Jump to content
Two

Краят на facebook на 15 март

  

137 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Марк Зукърбърг заяви, че Facebook ще бъде затворен през месец Март. Поради причината, че поддържането на известният сайт станало твърде стресиращо."FaceBook излезе извън контрол", казва Зукърбърк в пресконференция, "и стреса на управлението на това дружество ми съсипа живота. Трябва да се наложи край на лудостта!"Зукърбърг обясни, че на 15 март, потребителите вече няма да имат достъп до техните FaceBook акаунти."След 15 Март целият сайт ще спре", заяви Avrat Humarthi, заместник-президент на техническите въпроси към Facebook. "Така че, ако някога искате да видите снимките си отново, препоръчвам Ви да си ги свалите от вашите профили. Вие няма да можете да си ги върнете след като FaceBook спре."Зукърбърг заяви, че решението за спирането на Facebook, е трудно и той смята, че хората ще се разстроят."Аз лично не мисля, че е голяма работа," каза той в лично интервю по телефона. "И за да бъда честен, мисля че е за добро. Да не сте във Facebook, а да сте навън и да сте истински приятели. Това ще е най-добре!"Някои Facebook потребители бяха бесни след изслушването на тези шокиращи новини."Какво ще правя без Facebook?", заяви Денис Брадшоу, ученик в гимназията от Индиана. "Животът ми се върти около него. Аз съм във Facebook, най-малко 10 часа в денонощието. Сега какво ще правя през цялото си свободно време?"Въпреки това, родителите в цялата страна отбелязаха дългоочаквано чувство на облекчение."Радвам се, че FaceBook кошмарът свърши," каза Джон Гътари, една майка от Детройт. "Сега детето ми няма да бъде залепен на екрана на компютъра по цял ден. Може би дори вече ще мога да разговарям с нея".Точно сега във финансовата криза се критикува, че Зукърбърг ще изгуби милиарди долари. Фейсбук в момента е класирана, като една от най-богатите фирми в света, с приблизителна печалба от 7,9 милиарда долара.Но Зукърбърг остава невъзмутим от тези обвинения. Той казва, че ще остане с решението си, спирането на Фейсбук."Не ми пука за парите", казва Зукърбърг. "Аз просто искам да си върна старият живот."Във Фейсбук препоръчват, потребителите да си премахнат всички свои лични данни от интернет страницата си преди 15 Март. След тази дата, всички снимки, бележки, връзки и видеоклипове ще бъдат окончателно изтрити. Източник: http://asenov.net/%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%8F%D1%82-%D0%BD%D0%B0-facebook-%D0%BD%D0%B0-15-%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%82/

Редактирано от Two

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха всеки който повярва на това трябва да е много найвен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми прилича на нова рекламна кампания, на небезизвестния сайт, как ще си заколиш сам кокошката, дето снася не златни, ами диамантени яйца :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-"Да не сте във Facebook, а да сте навън и да сте истински приятели. Това ще е най-добре!"-Дано го мисли и го направи наистина!Тъкмо ще разберем що е то"истински приятели" и има ли почва у нас ...... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все едно Coca Cola да кажат "Спираме производство.Отказваме се от печалбата. По-здравословно е да нагъвате натурални сокове". Такива големи компании не умират просто така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:honda::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то след фейса ще почне и аха.бг и след това и то и до каде ще я стигнем ???????????:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се струва че някой си прави някакъв вид PR.Не знам каква е целта,ама не ми се вярва някой да итрещи до такава степен,че да си затрие бизнеса за милиони.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Генерират си кликове и изкуствена известност тия глупаци от сайта, на който са го публикували първоначално.. нищо повече :honda: Спете спокойно, деца :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Генерират си кликове и изкуствена известност тия глупаци от сайта, на който са го публикували първоначално.. нищо повече :honda: Спете спокойно, деца :lol:

weeklyworldnews е първоизточника....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

weeklyworldnews е първоизточника....

Точно де.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

weeklyworldnews е първоизточника....

Точно де.
Искрено се надявам да грешиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, това верно е голяма глупост :honda:Точни преди броени дни пак обявиха, че състоянието на тоя пич достигнало "еди колко си" милиарда ... най много завистниците да си затворят устите .. ама фейсбук за "затвори" е смешно :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да си кажа не го вярвам ,ама ако го затрият ще направят една голяма услуга на много хора ! То това не се понася вече навсякъде бутончета фейсбук всеки виси там ,ей на хората седяли с по над 10ч и какво щели да правят ,ми излез забавлявай се спортувай ,направи нещо смислено не да висиш като .......в този от глупав по глупав сайт !Със закон трябв ада се забрани сума време изява на хората !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да си кажа не го вярвам ,ама ако го затрият ще направят една голяма услуга на много хора ! То това не се понася вече навсякъде бутончета фейсбук всеки виси там ,ей на хората седяли с по над 10ч и какво щели да правят ,ми излез забавлявай се спортувай ,направи нещо смислено не да висиш като .......в този от глупав по глупав сайт !Със закон трябв ада се забрани сума време изява на хората !

Напълно съгласен! Изказа(писа) ми мнението което бях почнал да пиша преди малко и го изтрих :lol: Просто не искам да не вярвам :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам какво толкова им пречи на хората фейсбука ... и аз имам и ползвам, но не стоя по 24/7 на него, който иска да си виси там постоянно, негов си е проблема :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как един неизвестен на никой сайт може да привлече вниманието на хиляди хора в интернет? С някоя скандална новина - скайп умря за няколко дни, айде сега и ФБ. Трябва да си пълен идиот за да повярваш на подобна простотия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само фацебука е лудост,ама едва ли ще стане това...Много сайтове трябва да се затрият според мен :heart:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вашата психограма - истинският капитал на Facebook07 януари 2011 | 15:51От разказването на това къде си бил, какво си ял и с кого смяташ да се срещаш явно също могат да се печелят пари. И то какви! Мрежата за социални контакти Facebook се оценява на стойност от 50 млрд. долара. Младата фирма още не е на борсата, но 450-те млн. долара, които бяха вложени от известната със своята предпазливост инвестиционна банка Goldman Sash, на практика представляват нещо като борсова оценка.Какво прави дяловото участие във Facebook така ценно? То е част от така наречените мрежи за социални контакти, които представляват платформа за интерактивно общуване между хората. А желанието им да съобщават, на пръв поглед, не особено интересни неща се оказва направо неутолимо. Особеното, което отличава Facebook от предишни интернет-платформи, е невижданата досега скорост, с която се разраства ползването й.Лавинообразно сприятеляванеДо преди две години Facebook имаше около 100 млн. юзъри в цял свят, днес те са вече 600 млн.. Twitter межудвременно наброява 100 млн. потребители. Ежедневната употреба на Facebook прави платформата особено привлекателна за рекламния бизнес. В САЩ всяка пета интернет-реклама междувременно е позиционирана именно във Facebook. В Германия, където платформата дълго време беше недостатъчно популярна, междувременно също има 14 млн. активни юзъри, от които 10 млн. я ползват ежедневно. Всяка десета реклама в Германия се показва във Facebook!Facebook има и още една стойност, която е малко по-прикрита. Всяко съобщение, публикувано във Facebook по света, съдържа детайлирани информации за личността и компютъра, от които се изпращат.Така фирмата на Зукърбърг разполага с изключително детайлни психограми за всеки един от своите ююзъри. Тези електронни "досиета" всъщност са истинската стойност на фирмата, която някой ден може да й донесе значително повече печалаби от рекламните приходи, които се събират сега. Именно тези данни са капиталът, с който разполага Facebook и за който имаше множество критики, че се събира и съхранява небрежно.Facebook е и щедър спонсор24% от дяловете във Facebook се държат от Марк Зукърбърг - основател и шеф на платформата. Той е евреин по произход, възпитан атеистично, увлича се по старогръцки трагедии, завършил е Харвард, има славата на социален невротик и компютърен маниак. Програмира още от най-ранна детска възраст. Първите му изяви са свързани със създаването на компютърни игри на базата на картини, рисувани от деца. Като студент Зукърбърг създава първата версия на Facebook, с която докарал до срив от претоварване компютърната мрежа на Харвардския университет. Днес живее скромно с приятелката си Присила Чан в Калифорния. Facebook е и щедър спонсор - напоследък дари 100 млн. долара на училища в щата Ню Джърси.Източник: Дойче веле

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе да.Според мен си е чиста реклама.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе да.Според мен си е чиста реклама.

 

Of course! :heart:

 

Колкото се въртяха за Skype и тем подобни програми/сайтове подобни неща и станаха реалност.. толкова и FB ще закрият.. човека печели сумати пари на година и за да се захване с това е 100% наясно с нещата.. какво е това ,че нямало да може да се справи и тем подобни?! Това си е световна мрежа ,а не някой измекярски Български сайт, наясно е с това ,че ще има много хора, отговорности и т.н.

Редактирано от tdR-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма се плашите, ако няма facebook - има f*ckbook същото е... само малко по-различно :heart: :heart: :heart:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава новина.Ако беше и вярна.... :heart:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен това има и други мрежи изградени на принципа на facebook платформата.Ако хората имат нужда от това да разберат кой е пръднал вчера по обяд и кой направо се е на*рал ще има и такива социални мрежи дали фейс дали други ще има. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да го спрат :) Писна ми ебати приятелката ми играе 20 игри :D по цял ден на компа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма се плашите, ако няма facebook - има f*ckbook същото е... само малко по-различно :):D :D

Ей колко си прав не е истина.Тоя другия фейс е по -готин :D , по се сближават хората там :D:P . Редактирано от Dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе, пробвай и ше видиш,че има :D . И там има и "градинки" за копане и "кончета" за яздене, бе всичко как си му е реда :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекалено много интриги стават във фейсбук,аз съм за изтриването му,за което се съмнявам ,че ще стане скоро :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, но аз чрез тоя сай открих повечето си съученици, с които кой знае дали иначе щяхме да се намерим! Не е толкова лош, ако се ползва умерено!Но наистина много хора психясаха покрай "Фейса" така че може и да е за добро, ако е вярно това за спирането му! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп! Грешка! :):)

Редактирано от CIVICwarrior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее разгеле,а дано не е само шега.Най накрая приятелката ми да си потърси друго хоби

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее разгеле,а дано не е само шега.Най накрая приятелката ми да си потърси друго хоби

Twitter? :) Редактирано от T.HondaZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее разгеле,а дано не е само шега.Най накрая приятелката ми да си потърси друго хоби

Twitter? :)
Бе ако я накарам да тренира като Синди Крауфорд и се научи да прави шпагат ще е супер :) Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще видим като му дойде времето но си мисля че няма да стане тая

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имайки в предвид колко пари докара това на собствениците му. Дори и да се затвори само до 5 дни ще има друг сайт със същите функции. Както се казва те могат да го затворят ама не могат да забранят на друг да отвори същия така че фейсбук или там квото ще име да е такъв тип сайт ще има :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...