Jump to content
chomaka_peshov

АМОРТИСЬОРИ ЗА СИВИК ХЕЧБЕК 6-ТА ГЕНЕРАЦИЯ

Recommended Posts

Имам Сивик Хечбек 97год. Трябва да сменя амортисьорите.Предлагат ми БИЛЩАЙН за 560 евро заедно с поставката, ТОКИКО за 340 евро, с поставката, и КАЯВА за 320 евро. Може ли да ми дадете повече информация за последните два. Някой ползвал ли ги е? Казаха, че са за 70000-80000км. Нямам намерение да се съзтезавам с колата. Искам просто да е стабилна и да се държи добре на пътя. Благодаря предварително!

Редактирано от chomaka_peshov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KAYABA са най-добрите амортисьори в последните 5-6 години.. това е твоя амортисьор :smile1: продавам постоянно каяба и нямам нито 1 върнат !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В САЩ карат много и ТОКИКО и KYB, според мен са едно и също качество и клас, естествено и двете марки имат различни модели, принадлежащи към различни класове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора кви 340euro за токико бе в варна питах за англичанка задни амортисьори и ми казаха 120лв за токико и 145 за монро кви са тия космическите цени тука.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

120 трябва да са ти казали за бройка айде сега умножи по 4 и прибави доставка и се получава сума близка до горе посочената.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много пари са тези 320 евро, каяба предни 130лв единия,задни към 80 лв,модела е Excel-G.Може да си гледал по спортния модел Ultra SR който би трябвало да е по скъп или пък в цената да са включени пружини.Колегата да сподели.

Редактирано от Gergi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...