Jump to content
Sissko914

ксенон за 12 лв

Recommended Posts

Здравейте колеги Искам да попитам може ли да има такъв ксенон за 12 лв или са пълни боклуци пише си на тях H1,,3,4,7 ама дали вършат някаква работаискам и аз хубав ксенон но не ми се дават 200 лв така че ако има някой с такива крушки да пише :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито за 200, нито за 12лв ще си вземеш качествен ксенон, да не говорим за фарове. За около 40тина лева има халогенни крушки на Osram или Philips, от които ще бъде доволен не само ти, а и всички останали участници в движението :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей така колега,има голяма разлика от крушките който си опоменал в поста си и ксенона.Истината е ,че всички ксенони са китайски,но има разлика в качеството на самата крушка.Логично е ,че като едно нещо е по скъпо,има и добра гаранция и е найстина добро.Ако не ти се дават толкова пари послушай колегата и по-добре си вземи обикновени крушки който светят добре,но не като ксенон.И задължително ако сложиш ксенон си направи реглаж на фарови,за да не те сърби г..а:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ксенон за 12 лв. няма. Има някакви ментета "Xenon Effect" и т.н., който са по-зле от нормалните крушки.Най-добре две крушки Osram NightBreaker Plus, ще ти излезнат под 30 лв. (последно май ги взимах по 12-13 лв. бройката H4).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги Искам да попитам може ли да има такъв ксенон за 12 лв или са пълни боклуци пише си на тях H1,,3,4,7 ама дали вършат някаква работаискам и аз хубав ксенон но не ми се дават 200 лв така че ако има някой с такива крушки да пише :beer:

Да не говориш за едни в сини кутий,на които пише"white plazma xenon"" фирма"SCT Germani"?Ако са те,стават.За ок 6 кинта на крушката светят супер и не са като другите да горят често.На хеча са на 3 месеца вече и са бомба.Особенно след 2-3 мин като загреят. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги Искам да попитам може ли да има такъв ксенон за 12 лв или са пълни боклуци пише си на тях H1,,3,4,7 ама дали вършат някаква работаискам и аз хубав ксенон но не ми се дават 200 лв така че ако има някой с такива крушки да пише :blink:

Имам 2 чисто нови ксенонови крушки Н1 5000К с една година гаранция. Давай 40 кинта за тях , взимаш си 2 баласта и си готов оборудван със ксенон--- Ако си с Н1 де. http://alfa.kachi-snimka.info/images/arx1294350426e.jpghttp://alfa.kachi-snimka.info/images/bfi1294350560h.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпо е.Аз чакам цената да падне на 6лв комплекта и скачам.Ще си направя с ксенон дори плафона бахти....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпо е.Аз чакам цената да падне на 6лв комплекта и скачам.Ще си направя с ксенон дори плафона бахти....

Мда за 6лв. ксенон, за 12лв. би-ксенон...така и аз съм навит...това е цена с два резервни баласта нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Тези ли са , колега Barsi ?.Не съм ги пробвал , но H4 100/90 SCT WHITE PLASMA XENON не ми звучи добре за продължителна експлоатация .

По темата: - Метал-халогенни лампи , каквито са и ксеноните лампи производителя ги предлага на пазара според качеството и количеството. За 12 лева / или колкото определиш/ може да си ги купиш след заявка и поръчка , но в Китай /12 или 24 нива на качество/ , като има и минимално количество за поръчка ....

Но за краен клиент на тази цена с някакво качество /дори последното/ - или забравено във времето производство , което се разпродава или крадени от някъде .Публикувано изображение

Да не забравяме и двата баласта - цената им само като елементна база /без труда/ е над 20 лева бройката ....

След няколко години цената им ще падне ...Публикувано изображение

Колега

Petar Petrov , това ще стане /6 лв. бройката / когато курса евро / лев е 100 евро за един лев ...Публикувано изображение

Редактирано от kokodaf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно преди година имах сблъсък с някакви такива крушки :blink:Историята е следната: Бях с мой приятел да си купи кола и в жапката и намерихме пластмасова кутийка с 2 крушки H4, на кутийката имаше лепенка "white plazma xenon" ( имаше цена 12лв ) :lol: Понеже пишеше, че са 100W моя приятел реши да ми ги подари понеже го е страх да ги сложи на сивика който купи. След като стояха в къщи 2 месеца реших да ги сложа на баща ми на стария пасат който беше с обикновени 100W крушки и фаровете светеха слабо. Та сложих ги и понеже баща ми кара само през деня и си светеха уж. След като една вечер ми се наложи да използвам пасата се оказа, че тези крушки светят почти 2 пъти по-слабо от най-обикновенна крушка която е същите ватове. Мързеше ме да върна старите понеже едва ли щеше да ми се наложи отново да карам тази кола вечер, но след няма и месец едната крушка изгоря :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лятото си купих 2крушки от кауфланд за 5-6лв мисля че бяха с white xenon effect :blink: абе светят по добре от тия за 4лв че и бяло :lol: да направим някоя голяма поръчка на xenon ot 12lv :X:X:X

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Да тези сините са. 60/55w. @-3 мин след пускане всетят на макс. :lol: Определено е по-добре от нормалните и не ме сърбят ушите и задника по време на каране :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги Искам да попитам може ли да има такъв ксенон за 12 лв или са пълни боклуци пише си на тях H1,,3,4,7 ама дали вършат някаква работаискам и аз хубав ксенон но не ми се дават 200 лв така че ако има някой с такива крушки да пише :)

Имам 2 чисто нови ксенонови крушки Н1 5000К с една година гаранция. Давай 40 кинта за тях , взимаш си 2 баласта и си готов оборудван със ксенон--- Ако си с Н1 де. http://alfa.kachi-sn...1294350426e.jpghttp://alfa.kachi-sn...1294350560h.jpg
жалко ама и моите са H4 иначе е добра оферта:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има сайтове с много по евтин ксенон от 200лв. Просто който търси намира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е въпроса само да е евтин, а и да е добър. Аз съм се спрял на китайските лупи PnP Projector G3, но той излиза мин. 250 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обърнете се към колегата harpi аз от неговите ксенони съм много доволен хем евтини хем качествени !!! ето и сайта му http://www.bktuning.net/

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обърнете се към колегата harpi аз от неговите ксенони съм много доволен хем евтини хем качествени :) ето и сайта му http://www.bktuning.net/

 

Не съм сигурен,че е много точен.В сайта си казва,че има в наличност фар за Сивик UK от 1995г.,но като изпратих сина да ми купи един фар му казал,че няма такъв и му предложил друг за 200лв.,така,че не винаги трябва да се вярва на подобни оферти!!! !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе какви са тия цени 250-500лв. за ксенон?!?! Ако някой плати толкова пари всичко над 80лв отива за търговеца (печалба), такси,макси,име на марка, "гаранция" и един куп глупости! Имал съм ксенон и за 500лв, и за 70лв и съм убеден, че евтиният не е по-лош нито като светене,нито като издръжливост.... Единствената разлика,която понякога се получава,е в температурата. Скъпия 4500 съответства на 5500 евтин.PS:Относно bktuning и аз съм доволен, скоро може пак да ги ползвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе какви са тия цени 250-500лв. за ксенон?!?! Ако някой плати толкова пари всичко над 80лв отива за търговеца (печалба), такси,макси,име на марка, "гаранция" и един куп глупости! Имал съм ксенон и за 500лв, и за 70лв и съм убеден, че евтиният не е по-лош нито като светене,нито като издръжливост.... Единствената разлика,която понякога се получава,е в температурата. Скъпия 4500 съответства на 5500 евтин.PS:Относно bktuning и аз съм доволен, скоро може пак да ги ползвам.

Това е цена за ксенон с лупи все пак. А и само една що годе качествена ксенонова крушка струва към 180лв. Сега си представи какво получаваш за 70лв.. Разлика между скъпия и евтиния има огромна, специално при лупите, начина на разпръскване на светлината при по-скъпите лупи е много по-добър. Аз като съм с евтинките лупи и определено виждам разликите с по-скъпите, но нямах повече пари за нещо по-добро за жалост, но и така съм доволен. А ако става въпрос за ксенон в рефлектор тогава може и наистина да няма разлика между скъпия и евтиния.. Колкото до крушките за моя кит, както сигурно е и за повечето ксенони, че се произвежда само с крушки 6000к и само сменят етикетите. пс Просто изказвам мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обърнете се към колегата harpi аз от неговите ксенони съм много доволен хем евтини хем качествени :rolleyes: ето и сайта му http://www.bktuning.net/

 

Много ми е интересно, да разбера как точно определяте един ксенон като качествен ???

Защото както един колега по-горе каза, и за 200 лв не можеш да си купиш нещо, което да не те сърби гъза като покараш нощем. И престанете да се захласвате с тези евтини боклуци - после само да вадите очите на хората отсреща.

То стана модерно да си сложиш ксенон, всеки почна да разпитва, да иска да си купи..Общо взето Голяма гъзария било ... Хахахахах

:) Почнете да си лепите лепенки - "XENON" на задните стъкла...Хората да разбират от далече, че в колата не е случаен шофьор... :D

Редактирано от peroludiarom

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Обърнете се към колегата harpi аз от неговите ксенони съм много доволен хем евтини хем качествени :rolleyes: ето и сайта му http://www.bktuning.net/

 

Много ми е интересно, да разбера как точно определяте един ксенон като качествен ???

Защото както един колега по-горе каза, и за 200 лв не можеш да си купиш нещо, което да не те сърби гъза като покараш нощем. И престанете да се захласвате с тези евтини боклуци - после само да вадите очите на хората отсреща.

То стана модерно да си сложиш ксенон, всеки почна да разпитва, да иска да си купи..Общо взето Голяма гъзария било ... Хахахахах

:) Почнете да си лепите лепенки - "XENON" на задните стъкла...Хората да разбират от далече, че в колата не е случаен шофьор... :D

 

С лупите от бктунинг за 220лв, ако се монтират грамотно няма заслепяване !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, тези крушки са псевдо ксенон, но мога да кажа, че аз съм много доволен от тях!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...