Jump to content
В16А2

Бърз Въпрос За Civic 99

Recommended Posts

Колеги извинявам се за глупавия въпрос, но ми е важно:

 

Това, че един Civic е 1999 произведен, има 1.4 двигател - (само това успя да ми каже за колата шефчето на моргата, иначе също така колата си е hatch) - означава ли със сигурност, че е EJ9?

 

Защото до тоя извод стигам до колкото съм запознат, но просто тоя неук мангал който държи най-голямата морга тук в околкоността (и единствената в която намерих Honda не-тоталка) въобще не знае за какво става въпрос.. дори нямаше с какво да ми светне да погледна номера на рамата или поне да видя това което ми трябва (бях там преди малко, по тъмно), а не ми се ходи утре пак ако ще е напразно. По случайност ми трябват малко части за моята кола, които са взаимезаменяеми от EJ9, за това питам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не,може да е и МВ2,МВ8 и EJ9.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е хеч няма как да е англичанка :ranting: . Щом е с три врати най-вероятно е EJ9

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не,може да е и МВ2,МВ8 и EJ9.

 

Колега, MB2 е седан, а MB9 е aerodeck (комби) - тъй че ако си сигурен в това което ми написа, този hatch който гледах днес следва наистина да е EJ9.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Не,може да е и МВ2,МВ8 и EJ9.

 

Колега, MB2 е седан, а MB9 е aerodeck (комби) - тъй че ако си сигурен в това което ми написа, този hatch който гледах днес следва наистина да е EJ9.

 

Това,което ти написах съм го взел от Двигатели на Хонда от колегата Sebulba,по-хубава таблица за Хонда не съм чел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, колега, в такъв случай щом е със сигурност едно от трите - и не е нито MB2, нито MB9 (тъй като е с 3 врати, hatchback) - остава EJ9. Пък има и друго - в моя случай също и от MB2 са съвместими чарколяците, които ми трябват - по задното окачване (стига колата да е с дискове отзад). Така че ще свършим работа, надявам се.

 

Мерси :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Не,може да е и МВ2,МВ8 и EJ9.

 

Колега, MB2 е седан, а MB9 е aerodeck (комби) - тъй че ако си сигурен в това което ми написа, този hatch който гледах днес следва наистина да е EJ9.

 

:ranting: глупости! Англичанките седан НЯМАТ, 5-врат хечбег имат.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дето се води фастбек, а не хечбек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми беше на ума да, 5 door fastback (имах предвид че е различно от тази, която видях в моргата), а пък съм написал седан. :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕJ9 май нямат дискове отзад.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, за жалост нямат дискове отзат, а фастбега си е хетчбег, но както и да е

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дее :ranting: ба..Тая беше с дискове отзад.. 3 врати хеч, 1999, 1.4 мотор.. Що е то? Шах..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може някои да си е сложил, както тук правят. Примерно от ВТИ. Нали не мислиш че ние в БГ откриваме топлата вода!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ДА.. Ама колата е пълен сток, едва ли някой ако тръгне да прави ще слага първо дискове отзад, пък после няма да си погледне маслото да речем (принципно колата е с родил двигател, необслужвана дълъг период от време, до колкото разбрах).. паяжини под капака.. в смисъл грам не прилича на типичната глезена D14-ка :ranting:, ама знам ли.. Ще мина утре след работа пак да я погледна на светло и тя ще си каже (ще докопам VIN-a). В най-добрия случай ще си тръгна с малко железа в багажника.

Редактирано от В16А2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те в Италия така и карат, без да сменят масла и прочие. :ranting:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дее :ranting: ба..Тая беше с дискове отзад.. 3 врати хеч, 1999, 1.4 мотор.. Що е то? Шах..

Swap за задни дискови спирачки от VTI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обесних :ranting: 100% не и е правен никъв swap на тая кола, освен може би swap от бензин на газ :tooth: (не погледнах)

 

Най-вероятно или тоя се е объркал и колата е 1.6 или нещо такова, ще ходя да я гледам пак..

 

Лека колеги от мен ;)

Редактирано от В16А2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...