Jump to content
K1r1L

ГУми летни ? откъде да си купя

Recommended Posts

ПИТах в повечето онлаин магазини, но не предлагат нищо интересно (защото било зима)НЯкои ако има нещо в предвид може да драсне някои ред.195/50/15 (спортен тип)Ако сметнете за нужно я преместет в раздел магазини и сервизи.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересни гуми предлагат в английския e-bay, цените са по-ниски от тук, доставката между 60-70 паунда, аз мисля да взема за новия сезон от там.http://cgi.ebay.co.uk/4x-Toyo-T1-R-195-50-15-Performance-1955015-Tyres-/200554957313?pt=UK_Cars_Tyres_RL&hash=item2eb201ca01http://cgi.ebay.co.uk/4x-Yokohama-Parada-Spec2-195-50-15-1955015-Tyres-/200553017191?pt=UK_Cars_Tyres_RL&hash=item2eb1e42f67#ht_2126wt_982http://cgi.ebay.co.uk/4-CAR-TYRES-195-50-15-FIRESTONE-SZ90-82V-1955015-/280568069695?pt=UK_Cars_Tyres_RL&hash=item415328fe3f#ht_3113wt_781

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам го това но като ги сметнеш с доставката идват нагоре.. (иначе цените са добри !)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз моите си ги купих от Англия и с доставката дойдоха с 30% по-ефтини от колкото тук !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти ги доставят до Англия е 15 паунда, оттам всяка гума е около 5-7 КГ, а гивтранспорт взимат по 1 паунд на кило => общо ще ти дойде 35-45 паунда доставката. Мисля, че щом в България не можеш да си купиш, друг избор нямаш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре даите да сравним цените примерно на даден моделПримерно на HANKOOK EVO v12 K110 които в бг варира между 100 лв до 120лв (С доствка до вратата)и за момента аз никъде немога да го намеря (нямат го наличен)

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

barzgumve? опита ли? аз от там си купих летни и съм много доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мога да ти предложа доста добри гуми на добра цена

То даже гумите не са мои, а на един приятел дето ги вснася от Англия

Ето гумите Falken Ziex ze 512 195/55/15

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Аз взех от него същите две само че 225/50/15 и съм много доволен от поведението им на пътя...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ако решиш да взимаш от тази фирма,свържи се с hri100p3n43v,той ще ти направи 20%намаление,и мисля че имат въпросния модел гуми.Поздрави и успех в начинанието:)П.С. Интересно ми е защо търсиш в момента летни гуми?Просто чисто любопитство.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото нямам и към пролета почват да надуват цените. :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kире, това е сайта от който си купувам летни гуми през ноември и декември.195/55 са по-скъпи от 195/50 и то чуствително.Монтажа им е на место и като кажа ДОТ **10 изпълняват без да те убеждават,че и **09 ставали!За Бургас май ще ти ги пратят с куриер!Най-важното е че първо получаваш и после плащаш!

Редактирано от darius
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колеги в този ред на мисли от последния линк намерих гуми, с необходимия ми размер(летни раазбира се) за 100лв парчето.Ето и линк към тях Roadstone N3000. Трябва ли да се изръся 600+ за читави или и тези стават, поне за два сезона.Не я знам тази марка и е хубаво да кажат хора които са имали допир до нея и имат някакви впечатления.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...