Jump to content
raddev

Моля за помощ от колегите на МЕТАН

Recommended Posts

Споед мене тез метановите изтории ,че даже и обикновенните газови са за такситата дето навъртат километри и от евтиното гориво си вадят хляба ,ти толкова ли караш че чак метан да слагаш?Карай си с бенза и насирай бмв-та и тем подобни да се кефиш на колата -то за кво караме хонди като няма да се гордеем с тях Zzz По- добре купи друга кола и с нея експериментирай с метана -остави хондата на мира и я ползвай като искаш да се развихриш от време на време и да усетиш THE POWER OF DREAMS!!!

Кефя се на колата главно на магистралата, но дори и с метана смятам , че с една добра система и едни добри настойки няма да има толкова голяма разлика. Ок , по-тромава ще е , ама как ти се струва 13 лв. 200 км ? На мен доста ми допада, гледам на това нещо като на инвестиция, един ден когато сменя тази кола, ще си взема и метановата уредба и ще продължавам да карам с евтино гориво.100% нещо ще се прецака от тоя метан ,но сметнах ,че се избива!Относно метан-инжекциона на BRC разговарях с един познат който вече кара 220 000 км и казва , "братле чукам на дърво, до тук никви ядове, нито запушени инжектори нито нищо, само филтри сменям и пълен напред ".Мисля ,че колата трябва да служи на мен а не аз на нея ! Съгласем съм ,че алтернативното гориво си има своите негативи и че най-добре да си караш на бензин ама нещо много пари ми идва. Сега сигурно ще ми кажете -"ми като нямаш мангизи да карая тая кола ,защо си я купил ? " - и аз ще кажа ,защото тази кола ми харесва и всеки път когато шофирам, изпитвам душевна чикия и след като има начин да изпитвам тази душевна чекия за много по-малко пари ще се възползвам :DPeace !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен тези са интересните уредби за метан, компа на "ПРИНС", инжектори "Кейхин", Регулатор "Кейхин"

 

Иначе за евтнино но убаво БРЦ.бг скоро и GFI ще продават (тази седмица)

 

Но ето тука още няколко регулатора:

 

ЕМЕРСОН:

Публикувано изображение

 

http://www2.emersonprocess.com/en-US/brands/tescom/PressureReducing/Multi-Purpose/Cv03to069/20-1100/Pages/20-1100.aspx

 

GFI:

http://www.gficontrolsystems.com/af_components.php

 

И МНОГО е препорачително да си жземете от на GFI за вътрешно вграждане предпазни клапани. При удар ще са защитени и няма да изхвръкнат като тапа :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,на моята F20Z1 и сложих обикновен метан с изпарител,разхода ми е 200км-15лв.На магистралата я подгоних и стигнах малко над 170км/ч.Малко е мудна но след като сметнах че за 1година и 20000км съм дал 2000лв за гориво си заслужава метана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...