Jump to content
Ivo Myankov

Д15Б2 + пълна инжекция

Recommended Posts

Значи количката е 95та Сивик 95 хетч Д15Б2.Сложих и JR въздушно филтърче , сега ще сменям колектора с 4-2-1 както и генерацията и на път е също и пълна инжекция.Въпроса е дали трябва и компа да се сменя. Също как вървят цените на инжекцията и компа и колко таксуват за смяна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МБлагодаря много за изключително подробното показно. И все пак някой може ли да каже как вървят цените на всеки отделен елемент който ще се сменя и цена за труд?До колкото разбирам грубо ще отиде около 400-500лв а разликата... + 10тина конски сили

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Частите без труда са около 300-400лв (зависи от къде/кого ги намериш)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showto...mp;#entry466541 Примерна оферта. Общо взето най-тънката. (отделно може да го изнудиш да счупи малко от цената !!! ) И тея 10 коня доста засилват колата !!! Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка разбрах, че ми трябват: Пълен комплект всмукателен колектор, делко и комп, но да не са от D16A8 и D16A9

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка разбрах, че ми трябват: Пълен комплект всмукателен колектор, делко и комп, но да не са от D16A8 и D16A9

Компа от Д16А8/9 става за твоята цел. От А9 е идеален, защото не му трябва ламбда сонда. :) Трябва ти също и резисторна кутия, ако сложиш нискоомни инжектори (от Д16А6 например).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МБлагодаря много за изключително подробното показно. И все пак някой може ли да каже как вървят цените на всеки отделен елемент който ще се сменя и цена за труд?До колкото разбирам грубо ще отиде около 400-500лв а разликата... + 10тина конски сили

Не знам тези 400-500лв само за пълната инжекция ли си ги приготвил,но гледам,че ще сменяш генерацията с колекторите барабар,а там за свестни колектори,свястно гърне и тръби ще ти трябват към 500лв:)Успех и ще останеш доволен...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето ти един пример-д15,слагам му глава от витек,демек инжекция ще пълни ;) доставям цял д16з6 мотор-перфектен,оставям мойта и чакам известно време.отивам взимам си я,оставям старата тиква там(май не ми тряа вече)искаха ми 800лв.качване,настройки см.ремък,абе готова.ако си мислиш че за няква дребна сума ще се спраиш-забрави.освен,ако няма да си опр.инст.комп.и.т.н.сам.тури си доста манги в джоба,ако ще е праиш както тряа де.количката ми е куршум сега,не че не беше де ;) раздвижна ролка ще ти даде малко допълнителна тяга в ниските.аз бих я предпочел пред генерация на първо врема.д16 излиза със същия диаметър на генерацията като на д 15.закво да я сменяш,ако няма да слагаш турбо или б серия неквацените вървът всякак,кат та видат че даваш зор искат повече ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даите неква идея братлета на наще D15B2 къде да отидем ... колко ще ни струва и какъв ще е резултата (моля да споделят хора които са го правили)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

W-POWERRRRR , ако имаше предвид че 800лв са те дернали само за работа, ремък и "настройки" .... ;) Доста добра сума си оставил .... има няма по 2 по 3

 

kraichev , резултата най-вече зависи какво ще направиш ! Малки промени - малък резултат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...