Jump to content
N.Todorov

Mugen NSX-RR Concept

Recommended Posts

На две годинки вече е концепта и е ... прекрасен но уви едва ли някога ще мернем такъв нсх !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кфо да мернем....тоя сигурно е единствената бройка :ermm: !!!:honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dream Never Ends..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кфо да мернем....тоя сигурно е единствената бройка :P:P:P

За сега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кфо да мернем....тоя сигурно е единствената бройка :D;):D

За сега ;)
Колега 2ра ли ще правиш? :) :) :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кфо да мернем....тоя сигурно е единствената бройка ;););)

За сега ;)
Колега 2ра ли ще правиш? ;) ;) ;)
Намират се няколко в гаража ;) Нека не превръщаме темата у чат ,че ке ни трепят ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

невероятна е просто нямам думи за да кажа нещо;)!;)!:robot:!:P!;)!;)!;)!;)!;)!;)!111111111

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен един стоков NSX, моля.. благодаря :)

 

Сериозно ли ви харесва на всички? Или просто защото е MUGEN-tuned NSX и по правило дай щото сме фенове да ни потекат масово лигите? Тоя NSX изглежда ОТВРАТИТЕЛНО!

 

Любим цитат от не помня къде по темата:

Good job making a very clean, understated, good looking car, look like crap.

Редактирано от В16А2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва много интериора.Отзад е гаден, има доста по-добри и сполучливи тунинговани задници.Предницата е много добра.За мотора май нищо не пише.Турбо нсх ще ми звучи добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-зле от това не може да бъде :D . Подигравка с хубавата колица...Нещо ми напомня на тунингован Кадет, особено отзад, браво на дизайнерите :lol: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, интериора е убийствен.. говоря за тая задница най-вече, а и не само. Иначе за мотора мисля че пишеше някъде нещо, но само като евентуален horse power, няма информация за направените модификации.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, интериора е убийствен.. говоря за тая задница най-вече, а и не само.

 

Тоя шпойлер честно казано не ми харесва на мене.. много е висок!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To тея неща не са сложени за красота. Ако беше някой бмв или опел форум, разбираемо.... Толкова ли не сте чували за Super GT, то и да не сте чували, да бяхте прочели статията поне :beer:

Редактирано от 5yo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To тея неща не са сложени за красота.

Ако беше някой бмв или опел форум, разбираемо.... Толкова ли не сте чували за Super GT, то и да не сте чували, да бяхте прочели статията поне

Да, мерси че ни открехна че "тея неща" не са за красота, то ние мислехме че MUGEN правят визуален тунинг. :lol:

 

Ясно е, че тоя концепт е с подобрени характеристики във всяко едно отношение в сравнение със стоков NSX :offtopic: Просто си коментирахме че изглежда като лайно, какво толкова?

 

ПП: За справка виж 458 Challenge :rolleyes: - не всеки адски бърз, "само за писта" автомобил, задължително трябва да бъде грозен като компромис!

 

Публикувано изображение

Редактирано от В16А2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми направи впечетление че двигателят е обърнат и разположен надлъжно и изглежда малко по различно!

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само на теб ;)Написано си е точно под снимката на двигателния отсег.

Hey but wait a second! What is going on here? The C32B is mounted longitudinally!! Mugen wanted to extend the Super GT connection even further and so turned the engine 90º counterclockwise and mounted it like God intended!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.............................ПП: За справка виж 458 Challenge :) - не всеки адски бърз, "само за писта" автомобил, задължително трябва да бъде грозен като компромис!

To па егати справката, да беше пуснал баш рейс версията за GT2, дето и тя има пейка отзад.

Ясно е, че тоя концепт е с подобрени характеристики във всяко едно отношение в сравнение със стоков NSX public/style_emoticons/default/excl.gif Просто си коментирахме че изглежда като лайно, какво толкова?

На мен ми се заяждаше с някого, кво па толкова?:D Просто реагирате така, все едно за първи път го виждате тфа шасиИ да е грозен, кфо няма да се женим за него :shifty: Просто всеки си има вкус. На теб ти харесва интериора, на мен пък ми е много цигански. Лищо нично

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5yo

 

Донякъде си прав, поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...