Jump to content
rulemaker

Съединител и маховик от д14 на д16

Recommended Posts

Такааа, понеже така или иначе ще слагам скоростите от д14а3 (липсват парчета от кожуха им) в кожуха на скоростите от д16у7 (понеже са доста дълги) се чудех дали маховика на д14-ката може да замени маховика на д16-ката. Тук обаче изниква въпроса , при положение че д14-ковия маховик (май) е по-малък съвместим ли е с на д16-ката стартера иии съвместими ли са изобщо съединителя и маховика от д14-ката със мотора и стартера на д16-ката ?

  • Нагоре 1
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ц ц ц, никой ли не знае :rolleyes:

  • Нагоре 1
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако проследим тая табличка, би трябвало да стане.

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

  • Нагоре 1
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде са разбирачите сега :)

  • Нагоре 1
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или никой не знае или никой не иска да ти помогне ... Обикновено си доста "тактичен" с колегите дето поназнайват (както се вижда и в тая тема два поста на горе) така че не очаквай друго. Кое е по-вероятно сам си избери :lol: И да не съм в офф: според мен и двата маховика са от хонда, от което следва че са железни :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След подобен пост би трябвало да не чакаш отговор,но ..........Става.Само лагера може да не е същия.Ако кутията е от EJ9 или EK4 няма грижи.П.П. Ще намериш ли начин да си върнеш думите на зад? Аз в "лайно" не пиша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rulemaker - имаш своя отговор, но се въздържай от обидни квалификации.Считай този мой пост за последно предупреждение!П.П. За да не е оф топик. Има тема тук в технически която описва съвместимостта между съединители на D-серията. Просто не си искал да ползваш търсачката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След подобен пост би трябвало да не чакаш отговор,но ..........Става.Само лагера може да не е същия.Ако кутията е от EJ9 или EK4 няма грижи.П.П. Ще намериш ли начин да си върнеш думите на зад? Аз в "лайно" не пиша.

Аз думите си ги връщам назад, но наистина форума не е това което беше.И все пак остава въпроса "Стартера на д16-ката ще стига ли до маховика от д14-ката, защото звука от д14-ков стартер е доста гаден и не ми се иска да го ползвам?
  • Нагоре 1
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега стартера ще стигне :) разликата не е в диаметъра на маховика, а в диаметъра на участъка, на който лежи (зацепва) съединителя. Т.Е. Стартера си остава твоя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, значи пролетта ще си джиткам със другите скорости и маховик.

  • Нагоре 1
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...