в багажника.... Ако забравя случайно дистанционното с ключа отварям багажника и цъкам вратите.... Идея е и според мен е задължително... Ама като цяло не ме кефи идеята без дръжки само да си цапаш боята постоянно :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай да не ти се смачка акумулатора някой ден, защото тогава ще треа да чупиш прозорец или ако можеш да влизаш през багажника :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не отговори като замръзнат зимата уплътненията на вратите кво правиме в случая, един мой приятел на една двойка голф GTI бра ядове голфа беше много лачен но и му махна дръжките на вратите, изми я на автомивка в студено време и неможа да ги отвори вратите на другия ден, та за това питам има ли някакъв чалъм при такива моменти :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещата които могат да му се случат на колегата, минал през тази интервенция са доста...и всички те са отрицателни.... :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако замръзне кво правиме :P

Ами носим си кози крак или друго лостово устройство :honda: Сега малко по темата: предната 4-ка Сивик я бях направил без лайстни, поради факта, че едната ми (отляво),липсваше, а да си намериш хубави лайстни е все едно да си намериш кола дето да няама дефект и кусур :P. Та махнахме с тоя човек дето я правихме лайстните и само в дупчиците сложихме кит, и там където се налага леко изправяне на контурите. Общо взето се получи много интересен контур на цялата кола отстрани. Мо е мнение е, че става малко неестествено, спрямо стоковия модел, но пък е шантаво и е някакъв тип индивидуализъм :D Както и да е, поздрави на всички, които искат да се различават, макар и малко от сток силуета :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не отговори като замръзнат зимата уплътненията на вратите кво правиме в случая, един мой приятел на една двойка голф GTI бра ядове голфа беше много лачен но и му махна дръжките на вратите, изми я на автомивка в студено време и неможа да ги отвори вратите на другия ден, та за това питам има ли някакъв чалъм при такива моменти :lol:

има колега мажеш гумените уплътнения с нещо качествено и нямаш ядове изпитано е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубуу де,ами що пък ще махаш дръжките и лаисните??? Да стане грозна без никаква линия и да изглежда като гюле.Какво ли не правят хората за да са по-различни? Ама трябва и малко вкус да имаш за това и фантазия да си го представиш как ще изглежда. На голфа дръжките са си супер грозни и без тях може и да е по-добре,ама хондака си е много по-добър от към дизаин.Запуши жапката и километражите и ще си супер....ха ха ха ! Маитапя се не се убиждаи! УСПЕХ:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най готиния + от махането на дръжките е че никога няма да си забравиш колата отключена :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не отговори като замръзнат зимата уплътненията на вратите кво правиме в случая, един мой приятел на една двойка голф GTI бра ядове голфа беше много лачен но и му махна дръжките на вратите, изми я на автомивка в студено време и неможа да ги отвори вратите на другия ден, та за това питам има ли някакъв чалъм при такива моменти :)

има колега мажеш гумените уплътнения с нещо качествено и нямаш ядове изпитано е ;)
Кажете нещо качествено за мазане, силиконов спрей или по-добро, че не искам да ми се скапят и напукат уплътненията след време. Иначе моето мнение, че предимно на 3-врати и купета им отива и най-вече ако са тъмен цвят. Но като цяло с дръжки повече си ми харесва:)А как се преправя механизма, че да избутва вратата, пръта за външната дръжка се връзва към пръта за закючване ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си талк за оплътненията.А относно лаисните без тях ще изглежда добре но без дръшки?????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На някои коли им ходи без дръжки и изглежда супер яко но има такива които просто без тях изглежда някак неестествено все едно нешто липсва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://xplodx.snimka.bg/tuning/honda-civic.327433.9869864и моята беше така.Има и плюсове и минуси.-да не забравяш ключовете/-да намериш много добър майстор за да не си личи кита.(почти винаги си личи)-Машинките трябва да са добре напаснати и уплатненията нови за да изтласква вратата.нямал съм проблеми с отварянето поради замразване.Вкарваш си 2та пръста между уплатненията и опъваш винаги е ставало.+газария и по добра визия.+излизаш и тръгваш не ти трябва ключ за да заключваш.И май е по-сложна за крадене, като изключим чупене на прозореца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашите хонди се отключват само с един шиш,отвертка или нещо по дълго и тънко през отвора между стъклото и уплътнението изпробвано много кратно по бензиностаннциите от мен,на 4ката ми аларамта се заключваше сама.И често ми се налагаше да го правя,като я оставя запалена да загрява.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз съм мислил за махане на лаисните и раздуване на веждите бе да се махат ръчките ,пак ще е различно и изчистено.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА качиш сминки ако има развитие

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...