Jump to content
JDM.BG

Въпрос относно МАГАРЕ и кормилна...

Recommended Posts

Интересува ме запознатите да кажат, еднакви ли са магарето и кормилната кутия, рейка при 4та 5та и 6та генераций сивик ? Понеже моята е 5та хеч и е с хидравлика а искам да си сложа механична кутия, но разбрах че трябвало да я сменя с магарето направо та ме интересува от какво да търся 4та 5та 6та японки ? И задължително ли е магарето или може и само кутията да се смени?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има 5г с механична рейка,взимаш я и я сменяш.Несменяш магарето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kleni магретата имат разлика .не че е голяма болка ноо. На магаре от хидравлична ,нехидравличната застава малко на криво.По на зад ,от дясно спрямо шофйора. леглата за двете рейки са различни,ушетата за закрепване също ,отворите за болтовете и те.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kleni магретата имат разлика .не че е голяма болка ноо. На магаре от хидравлична ,нехидравличната застава малко на криво.По на зад ,от дясно спрямо шофйора. леглата за двете рейки са различни,ушетата за закрепване също ,отворите за болтовете и те.

значи механична рейка с магаре да търся ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не намираш си механична с ушетата /нейните / и си преправяш твоята .Хидравличната ляга в легно на магерето ,другата не . Въпрос на малко фантазия и ще си го направиш :) .А и тампоните към ушетата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не намираш си механична с ушетата /нейните / и си преправяш твоята .Хидравличната ляга в легно на магерето ,другата не . Въпрос на малко фантазия и ще си го направиш :D .А и тампоните към ушетата.

кои ушета бре ? тя самата рейка нали си ги има ушетата ? я обясни като за малоумни щото нищо не схванах с тия (свински) ушета :):D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те тия две железа скоби дет приличат на ушета ,които закрепват желязото наречено рейка към гредата наречена магаре :)

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4gen са различни.

5 ген и 6ген Англичанка трябва да са еднакви.

5 ген и японския хетч може и да са различни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те тия две железа скоби дет приличат на ушета ,които закрепват желязото наречено рейка към гредата наречена магаре :D

:):D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото си спомням лично съм сменял от 5г хеч(Д13в2)механична,на сивик 5г.хеч(Д15в2)хидравлична,и несъм имал никакви проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е и аз съм го правил и имаше ,но коли много модифи също.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега остава да си намеря някой да иска хидравлика а да взема неговата механична :) Пък може и да си купя :DП.С. Рейката намерена, само се надявам и ушичките и да стоят че не е сигурно още :D

Редактирано от Sako_DJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси мафията сте ейй . Кйораво железо не остане от вас :) . Тая баба дали няма нещо и за мен един заден капак :D .Успех с монтажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси мафията сте ейй . Кйораво железо не остане от вас :) . Тая баба дали няма нещо и за мен един заден капак :D .Успех с монтажа.

Бабата каза че ще ти оправи задницата..... :D :D :D А относно монтажа ще ми е нужен успех че ще се пробвам без магарето естествено първо ще разгледам хубаво от всякъде да видя дали ще е възможно ама ако се наложи ще импровизирам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми дойде механичната рейка, като гледам на пръв поглед ми изгелжда че няма да имам никакъв проблем единствената разлика в захвата е че хидравличната рейка е по-дебела от механичната и тампона ше стой широк, ако го сменим с подходящ ще може да се захване доста лесно :lol: тези дни докато двигателя го няма да се пречка ще монтираме да видим ще има ли проблеми...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Са ще се окаже че съм познал кво пичеля :lol::P;)

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Са ще се окаже че съм познал кво пичеля :lol::P;)

Ша разбереш много скоро ако не продадеш това което продаваш ;):D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...