Jump to content
addicted2drift

Honda Civic - playtime

Recommended Posts

Здравейте на всички колеги и фенове на Марката! Тази година ставам на 27, обаче смело отказвам да порасна! :blink: Все още посвещавам част от времето си на PC игрите! Сьбирам информация за Racing игри, в които сьществува Хонда Сивик! Ще се радвам, ако някой знае такива и ги сподели! Разбира се много хора знаят и са играли NFS! Аз тьрся нещо по-нетрадиционно!Благодаря на всички, които могат да помогнат! <<<<<<No WONDER, DRIVE HONDA>>>>>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм любопитен може да не е само сивик а и црх люд

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WRC 2010 - Civic R3

Не съм я пробвал много големи изисквания има за моя компютър, но предполагам че ще е в духа на CMR.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко(стотин) години играх една игра в която си спомням ,че имаше Honda ,но не бях сигурен кой модел и сега погледнах в интернет и не са малко :blink: Играта се казва Juiced (Аз говоря за първата част, а има и 2-ра)

 

Car List (Мисля ,че това са на първата част, понеже играта има и 2-ра част ,която не съм играл и незнам дали има Honda там.)

Acura Integra Type-R 16-Valve - DOHC - 4-cylinder - i-VTEC 1.8 Litre Acura NSX 90-02 V6 - 24-Valve - DOHC - VTEC™ 3.2 Litre Acura RSX Type-S 16-Valve - DOHC - 4-cylinder - i-VTEC 2.0 Litre ---Honda Civic DX 16-Valve - SOHC - 4-cylinder 1.7 Litre Honda Civic Type R '02 16-Valve - DOHC - 4-cylinder - i-VTEC 2.0 Litre Honda CRX 1989 16-Valve - DOHC - 4-cylinder - i-VTEC 1.6 Litre Honda Integra Type R '02 16-Valve - DOHC - 4-cylinder - i-VTEC 2.0 Litre Honda Integra Type-R 94-01 16-Valve - DOHC - 4-cylinder - i-VTEC 1.8 Litre Honda NSX 90-02 V6 - 24-Valve - DOHC - VTEC™ 3.2 Litre Honda Prelude 1992 VT 16-Valve - DOHC - 4-cylinder - i-VTEC 2.2 Litre Honda S2000 16-Valve - DOHC - 4-cylinder - i-VTEC 2.2 Litre
За тоя списък не съм много сигурен (намерих го в гугъл) дали ги има всичките коли ,понеже от доста години не съм играл играта ,но си спомням ,че поне 1-2 Вонди имаше ;)

 

Снимки

 

Изтегли - Juiced

 

Това е 2-рата част. Изтегли - Juiced 2

 

До колкото си спомням.. управлението може да ви се стори малко дървено ,ако сте свикнали с NFS-та и т.н. до колкото си спомням :D Но с малко "тренировки" и каране известно време се свиква. Пък и играта не е от най-новите и е разбираемо УЖ. За 2-рата част незнам нищо понеже не съм я играл, но сега като ме подсети колегата за игри с Honda може пак да си изтегля 1-вата част ,че да има и аз какво да джиткам.

Също така мисля ,че можеше да се играе в Internet/LAN безплатно ,но не съм 100% сигурен.. може да се бъркам с др. игра. Надявам се на някой да му хареса ;)

 

Поздрави!

Редактирано от tdR-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GTR и GTR2 са истинските , нетрадиционни симулатори, но няма хонда , само някакви гадни ферарита , поршета и ламбота ... корвети и вайпъри :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз подкрепям твърдо Juiced 1, на графика не го докарва, но гейплея и цялостната структура на играта са уникални :blink: една от най-добрите рейсинг игри за мен ;) Има и gran tourismo портната за ПЦ но не съм я пробвал :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтеглих Juiced ето това са нашите бегачки:

 

CRX

Civic DX

Prelude VT

RSX Type-S

Integra R '99

Integra R '02

Integra Type-R

S2000

NSX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз чакам един приятел да направи Мод на GTA San Andreas само със хонди :) като я направи ще ви дам линк да я дърпате :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОООООООООООО ти само да не я дадеш:):):)като излезне на пазара;):lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам двойката за теглене. Ще видя там какви коли има и ще пиша

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

forza motorsport 1,2 и 3 страхотна кормилачка с множество хонди и акури :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИГРата се КАЗВА SEGA GTима сивик вти(6 ген) прелуд(5 ген) вти НСХ(два вида ЦРХ сир(89год) БЕАТ акорд СИр инегра сир и Р Има и всички други японски яки коли до тази година.обаче играта е от 2000 година графиката вече голямо дърво има тунинг опция прилича малко на гран тоуризмо ако сте я играли :) ИМА И втора част която търся от години за ПЦ но без успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

forza motorsport 1,2 и 3 страхотна кормилачка с множество хонди и акури :)

Тази Форза изглежда перфектно, но май само за Xbox я намирам. Има ли за PC?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за Juiced, разцепвах ги с рекса.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а двойката хубава ли е че почвам да я качвам

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мне форца е екс бокс ексклузив :) само на конзола може да се играе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дава ми да вкарам оригиналния Jucied2_HIN CD/DVD. Кво да правя, къде се копира крак-а

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

gran turismo 4

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дава ми да вкарам оригиналния Jucied2_HIN CD/DVD. Кво да правя, къде се копира крак-а

В папката където си инсталирал играта (еветнуално където е другата сегашна иконка от която влизаш в играта) Пиши после как е 2-ката :lol:EDIT: Forza-та наистина само за Xbox я има.. иначе ,ако я имаше за PC щеше да се пробва. Редактирано от tdR-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не става, пробвах така ама цъ

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rfactor

Доста добър симулатор особено ако го играеш с волан.

Много настройки по колата(скорости, окачване, аеродинамика, много възможности за настройка)

В интернет има много реални писти и коли, сред които сивик 4, 5 и с2000 (може и други хонди да има, но аз само тези съм намерил)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич дай линк за тази игра моля те изглежда супер !а също тка ко някой играе форца три да свирне да направим един лайв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич дай линк за тази игра моля те изглежда супер !а също тка ко някой играе форца три да свирне да направим един лайв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая форца ли е ква е ама неможах да я намеря в замундето:lol:може ли линк

Редактирано от DohcVtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става ли за компютуър?

Не става колега само за X-box e.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rfactor -> http://www.zamunda.net/details.php?id=100964&hit=1А това са два линка от където можете да теглите коли, писти, настройки и скинове:http://www.rfactorcentral.com/list.cfm?cat=Carshttp://www.racedepartment.com/dlcat-rfactor-2/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер ти откога играеш? можем ли да играем онлайн ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Играя я от скоро. Има мултиплейър, но не съм го пробвал още.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер сте симпатяги! Не сьм очаквал толкова много инфо! Благодаря ви на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рфактор с кои копчета играете защото на мен ми тръгва с А след това нищо!!! ще ви предложа ли LFS http://zamunda.net/details.php?id=100695&hit=1 :)

Редактирано от DohcVtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рфактор с кои копчета играете защото на мен ми тръгва с А след това нищо!!! ще ви предложа ли LFS http://zamunda.net/details.php?id=100695&hit=1 :D

 

Да, LFS също е много добър симулатор. Относно настройки човек може да си играе колкото иска.. много неща могат да се правят ,пък и играта не е 40GB дето се вика.. ами 500~700MB .. стабилна е наистина преди време я играех, и като нищо мога да я изтегля отново. И да отметна за тези които не са играли до сега LFS ,че стандартно играта няма Hondi (по-принцип там марките на колите не са и с реалните си имена) ,но за сметка на това могат да се изтеглят скинове (които не са бъгави) за всеки вид кола.

 

Имаше един сайт който използвах преди време да си тегля скинове/модове за колите ,но сега не мога да се сетя кой беше :) Сайтове всеки може да намери в гугъл. Ето един например

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LFS откога има хонди !? !!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Рфактор с кои копчета играете защото на мен ми тръгва с А след това нищо:D ще ви предложа ли LFS http://zamunda.net/details.php?id=100695&hit=1 :)

 

Да, LFS също е много добър симулатор. Относно настройки човек може да си играе колкото иска.. много неща могат да се правят ,пък и играта не е 40GB дето се вика.. ами 500~700MB .. стабилна е наистина преди време я играех, и като нищо мога да я изтегля отново. И да отметна за тези които не са играли до сега LFS ,че стандартно играта няма Hondi (по-принцип там марките на колите не са и с реалните си имена) ,но за сметка на това могат да се изтеглят скинове (които не са бъгави) за всеки вид кола.

 

Имаше един сайт който използвах преди време да си тегля скинове/модове за колите ,но сега не мога да се сетя кой беше !!! Сайтове всеки може да намери в гугъл. Ето един например

 

Оооо, аз се връщам към LFS-a ;)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре изтеглих LFS и изтеглих хонда ек9 тази от горният пост но защо като направя всичко ми излиза на триъгалничета и липсващи части (всичко е заместено)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре изтеглих LFS и изтеглих хонда ек9 тази от горният пост но защо като направя всичко ми излиза на триъгалничета и липсващи части (всичко е заместено)

Когато сваляш всяка кола си пише за точно коя версия на LFS е направена, когато объркаш кола за една версия с игра друга версия се получават тия гадни триъгълници

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LFS откога има хонди !? :D:)

Оооо отдавна :) файловете се заместват в папката DATA :D Редактирано от VoDo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мене ГТ-5 е играта.Освен сивик купе(5-6-та)нема Хонда да я нема.Иосвен това са таип-р,спун,муген,муген РРабе каквато ти душа иска.Просто маняшка игра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...