Jump to content
honda-vtec

Препоръчайте ми добър съединител

Recommended Posts

Здравейте,моля препоръчайте ми добър съединител за D15Z8 англичанка 98 година аеродек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Valeo.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Valeo.

Не псувай бе :)Exedy-то си е кораво копеле , доста подсилени , даже и турбинирани лекинко си карат с оригиналното Exedy и удържа
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво разбираш под оригинално Exedy? Нали се сещаш, че има Exedy за рейс карс и такова за обикновени коли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинално , в смисъл обикновеното , не Stage 1 , 2 или някоя керамика.Това което дават за тази кола по каталог.Има няколкоя сивика турбо , на ниско налагане , които успешно си карат доста време без проблеми , какво остава за нетунингована кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Valeo.

Тва си е чиста проба мазохизъм! Изкара ме точно 5 хил. км. и се строши, ама като казвам строши имай в предвид буквалния смисъл на думата. Денферните пружини са на парчета а феродовия изтече. Доста добри отзиви има за Екседи и се чудя дали да не го пробвам и аз или да заложа на F1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AISIN - 406.75 левадвигател: D15Z8тип: Комплект съединителЗабележка: NON per D15Z6 (1493cc) MA9, 5 врати VTEC-E

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм същия двигател и смених съединителя с Exedy. Верно е, че струва повече, но има защо. Дори при неизправна хидравлика на съединителя, която постоянно ми създава проблеми, дори след ремонт на горната помпа - превключва и отделя безотказно вече 25К.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oще един глас за Exedy. Определено си заслужава по-високата цена. Да не говорим че педала ще "омекне" значително... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за Exedy, ст1 издържа ми цели 25k Km във моите (крака), сравнение с НКК и Валео ( е доста по добър) (те издържаха по ДОста по малко).

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...