Jump to content
NesTea

Пребоядисване капак

Recommended Posts

Започнал съм да шлайфам предния капак на колата до метал. Искам да го подготвя за професионално боядисване, че като ида до бояджията само да го пръсне. С какви шкурки трябва да се мине, и с какво още, че не съм много запознат. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли бояджии в тоя форум?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За шкурките зависи от мн неща но ако няма серйозни наранявания или мн кит за шкурене.Почваш с 400,после 500 водна и накрая 800 бодна и си готов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че не съм много запознат. :lol:

Защо щего дереш до метал ? Стинеш ли до тая процеура отиваш на доста мазане, търкане ,пръскане и понякое време да стигнеш до боя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С това търкане до метал процедурата става дълга и трудна, досадна и гадна.А капака е прав и няма кит по 1-2 см. по него може да се мине с едра шкурка , суха, например 80, после на 150. Пръска се филер, съхне добре, претрива се леко (само мъха отгоре) с мек плот на 300 суха шкурка и после може директно водна 800. Отиваш при този който само ще го пръска, той го поглежда и те смазва с думите"Доста е кривичък и претъркан, трябва да се оправи преди боядисване" Ако не си се занимавал с това , не се захващай сам. Разликата е в това, че ти го гледаш с едно око, тези които това им е работа освен, че гледат и много виждат!!!П.С. Ако все пак си решил сам да се блъскаш, пожелавам ти успех!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...