Jump to content
TLnVtec

Питане за Хонда сивик и АГУ

Recommended Posts

Може ли някой да ми каже дали е удачно да сложа на моя сивик 1.5 // 90 к.с // 5-та генерация // хеч. Автоматик Газова уредба?? Дали ще е добре,че с тоя бензин малко не ми излиза киро на кирия :D МНОГО ЩЕ СЪМ ВИ БЛАГОДАРЕН АКО МИ ОБЯСНИТЕ ДАЛИ МОЖЕ И ДАЛИ НЕ МОЖЕ ( и защо )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи,аз лично карам на газ и ми дава доста приличен разход,със същия мотор съм! С 10 лв минавам 75-80 км градско което е доста доволно! Преди да вдигнат газта на 1,25 беше 1,02-05ст. и правех по 100 км градско,така че бързо се избива,макар че аз взех колата с газова! И все пак погледни тук - http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=38511 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега решил съм но не знам Ловато или някоя друга да сложа

Редактирано от TLn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и БРЦ аз исках ловато но беше голяма и нямаше място, така ми обясниха. Мисля че и двете са добри(моята е обикновена газова)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и БРЦ аз исках ловато но беше голяма и нямаше място, така ми обясниха. Мисля че и двете са добри(моята е обикновена газова)

Благодаря утре ще разбера :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аз преди 4-5 месеца сложих газова ловато на същата кола с бутилка на мястото на резервната гума за 550 лева и сега си карам само на бензинче защото повече ме кефи :o пък и при тази не голяма разлика бензин гас не виждам много смисъл

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говориш за обикновенна газова си сложи Ловато тва е наи безпроблемната АГУ която може да съществува от тоя тип, изпарителя изкарва много км без да се нуждае от нищо, икономичен е и надежден. А цената на газта наистина стана брутално висока ;) за сметка на това пък бензина като чили малко доби вид и е време да припомним на колите що за течност е това :oТази кола не се ли продаваше или сега си я купил скоро? че заради автоматика и бях много навит за жената да я взема :o

Редактирано от Слави CR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да продаваше се ама се отказах ... ще си я карам аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много и се бях навил , даже щях да идвам да я гледам ама ми излезе крива сметката и се размина, караи си я хубава кола е :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих препоръчал Ловато. Слагал съм две такива уредби на предишни коли - работят много добре и не са капризни.Не вземай малко известни марки - защото така ставаш заложник на този който ти ги продава. Ако има нужда от поддръжка - само там имат съответния софтуер. Така ми се получи с едно HR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде бях чел или са ми казвали че ловато е по икономична а брц вървели повече не знам до колко е истина но без съмнение ловато са добри

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ето и най-накрая сложих АГУ БРЦ доволен съм сега остава да видиме колко гори градско и колко изван :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...