Jump to content
PA1234BA

Мнение за Crx Del Sol

Recommended Posts

Брат ми имаше такава. Моделът си е супер,върви добре,надежден е, но какво е състоянието на конкретната кола по снимки само някой медиум може да ти каже :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата я продава колега от форума :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти ако имаш някакви вапроси пиши ми или ако искаш може да се видим за да видиш колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) като горд собственик на едно такова нещичко / отскоро/, ще изкажа лични впечатления:-колата е СУПЕР удобна за каране-много е маневрена-не е "голям параход" и лесно се пъхаш ,където искаш...особено в градски условия.. ;)- противно на много очаквания, видимостта ти назад е много добра- много е стабилна на пътя -страхотна красавица е :) - единственото,което може да те подразни е,че вътре е точно,колкото да седнеш ти и човека до теб, евентуално не трябва да е много обемен ;)... но предполагам,че щом искаш кола с две места, си подготвен за това. затова пък багажника е прилично голям!лично аз от моята нямам абсолютно,ама абсолютно никакви оплаквания. понеже съм жена.. мда :) ... преди да я купя се консултирах с доста мъже,все пак, а и с няколко човека, на които колите са им професия..карах я и няколко пъти да я "погледнат" и оценят всякакви разбирачи, всички са очаровани. количката наистина е без забележки.естествено, много е важно в какво състояние е конкретния автомобил, но като цяло, модела е много сполучлив - пак казвам и подчератвам- не е само мое мнение.само че моята е 160 к.с. :D .... и малко много бяга, ама аз изобщо не й давам зор....'щото ме е страх! :ph34r::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е на мой приятал .. но незнаех че я продава !Колата е съпер! Скоро е боядосвана няма ражди грам . доста запазена потдаржана кола мн добре варви пускали сме се няколко пъти мотра и е здрав ! карал съм я не 1 път няма да клопа лопа нищо .. качваш се и караш няма забележки :)които я земе няма да сажелява :) хех даже сестрами карахме на бала с нея :ph34r: най голямата ласка4ка беше :)

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дел сола е страшна кола,наистина мн удобна за градски условия!Точно за тази кола която си публикувал е на един мои приятел и могада гарантирам за перфектното и състояние,просто ако някои има мераци за такава кола това е колата,да отива да я разглежда няма да го разочарова и е пуснал направо без пари :) П.С колицата си заслужава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По една случаиност съм карал този DEL SOL и мога да каже че върви много добре! Стегнат е и е в много прилично състояние! Боядисван е скоро и за цената си е много добре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо го взимай. За тази цена няма да намериш нищо по-добро.Колата я знам и е в перфектно състояние :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично за мен ДЕЛ СОЛ а е невероятен автомобил ако имах мноооооого пари или бих изкупил всички съществуващи модели или бих купил лиценза да ги произвеждам наново съвета ми е следния само не купувай изгнил друго всичко се прави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да си купя прелюда си търсих дел сол ... много ми хареса колата. Просто инцидентно стана с покупката на прелюд , не че съжалявам де :) , но и двете коли са невероятни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за придобивката предполагам ти я купи :( Много добър избор за автомобил :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи довечера ще я видя и аз :) А може и да ги пуснем :(

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DelSol-а си е супер и върви много с акъла сиЕто няколко клипчетаhttps://www.vbox7.com/play:3be19365https://www.vbox7.com/play:0dc4d8e8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е напилен от предния собственик. Това старт със Х23 ли е?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда, мойто H23

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...