Jump to content
No Limit Performance

Камера за автомотили с десен волан

Recommended Posts

Става дума за камерка, която се монтира от лявата страна на автомобила и посредством мониторче предава изображението на водача.Някой да си е купувал подобна циганийка и има ли смисъл от нея, т.е. върши ли работа тази камера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм монтирано (из Интернет) на едно Subaru, внесено от Япония в Русия. Беше станало много добре. Камерата беше монтирана, като за целта бяха направили някаква отливка за колонката, и беше свързана към монитора на някаква 2 DIN "цвъркалка". Много добре се беше получило. Сега не мога да го намеря, че едни тъпаци ми отрязаха кабела и в момента съм с някакъв безплатен безжичен.

Само да ти покажа нещо руско - механично и надеждно. :)

 

Публикувано изображение

 

Контакти тук. Хвърли едно око и на целия форум, може да има интересни предложения.

 

ПП А ето и една тема от форума: ЗА ВСИЧКИ КОЙТО КАРАТ С ДЕСЕН ВОЛАН!. Бат' ти Емчо не си губи времето. :)

Редактирано от user

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става дума за камерка, която се монтира от лявата страна на автомобила и посредством мониторче предава изображението на водача.Някой да си е купувал подобна циганийка и има ли смисъл от нея, т.е. върши ли работа тази камера.

Преди години по телевизията даваха репортаж за автомобилите с дясна дирекция. Като интересно решение на проблема с лошата видимост, показаха джипчето на някакъв българин, бивш ИТ-студент на Острова, който си е докарал машината тук. Беше сложил камера в лявото огледало. Вероятно има някъде из родния нет нещо по въпроса. Но все пак камерата е решение само при дневна светлина, щото на тъмно.... с камера....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали има фарове колега , какво като е тъмно :( Или иначе вградена камера в огледалото ми се струва голям риск или най-малкото е добре да се защити по някакъв начин от близко преминаващи некадърници и пияни селяндури :( Готово решение има батеЕмчо :lol: колко ефикасно не знам ... Лично аз бих заложил на огледалата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става дума за камерка, която се монтира от лявата страна на автомобила и посредством мониторче предава изображението на водача.Някой да си е купувал подобна циганийка и има ли смисъл от нея, т.е. върши ли работа тази камера.

Ачо,ако си зад камион и нямаш видимост едвали ще прецениш разстояние ако ще изпреварваш....При по-голяма дистанция и този проблем отпада

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ле-леее! Стари работи! ;)Колега ,хич не се занимаваи с камерите и телевизорите.След 4-5 месеца шофиране,толкова свикваш,че не ти трябват. Все пак ако решиш да слагаш камера, мисля, че е правилно да е вътре в купето за да не се зацапва от кал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свиква се и даже си има плюсове,че караш от към канавката :ph34r:Изпреварвам си като пич :ph34r:

Редактирано от goderzi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се монтира камерка в лявото огледало и вътре с монитор да се гледа при изпреварване имаше ги в магазините за електроника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...