Jump to content
parela

Вода В Багажника

Recommended Posts

сижик 6та ген в дажновно време там кадето е резервната гума се пални с вода ???? мисля че е от стоповете но не сам сигорен някои да е имал такав поблем ? или даиде савет , благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз имах такъв проблем. Вариантите са 2 или ти събира конденз в багажника или уплатненията на стоповете са поостарели. Понеже водата, която се отича покрай багажника по улиите трябва да заобиколи стопа и когато е заминало уплатнението .. влиза в багажника. Решението - уплатнение за прозорци, нещо като гумирана лента е, сваляш стопа на мястото на старото уплатнение слагаш лентата и стягаш с болчетата докато прилепне както трябва.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влиза от две места от стоповете и от въздуховодите под тях.За стоповете аз си купих от алати едно парче изолация излезе около 5 лв. и изрязах нови уплатнения с тези за прозорци след време пак протича.За въздуховодите сваляш задната броня и със селикон.При мен имаше и трети теч когато са ми слагали аларма са сложили едно копче точно там кадето се стича водата и от там влизаше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвах старите уплътнения като от двете им страни ги намазах обилно с силикон за гарнитури а също и самите стопове намазах всички фуги с друг лепящ силикон(само десния който протече преди 1 месец). Другия който протече преди 1 година тогава го мазах с силикон за гарнитури(и фугите също но ги измих с оцет защото е на оцетна основа, силикона) и двата нямат проблеми засега. Ако се пълнят и стоповете както при мен върщи работа и 1-2 дупки отдолу както ме посъветва един таксиджия.Под единия имаше и ръжда и затова след като я изстъргах с отверка намазах с боя 3 в 1

Редактирано от Ioan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...