Jump to content
Goggata

Ламбда сонда за Сивик 97 купе

Recommended Posts

Здравейте, днес след диагностиката на колата ми казаха, че ламбда сондата е изгоряла и трябва нова, а оригиналната струвала 500лв., поне така ми казаха, ако знаете къде мога да немиря нещо за по-малко пари пишете ще съм благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес след диагностиката на колата ми казаха, че ламбда сондата е изгоряла и трябва нова, а оригиналната струвала 500лв., поне така ми казаха, ако знаете къде мога да немиря нещо за по-малко пари пишете ще съм благодарен.

И аз съм на същото положение колега, виж да не е заминал само подгрева (при мен е така). Виж каква грешка ти дава компютъра за да разбереш. Ако и при теб е това, може да не бързаш да я сменяш. Просто я изчакай 3-4 минути на паркинга да загрее, загаси я и я запали пак. Излиза си от аварийния режим и върви нормално (поне моята) и разхода не се е вдигнал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги !Мога да Ви предложа универсална ламбда Английско производство без букса !просто ми кажете вашата с колко кабела е и аз ще Ви върна цена !Поздрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък като сменях ЕКУ-то (P28), съответно търсеше 4-жилна ламбда сонда и плюеше грешка. Отидох до първата морга и изкормих някакъв Бош с 4 кабела, май от Ауди беше, вързах си го и всичко заспа. Струваше ми 20 лева !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В DRIVE.BG има четирижилна с подгряване на BERU за 146 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 мин си закупих Denso 234-4099 с букса за сивик "first time fit" 97 лв от ebay с доставката. Като дойде ще пиша как е, но очаквам че ще се държи като ОЕМ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...