Jump to content
honda-fiat

Защо Немога Да Пиша В Копува/продава?

Recommended Posts

По скоро това е към администраторите,но и вие да си кажете мнението.Имам си над 50 мнения както е по правилата,а немога да пиша в купува/продава защо?И друго има хора кадето имат 24 мнения и пишат.Пак започнахме да се делим на "кучета и котки може за свине майки НЕ".

Редактирано от honda-fiat

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не можеш да пускаш ще ти отговори който трябва, а относно защо някой с 24 мнения може да пише там, а ти не - погледни датата му на регистрация. Едно време не е имало изискване за тези 50 мнения и когато той се е регистрирал е било по други правила, които и сега си важат за него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не можеш да пускаш ще ти отговори който трябва, а относно защо някой с 24 мнения може да пише там, а ти не - погледни датата му на регистрация. Едно време не е имало изискване за тези 50 мнения и когато той се е регистрирал е било по други правила, които и сега си важат за него.

А ти имаш ли право,като гледам сме се регисрирали по едно и също време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как що неможе да пишеш там, ти тука пишеш купува с "О", та там ли няма?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и аз да питам имам отдавна 50те мнения но преди няколко дни пуснах тема, че се продава една хонда на моя приятелка гледам днес темата я няма искам да се обърна към моделаторите аджеба какво е станало с темата ми нито бях предупреден нищо ще чакам отговор на лични :rolleyes: проблема, че не карам хонда ли е какво ???

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@honda-fiat може да имаш някакво наказание, не знам, само предполагам@west bam - след като обновиха форума някои теми май се загубиха - давам пример - онзи ден търсих темата със снимки от националната и не я намерих - просто я няма. Случват се такива работи, предполагам модераторите ще ти кажат да пуснеш темата наново.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти имаш ли право,като гледам сме се регисрирали по едно и също време.

Нямам идея. Аз през този форум не съм купил нито продал дори карфица (изключая общата поръчка на части от САЩ), такива работи въобще не ме вълнуват. Вълнуваше ме да може да се пише в "Сервизи" с под 50 мнения (едно време не можеше) и го промениха. Най-добре питай модератор или администратор. Аз имам един ALPINE, който е за продажба, но никога няма да го пусна през форума. Като гледам какви индивиди има, направо ми настръхват косите, че може да пускам и аз един ден подобна тема. Мерси, ама по-добре да прашасва, отколкото да си късам нервите с някой дебил и да доказвам, че "нямам сестра" (образно казано).ПП Случайно като си бил с 40-45 мнения да си пускал в рамките на 1-2 часа 10-15 безсмислени мнения? Това би обяснило някои неща. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и аз да питам имам отдавна 50те мнения но преди няколко дни пуснах тема, че се продава една хонда на моя приятелка гледам днес темата я няма искам да се обърна към моделаторите аджеба какво е станало с темата ми нито бях предупреден нищо ще чакам отговор на лични :blink: проблема, че не карам хонда ли е какво ???

Ще ти кажа какъв е точно твоя проблем. Първо обявите са лични. Второ ти си със 100% WARN. И това не е първото ти нарушение след като си стигнал тавана. Просто това е поредното погазване на правилата от твоя страна. Относно автора на тема все още търся причината защо не може да пише в комерсиалния раздел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зашоту баце...тва е мноо спешъл конспирация на хонда клуба! Само "the chosen ones", които могат да управляват "силата" на **хакване** могат да пишат там те.....иначе вече един колега се пофали от новата търсачка че е мноо готина и намира сичко, моеш и ти да я пробваш. :blink:)) Всички останали са ти отговорили достатъчно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и аз да питам имам отдавна 50те мнения но преди няколко дни пуснах тема, че се продава една хонда на моя приятелка гледам днес темата я няма искам да се обърна към моделаторите аджеба какво е станало с темата ми нито бях предупреден нищо ще чакам отговор на лични :) проблема, че не карам хонда ли е какво ???

Ще ти кажа какъв е точно твоя проблем. Първо обявите са лични. Второ ти си със 100% WARN. И това не е първото ти нарушение след като си стигнал тавана. Просто това е поредното погазване на правилата от твоя страна. Относно автора на тема все още търся причината защо не може да пише в комерсиалния раздел.
Тоя таван отдавна май трябваше да падне бре шефе минаха повече от година а той си седи ама айде да не спамя, че току виж темите и и правата ми ще бъдат спряни с шефове война неможе да се води МИР

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами все не си успявал да изкараш шест месеца без да нарушиш правилата.П.П. До автора на темата се извинявам че цапаме и като е на линия да ми прати едно лично да направим една две проби да решим проблема.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...