Jump to content
paRADOx

Визуален тунинг No.15

Recommended Posts

Отне ми много време докато намеря наистина качествено изображение на този Сивик. Но ето, че трудът ми си струваше:

Публикувано изображение

 

С качеството на снимката задоволявам всички капризи на photoshop маниаците, а и ъгълът е много добър.Вярвам, че дългоочакваният от много колеги модел на Хонда - Civic EK4 за тунинговане, ще ощастливи много хора които обмислят визуален тунинг на колите си. :D

 

Е, нека покажем най-добрата страна на колата. Действайте!

 

Краен срок за предаване на тунинг творбите(чрес ЛС или e-mail: radocar@abv.bg): Четвъртък 18 Ноември 2010!

 

Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Само на мен ли ми омръзна всяка седмица да виждам все по-нов и безмислен "Визуален тунинг" ? Все едно това не е форум за Хонда, а "бгмама.ком" раздела "оцвети с пастели и моливи картинката и получи потъпване по рамото" ;) Поне да беше в раздела "OFF TOPIC", не виждам какво общо има това с "Общи Дискусии" свързани с Хонда автомобилите. Просто стана банално вече с тия картинки и както Иво "prelude" преди време беше задал въпроса (и така и неполучи отговор) - какъв е смисъла от тези смешно, глупаво и дори плачевно накипрени картинки с Хонди ? До кога ще продължава така - да очакваме ли "Визуален Тунинг No.672" след някой друг месец ? ;) А и темата не търпи развитие - всяко едно такова "издание" на "ВИзуален тунинг" едни и същи хора си показват колко немогат да работят с "фотошоп" и подобни програми - ясно е, че няма да има развитие и занапред (не и в този форум).Поне да е в OFF TOPIC раздела - не им е мястото на тези теми в този раздел. Банално е вече, всяка седмица по 2 нови теми за тези неща (една за стартиране, една за гласуване).PS: Ако само на мен ми пречат и ме дразнят тези визуални тунинзи, ще си замълча и няма да "протестирам" вече, ама ако повече хора ги дразни и им прави впечатление това което и на мен - нека си кажат и се вземат мерки.PSS: това НЕ е никакво ЕК4, а просто някакъв Сивик 6-о поколение, като гледам си е най-обикновено и куцо EJ9.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;)

Колега, можеше да замълчиш още от самото начало или ако си чак толкова раздразнен да си пуснеш своя тема и да ни споделиш! В крайна сметка, има кой да преценява, кое, защо и къде... абе, сещаш се ;) ! Редактирано от Ashes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като те дразни , що четеш? Минаваш натам и готово.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OK!Изкажете си мнението и нека се вземат мерки. Нямам нищо против и да се премести темата в офф-топик. Ако не Ви кефи, спирам с тези теми за да ви оправя настроението и да има спокойствие и мир.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко да се повторя: ;)

Аз викам да си биеш една сабичка и да се успокоиш

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително много ми харесват темите за визуален тунинг. Мен лично вече не ме занимава photoshop tuning-a, от вече няколко години, но това не ми пречи да се кефя на работите, които колегите отделят време да направят. Изобщо, ама грам, не ми пречи нито една тема. Повече ми пречи мнението на колегата отгоре, създава някакво излишно напрежение, сякаш да се намира на работа ;) Аз викам да преместим темата даже в раздел Спорт и Тунинг, токувиж колегата получи инфаркт ;)

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mahadeva, кажи на теб лично какво ти пречи тази поредица? Ако знаеш пък мен колко неща ме дразнят.. Ама да съм тръгнал да съскам и да нареждам? НЕ. Затова моля или дай натина смислена причина или по-добре остави хората да си правят кефа. Аааа да. И колко пъти трябва да се обясни, че това НЕ е с цел "да покажат няколко хора колко могат", а просто състезание в което ВСЕКИ може да вземе участие. Ей така, да "разцъка" през свободното време. Наистина не разбирам како ви пречи толкова. ;) В крайна сметка ако толкова ви е яд, че нищо неможете на тази програма - има си онлайн уроци ;) Направете нещо подобно, участвайте и ще разберете за какво иде реч.П.П: Момчета, местя я в оффтопика, че тука пречим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок От сега нататък ще пускам темите в off topic, за да не припадне някой заядливец от яд. ;) Споделям мнението на колегите: и аз също харесвам тази поредица и с удоволствие продължавам серията, а и не пропускам да участвам с мое творение. Мога спокойно да кажа че преди ако разбирах 25% от photoshop, то след толкова много тунинг разработки, процента вече е над 40%. ;) пп: Явно ВТ се харесва от повечето колеги тук, пък и със сигурност прави впечатление на хората които случайно са попаднали на тези теми. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Някой хора явно имат нерви в излишък, та решават да ги хабят по форумите :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой работи ли по темата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А моля ви се работете по колата.Аре някой да я направи червена с джанти момо гт 2 !!! , че да си я видя каква ще е след месец !!! .Парадокс най - накрая моя любим хечбек - браво нашия.Успех на всички и оня лаещия да си се приибира в дупката и да не чете като не го кефи.И мен не ме кефи, че докато карам колата гори бензин, ама няма как - плащам и сипвам........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси мослака паднах направо !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига спам колеги, нека се придържаме към темата ако обичате :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата: утре сме Четвъртък, а пощата ми е празна.

Удължавам срока до Събота с надеждата, че ще получа нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига спам колеги, нека се придържаме към темата ако обичате :honda:

;) Само на мен ли ми омръзна всяка седмица да виждам все по-нов и безмислен "Визуален тунинг" ? Все едно това не е форум за Хонда, а "бгмама.ком" раздела "оцвети с пастели и моливи картинката и получи потъпване по рамото" :) Поне да беше в раздела "OFF TOPIC", не виждам какво общо има това с "Общи Дискусии" свързани с Хонда автомобилите. Просто стана банално вече с тия картинки и както Иво "prelude" преди време беше задал въпроса (и така и неполучи отговор) - какъв е смисъла от тези смешно, глупаво и дори плачевно накипрени картинки с Хонди ? До кога ще продължава така - да очакваме ли "Визуален Тунинг No.672" след някой друг месец ? :D А и темата не търпи развитие - всяко едно такова "издание" на "ВИзуален тунинг" едни и същи хора си показват колко немогат да работят с "фотошоп" и подобни програми - ясно е, че няма да има развитие и занапред (не и в този форум).Поне да е в OFF TOPIC раздела - не им е мястото на тези теми в този раздел. Банално е вече, всяка седмица по 2 нови теми за тези неща (една за стартиране, една за гласуване).PS: Ако само на мен ми пречат и ме дразнят тези визуални тунинзи, ще си замълча и няма да "протестирам" вече, ама ако повече хора ги дразни и им прави впечатление това което и на мен - нека си кажат и се вземат мерки.PSS: това НЕ е никакво ЕК4, а просто някакъв Сивик 6-о поколение, като гледам си е най-обикновено и куцо EJ9.

ти според мен страдаш от някакво раздвоение на самоличноста

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само защото не харесвам и не виждам смисъла на темата за визуалния тунинг, незначи, че не харесвам и правилата на форума. Не бъркайте кюфтетата с бЕлото вино драги. Едното няма нищо общо с другото. PS: Стига сме спамили, че в момента нарушаваме правилата отново. Отсега нататък по темата !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти според мен страдаш от някакво раздвоение на самоличноста

А няма такова нещо, просто човека пърди в кацата.Аре да помоля някой да направи тази красавица с джанти MOMO GT 2 :) Редактирано от Dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу явно "псевдо майсторите" на Photoshop (както си мислят някои), са задобрели адски много, защото вече получавам тунинг варианти които са толкова добри, че не може да се познае намесата на дизайнерите. Браво! Браво!Хохохо! Очаква ни много трудно гласуване!пп: Изпращайте ощееее! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P:) нещо истинско и "нашенско" , при това със вкус и самобитна идея. Може да се приеме като намек за следваща задача, и да мотивира "фотошерпите" да помислят и заформят нещо по-идейно преди да почнат мазането , или след като го завършат - да преценят самокритично дали да го "развяват" пред останалите. http://www.cardesign.ru/portfolio/stud/8404/3296/20094/ Редактирано от ceco_accord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега, понеже много ги разбиращ нещата, които "развяваме", направи и ти, нещо за "развяване" и после ела да ме съветваш, ок :P ? А, това, което ни показваш си е гавра с ЦРХ(лично, субективно мнение, не го налагам на никой) ;) ! Като не ви харесват, не пишете, толкова ли е трудно ;) ? Виждате темата и понеже сте разбирачи и ги "чувате" нещата, защо просто не я игнорирате, все едно, че я няма... всички ще сме доволни :P ! Пример: "А, тия дето не го разбират Фотошопа, пак са се изявявали и примерно пуснете някое яко видео или песен :D ... Не ме разбирайте погрешно, не се заяждам с никой :D:P:P , ето и "усмивки" има, ама моля ви, все пак съобразявайте се малко и с труда на хората :P:) По темата, надявам се, този път да са повече "работите" :D ! Много яка темичка се заформя, браво на колегата Парадокс ;) !

Редактирано от Ashes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей аман вече. Аз не мога да разбера какъв е критерия на тези "критици", и защо мислят че работите ни са омазване а не професионален тунинг. Наистина, не всички творения са безупречни, но аз свалям шапка на всеки опитал се да направи нещо, независимо какво и как. Подкрепям и подканям всеки който има желание, дори да не е професионалист с Phostoshop, да участва в надпреварата! За пореден и последен път казвам: ПРАВИМ ГО ЗА УДОВОЛСТВИЕ:) За радост на окото и просто за кеф!Аз не виждам нищо особено в тоя РЕКС от поста на колегата. Личи си, че е работено с Photoshop.Ако искате и аз мога да постна някои от творбите на колеги от ВТ1 до последния ВТ, които са наистина адски добри и никой не би познал че има Photoshop намеса.... Но защо да го правя? Хората са го видели и оценили.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така, скарай им се. ;) Пффф, забравил съм да копна два "слоя" и "изтървах коня" :):) . Не си играйте с фотошоп в полузаспало състояние, не води до нищо добро! ;)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето затова им се кефя на комплексарите - сами си се издават ;):) Цър цър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...