Jump to content
zoutlander

Лек тунинг въпрос

Recommended Posts

Здравейте! Интересува ме трудно ли става да се поставят уреди за измерване на температира на масло, амперметър и още някакви такива глезотийки които да се сложат на страничната конзоло или някаде до таблото на лесно видимо място? И ако не е толкова голяма философия кой и къде могат да ми ги свърже?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше от София, щях да те пратя при човек, който продава такава конзола с всичките уреди, а може и да ти я монтира, но за Пловдив - не знам. :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм заинтересован, само ми трябва приблизителна цена :honda: За горепосочените неща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм заинтересован, само ми трябва приблизителна цена :honda: За горепосочените неща

Колега до колкото съм срещал из онлайн магазините, китайските уреди са на цени някъде между 40-50лв БРОЯ ПРИБЛИЗИТЕЛНО, а конзолата е около 15-20лв, при монтажа не би трябвало да имаш ядове, само може да се затрудниш с поставянето на датчика за налягането на маслото....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм заинтересован, само ми трябва приблизителна цена :honda: За горепосочените неща

Колега до колкото съм срещал из онлайн магазините, китайските уреди са на цени някъде между 40-50лв БРОЯ ПРИБЛИЗИТЕЛНО, а конзолата е около 15-20лв, при монтажа не би трябвало да имаш ядове, само може да се затрудниш с поставянето на датчика за налягането на маслото....
Благодаря ти за бързия отговор, колега. Жив и здрав ;) . Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Интересува ме трудно ли става да се поставят уреди за измерване на температира на масло, амперметър и още някакви такива глезотийки които да се сложат на страничната конзоло или някаде до таблото на лесно видимо място? И ако не е толкова голяма философия кой и къде могат да ми ги свърже?

КОЛЕГА В АСЕНОВГРАД ИМА ЕДИН МАГАЗИН "MAX SPEED" 3бр. УРЕДИ+КОНЗОЛА 110лв. (30лв БРОИКАТА 20лв КОНЗОЛА)АКО ИМАШ ИНТЕРАС ДРАСКАЙ

НА ЛИЧНИ.

МЕЖДУ ДРУГОТО АЗ СЛОЖИХ ТАКИВА УРЕДИ И СЬМ ДОВОЛЕН.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм бива като цена... Ама съм принуден да чакам до края на месеца, тогава ще ми платят... А датчиците за маслото къде се поставят?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми е интересно датчика за налягане на маслото и този за температура на маслото каде се монтират и с какви преходници.Ако може някой колега да качи снимки и инфо.Предварително благодарност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...