Jump to content
В.И.Я.

Д15б2 Прекъсва с малко газ?

Recommended Posts

Здравейте ЧНГ! Вече и аз имам ХОНДА и съм невероятно щастлив,обаче при 1000*1500 оборота при подаване на газ забива и и трябва да я лъжа с газта за да не спре! Придърпва ужасно! Не съм сменял още нищо ! Откъде да започна???????:rolleyes::P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова година и честито със здраве да си я караш! :rolleyes: по темата свещи и кабели може би?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене ми се струва, че е бая запушена тая твойта кола....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, изчисти дроселовата клапа, погледни свещи, кабели, дистибуторна капачка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен го има това и всичко е ок след 3000 оборота а и под капака е така, проблема при мен е че ламбда сондата е сдала багажа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени си свещите, балеца в делкото както и дистрибуторната капачка! После пиши как е колицата! Задължително смени и трите консуматива:):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се окаже че не откриваш от какво забива и не от ламбда сондата значи е от бензиновия регулатор(синдрома Д15Б-зле). Най добре се лекува с пълна инжекция и ако е и с ВТЕК глава още по добре. По евтин вариант е газова уредба тоя двигател направо си реве за една обикновена газова но изчакай лятото ако решиш че да падне малко газта че нещо в момента на тия цени няма смисъл и има някой тънкости при слагането на газова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе да:D Че газова с ламбда конторл и ще се вози без пари е ясно,но това не значи,че бензиновата система не треа да е добре:) Колега,Както е тъмно дигни капака и я запали-ако не святка от никъде,кабелите са ти безмислени.Свещите си ги смени.Свали си капачката на делкото/дистрибуторна инче казано/ и я огледай да не е спукана някъде.Почисти я с едно парцалче отвътре.Палеца също го почисти.Така и така си почнал-един въздушен филтър можеш да смениш.А тя кога прекъсва-топла,студена,стабилно загряла?Ако горното казано не свърши работа-бобина.Тя е вътрешна и докато не се смени трудно може да се види в какво състояние е.А повярвай ми-може много да работи и то много деформирана преди да се предаде,особенно ако си само на бензин и да ти изтрови нервите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвай и бензинов филтър и бензин от друга бензиностанция :lol: че сега какви ли не "чудеса" пускат..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...