Jump to content
wishmaster_333

проблем с централното......

Recommended Posts

Здравейте колеги имам едно питане ако някой може да помогне или поне да ме насочи къде да търся проблема :) Става въпрос за следното все още си отключвам и заключвам колата с ключа Civic 5gen.Когато отключа шофьорската врата се отключва и пасажерската но когато заключа шофьорската другата не се заключва,а напоследак пасажерската започна от самосебеси да се заключва в движение ако е възможно някой да даде идейка къде да търся проблема. Благодаря предварително :)

Редактирано от wishmaster_333

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата май е за технически :) Прегледай буксите на вратите,леко бутваш маншона и ще видиш как се откопчват.Виж как са кабелите,да не би да замасява някъде.Ако всичко там е Ок, се насочваш към контролният модул в шофьорската врата.

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен проблема беше в пръчките които мърдат копчето виж си ги стегни малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-вероятно ще е от пръчките защото прозвънях всички кабели и проверих всички букси както и модула във шофиьорската врата- всичко е ок

Редактирано от wishmaster_333

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и се извинявам че постнах темата в неправилният раздел...:lol:

Редактирано от wishmaster_333

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да си оправиш проблема трябва да си свалиш кората на вратата и да проследиш лостовия механизъм за заключване дали не се разкачил някъде. Провери си и буксите за захранване от централното заключване за слаба или прекъснала връзка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен проблема беше в пръчките....механичен.Махни корите и огледай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери за късо или за прекъснат кабел но на отворена и затворена врата. При мен на отворена всичко беше ОК, но като затворя не работеше. Оказа се леко измъкнат пина на буксата от страната на купето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първоначално виж дали ти се заключват и отключват вратите отвътре от заключалките :heart: При счупена заключалка на шофьорската врата няма да ти работи централното :heart: същото важи и за пасажерската врата . Преди месец ми се счупи заключалката на шофьорската врата и централното не работеше или работеше странно , от алармаджиите ми казаха като си намеря заключалка да се върна при тях да ми регулират централното , но не се наложи защото само като си смених пластмасата и закачих пръчките се оправи :D Вместо да сваляш цялата кора свали само панела до дръжката и заключалката и виж как са пръчките :heart:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...