Jump to content
В.И.Я.

Търся Сивик

Recommended Posts

Здравейте! Търся Сивик 6 г. Интересува ме дали хеджбек с 3 врати и 1.4, 90 к.с. е сполучлива комбинация? Моля за Вашето мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сполучлива комбинация.. за какво ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Динамиката на автомобила ме удовлетворява.Въпросът ми е сполучлив и безпроблемен ли е моторът като цяло.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се оказа сполучлива комбинация.За три години съм сменил два тампона и два кормилни накрайника.Другите консумативи не ги споменавам, те са задължителни за всяка кола.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът ми е сполучлив и безпроблемен ли е моторът като цяло.

Това е Honda все пак :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът ми е сполучлив и безпроблемен ли е моторът като цяло.

Това е Honda все пак :P
:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 врати 1.6 160 коня е по сполучлива комбинация :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 врати 1.6 160 коня е по сполучлива комбинация :beer:

Айде пак се отплеснахме ,хора не всеки търси нещо дет върви .Има мноо дуги фактори при които една кола е полезна.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся Сивик 6 г. Интересува ме дали хеджбек с 3 врати и 1.4, 90 к.с. е сполучлива комбинация? Моля за Вашето мнение

Преди някой да те е пратил да търсиш из темите, ще ти споделя моето мнение с няколко думи.- Колата е дуракоустойчива; - Ако е поддържана добре няма да ти прави никакви проблеми;- За няколко години съм сменил 1 биалетка и веднъж задните тампони. Но, това не е гаранция (тук чукам на дърво);- Части има. Цената им е въпрос на мнение;- За мен този двигател е слаб, но зависи от очакванията ти към него;- Разходът е "според зависи". Аз вече я карам по-кротко, което в цифри означава 4.9-5.5 на извънградско и 8-10 градско (София).- Според мен колата е шумна, друса и с доста лека задница, но това си е мое мнение.Покупка?: Да, но никога най-евтиното. Защото вместо да я караш, ще я потягаш, както е казал един умен човек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз да споделя мнение от D14A4 , много здрава , безпроблемен двигател и изключително тих при нормално каране.Не може да се каже ,че е самолет но за 1.4 изключително динамичен на 1-2 и 3-а скорост. На високите предавки се представя слабо но е нормално все пак. Въртре е доста по изпипана от предшественика си като удобство (лично мнение)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...