Jump to content
vaseto88

Масло за акорд 97 тди

Recommended Posts

Колко литра двигателно маслко сабира акорд 97 2.0 тди?Аз карам с тотал 10/40 за 9000км несъм долял един грам.Като я взех ми го сменяха в сервиз пък сега искам аз да си го смена и да си направа сметка.Пък ако някой знае и цената на Тотала за литар идялно.Ааа и ако някой знае как да си оправа и Часовника че не ми свети?

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 литра събира колега ..Няма и да ти се наложи да доливаш .. :D Моята е на 350 к вече, карам с Кастрол Магнатек и сменям на 15к, до сега не ми се е налагало да доливам ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко литра двигателно маслко сабира акорд 97 2.0 тди?Аз карам с тотал 10/40 за 9000км несъм долял един грам.Като я взех ми го сменяха в сервиз пък сега искам аз да си го смена и да си направа сметка.Пък ако някой знае и цената на Тотала за литар идялно.Ааа и ако някой знае как да си оправа и Часовника че не ми свети?

 

Колега,

Ако работи часовникът и се вижда през деня, но вечер в тъмницата не свети, липсва връзката между ключа за включване на светлините и един от изводите на часовника (те са три извода). При мен е така, но като си помисля, какво трябва да се сваля и се отказвам да го оправям. Даже и на майстор не ми се дава, че кой знае, как ще възстановят панелите, които трябва да бъдат разскачени. То половината лампички по таблото ми не светят също. Ако имаш свестен майстор, свирни. Аз имам ел. схема на тази връзка (ключ - часовник).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За лампата на часовника се сваля решетката на въздуховода над него, бъркаш от там и сменяш крушката.За другите е малко разглобяване...има писано. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...