Jump to content
maccaron

... как ли ще ни стигнат ...

Recommended Posts

Нямах идея как да си озаглавя темата, но ...Навремето, когато в Бг се появеше автомобил извън т.нар. соц. лагер всички се състезаваха да му откраднат емблемките. Толкова беше престижно и "шик" да размахаш знак на мерцедес, да си го закачиш на ключодържателя и да връткаш верижката в някое смръдливо кафене:lol:!Та май, тук, в България не сме се променили много. В момента, някое "дупе" си размахва емблемките на Акурата ми ))) Поне да се беше постарал да не ми дере боята докато ги човърка. Та ако го видите някъде, обяснете му че Акурата не е корейска ))

Редактирано от maccaron

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, те на Първата национална среща на този форум/клуб през далечната 2004-а на колегата CHIKO (който отдавна не влиза и не пише тук) Сивика му осъмна с изчезнала предна емблема - заподозрени имаше бол (при положение, че колата му бе заобиколена от още 30-40 хонди)... ти говориш за кола паркирана пред блока. PS: емблемата на Акура, Лексъс, Инфинити и разни американски модели са кът - не всеки ден се виждат такива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нема се косиш ще си купиш новичка има колеги които поръчват от Америка дано само да не е много кинти миналата седмица отивам на работа като си тръгвам от работа кво да видя някой ми изкъртил сполярчето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредната доза българщина :lol: Не се ядосвай колега, поправимо е, за разлика от простотията на някои хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Селяния всякаква, какво да правиш. Погледни с усмивка и го забрави - ще се оправи. Разликата между теб и тоя дето ти е откраднал емблемките знаеш ли каква е? Че оня цървул ще се докосне до интегра само чрез 2 откраднати ембелеми, а ти ще продължаваш да си я караш с кеф :lol: Няма смисъл да се ядосва човек за такива неща - всичко се връща рано или късно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...слагай емблема на Хонда не са скъпи а и е по готина :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега разбирам те напълно аз останах със 2/3надпис СИВИ някой гений реши да ми изкърти последната буква и да завърти останалата част от надписа, лапета и комплексари колкото искаш в тази държава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много кофти колега и аз имам подобен случей оставям си моята сивушка пред нас качена на тротоара и една сутрин се сабуждам и забелязвам че дясното ми огледало се варти наляво на дясно от вятъра , а на един съгражданин който и той е от скоро в клуба си купи и той сивиче и на 1-вата седмица му бяхя свалили 2те емблеми но както каза колегата по отгоре да надигнем глава и да продължаваме на пред :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...