Jump to content
Mouzes

Мога ли да сложа 13" на 6ген японка.

Recommended Posts

Здравейте колеги, на вратата на колата ми пише размер 175x65/14 колата е 6генерация икономичен витек японка D15B6 въпроса ми е ще се съберат ли 13 метални джанти за зимата и какъв размер гуми трябва да сложа. Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ако дисковете са ти 240мм може и гуми 175/70/13 дано не те подведа но мисля че стаат нека и други се изкажат моля да бъда поправен ко греша

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се съберат.За размер какъвто си харесаш.Предполагам 175/70 13",ще е добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Д15б6 май е с 262мм. дискове 13'-ки джанти идват малко малки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Dan4o е прав погледни си първо спирачните дискове,защото може да са 262 и тогава мисля,че не стават 13-ки ;) Аз съм с 13-ки в момента и са ми 240 дисковете,успех ;)

Редактирано от Венцо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на жената сивика е 1,4 90 коня 97ма и си е с 13ки ,мисля че всички са на 240мм без вти,ако не се бъркам даже и на 125 коня е 242мм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

254mm съм ги мерил аз, може и да не се съберат. Мерено с рулетка де, ама със сигурност не са 240мм.

Редактирано от Marcus

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На икономичния втек на 6ген японка не можеш да качиш 13-ки освен ако не смениш дисковете с по-малки.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Още един глас против 13". На моя икономик (между другото двигателят е Д15З6, за Д15Б6 никога не съм чувал) 14" са минимума-на летите джанти тежестите минават на по-малко от 5мм. Спирачните дискове се води ,че са 262мм(също като на ВТИ)-не гарантирам,защото не съм ги мерил до милиметър, но мисля ,че не в това е въпроса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на жената сивика е 1,4 90 коня 97ма и си е с 13ки ,мисля че всички са на 240мм без вти,ако не се бъркам даже и на 125 коня е 242мм

Тук грешиш,на 125 коня са 262мм.А по темата щом на вратата ти пише 14-ки,на 99% съм сигурен,че няма да станат 13-ки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако двг е d15z6, то 13-ките ни уляват. Диска е 262мм. (измервал съм ги и съм ги сравнявал, с данни от каталози, 1:1 с на Вти.:) )

-LAMER-

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...