Jump to content
Walker Japan

Малко въпроси ?

Recommended Posts

Здравейте колеги,днес карах едно купенце 5 генерация със доста пипнати по мотора неща и се вкарах във сериала ;) Така по същество карам Хонда Сивик 1,5 114 коня икономичен в-тек и искам да му вдигна малко мощността!Искам да питам,възможно ли е да сложа глава от ЦРХ 136 коня мисля,че има такъв,ще има ли ефект или от вти ще стане ли!?Приемам всякакви мнения благодаря на всички ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колко такива теми ще станат .има писано има и три теми вече .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече никой не чете форума, всички искат отговори наготово. Тоя въпрос за последния месец е задаван поне 3 пъти и всеки път отговора е един и същ. Само един колега го е правил, той може да ти каже. От Д-серия ЦРХ ще стане, от ВТИ няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не съм много сигурен Тино ако се хване дали няма да сложи и от Б ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма , обещавам ;) ама колега от сега те разочаровам и ти казвам , че никой друг не се е похвалил да сложи двувалова глава на блок пригоден за едновалова ;) Така , че .... по-добрия вариант за теб е VTEC-ова глава или нов двигател ;) Не се впечатлявай толкова на барани Хонди , че после главата ще те боли...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма , обещавам :D ама колега от сега те разочаровам и ти казвам , че никой друг не се е похвалил да сложи двувалова глава на блок пригоден за едновалова :D Така , че .... по-добрия вариант за теб е VTEC-ова глава или нов двигател :wub: Не се впечатлявай толкова на барани Хонди , че после главата ще те боли...

Съжелявам,че не съм се поровил където трябва,не нужно да има такива тънки коментари,нека запазим добрия тон,нали затова сме тук за да си помагаме!Добре колеги значи вариянта е нов двигател или В-тек глава примерно от 5-6 генерация купе ще стане ли говорим за двигателите който са 1.6 и 125 коня малкия в-тек!? :) Може ли да се сложи дросел от вти,колектор спортен или фитър спортен ще има ли промяна или настройка с чип :) Чесно казано исках да си сменям колата,но реших да вложа малко пари в нея и да си я стегна максималко и реших да започна с двигателя,а псоле идва ред на ихтериора и външния вид,не съм много навътре в нещатат но имам голямо желяние и хъс да си направя колата,както предполагам повечето от вас запалени съфорумци! :) Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма , обещавам :) ама колега от сега те разочаровам и ти казвам , че никой друг не се е похвалил да сложи двувалова глава на блок пригоден за едновалова :D Така , че .... по-добрия вариант за теб е VTEC-ова глава или нов двигател :wub: Не се впечатлявай толкова на барани Хонди , че после главата ще те боли...

f20b7 блок и h22 глава колега е правено вече :)а скоро на f20a4 блок ,глава от h23 Редактирано от jivaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В-тек глава примерно от 5-6 генерация купе 1.6 и 125 коня малкия в-тек + дросел от вти, колектор спортен + филтър спортен + настройка с чип

+ малко по-къса кутия, че твойта е длъжка май... и си в джаза :) Може и някои неща, не всичко на куп.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

f20b7 блок и h22 глава колега е правено вече :rolleyes:а скоро на f20a4 блок ,глава от h23

Пиши за второто като стане факт. Редактирано от garfi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей паразити такива , стига сте нападали хората , когато търсачката почне да открива това което търсим тогава може да атакувате всеки който задава подобни въпроси. Когато нямате какво да добавите просто не осирайте темата. Има достатъчно вежливи хора които да обяснят на момчето какво как и защо.

Редактирано от rocnogap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми се е случвало да търся нещо, което знам че го има във форума и да не го намеря. Търсачката не е перфектна но работи. Друг е въпроса, че е много по-лесно да пуснеш нова тема отколкото да потърсиш малко. А пък специално по тая тема има писано много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма , обещавам :rolleyes: ама колега от сега те разочаровам и ти казвам , че никой друг не се е похвалил да сложи двувалова глава на блок пригоден за едновалова ;) Така , че .... по-добрия вариант за теб е VTEC-ова глава или нов двигател ;) Не се впечатлявай толкова на барани Хонди , че после главата ще те боли...

f20b7 блок и h22 глава колега е правено вече ;)а скоро на f20a4 блок ,глава от h23
В темата се говори за Д серия и Б серия ;) другите са ми тъмня Индия , не че и тези не са :bow: Не знам защо колегата реши , че го нападам :) или присмивам :P Това , което го съветвам е да изчете няколко теми на други колеги правели подобни интервенции и ще му се изяснят достатъчно нещата ;) За повечето едно-валови Д-серии нещата стоят идентично , като вече има разлики в ангренажния ремък , чип-а е задължителен или смяна на ЕКУ-то , генерацията не те бърка каква е , но ако питаш дали от Б-серия ще стане - НЕ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за изчерпателните отговори на всички,попитах още тук там ,поизчетох из форума и мисля че ми е ясно от какво имам нижда сега остава да го реализираме,спираме подаръците на гаджето и започваме да събираме парички :lol: Успех на всички и да знете от днес във Пловдив щв вилнее още едно купе 5 генария с доста барани неще по мотора пазете се,купихме го днес за един мой добар приятел,това е бившата кола на Policeman,после е била и на един колега от Стараз Загора (ще ме извините за отклонението,въпреки че колата не е моя на приятел,още съм емоционално развълнуван) :worthy::lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей паразити такива , стига сте нападали хората , когато търсачката почне да открива това което търсим тогава може да атакувате всеки който задава подобни въпроси. Когато нямате какво да добавите просто не осирайте темата. Има достатъчно вежливи хора които да обяснят на момчето какво как и защо.

Ти рефер ли си, какъв си???Заради такива като теб ще заключа:Има много писано по въпроса, четете преди да пускате н-на брой теми за едно и също:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за изчерпателните отговори на всички,попитах още тук там ,поизчетох из форума и мисля че ми е ясно от какво имам нижда сега остава да го реализираме,спираме подаръците на гаджето и започваме да събираме парички :D Успех на всички и да знете от днес във Пловдив щв вилнее още едно купе 5 генария с доста барани неще по мотора пазете се,купихме го днес за един мой добар приятел,това е бившата кола на Policeman,после е била и на един колега от Стараз Загора (ще ме извините за отклонението,въпреки че колата не е моя на приятел,още съм емоционално развълнуван) :D;):P

На теб колега успех, само който не е правил опити за "нещо" от икономик, само той не знае в какъв филм се вкарва:)Спирането на подаръците за гаджето няма да ти помогнат..... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...