Jump to content
No Limit Performance

Защо БЕРБАТОВ струва повече от 30 милиона лири!

Recommended Posts

Няма какво да се коментира, освен че критиците пак седнаха на нещо остро и неприятно за тях :( Следващите кадри говорят сами за себе си->http://www.sportal.bg/news.php?news=260008 :):):):):D;):):);):D:D:D:P;);)

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление сядането на нещо подобно не им запушва и устите, колега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕВАЛА ;)!! :D:P;):D;):bg::bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато вкараш 3 на кръвния враг влизаш в сърцата на много хора, а когато излизаш от терена в 88мин. и 75000 стават на крака и ръкопляскат...... товага може би те влизат в твоето сърце. БРЕБАТОВ Е НОМЕР ЕДНО ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах честа да го гледам миналата година на Олд Трафорд - срещу Волфсбург.Бях на третия четвърти ред зад вратата и имааше само англичани покрай мен(бяхме група ама се разделихме по двама заради местата и аз се паднах с англичанин).Е няма по голям кеф като слушах хората покрай мен как му пляскаха и викаха -кам он бой кам он бой" и бурни аплодисменти след това.Рева на 75 000 наистина е нещо уникално, Бербатов е НАШАТА ГОРДОСТ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на гордостта оставила националния, БРАВО.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той не е оставил националния, а остави хората които управляват националния и разните лумпени дето го набеждаваха за всеки неуспех на този отбор, включително и хора виновни за състоянието на отбора (напр. Й. Лечков)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вторият му гол в мача беше просто :bash::weights:  Браво на Митко много ме зарадва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той не е оставил националния, а остави хората които управляват националния и разните лумпени дето го набеждаваха за всеки неуспех на този отбор, включително и хора виновни за състоянието на отбора (напр. Й. Лечков)

аз не съм много в час де, ама Лечков пък какво е сторил ? Иначе евалла на Бербо особено за втория гол......уникален е и с години ще се помни:weights:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да се коментира, освен че критиците пак седнаха на нещо остро и неприятно за тях :lol:

Аз мисля да се изкажа, за да стане малко по-интересна темата ;) Причислявам се от към критиците, но не мисля че съм седнал на нещо остро и неприятно онзи ден :) , защото и аз се изкефих на 3-те гола.Сега малко негативно - най-сетне дочакахме след незнам колко време вече, големият мач на Бербатов за Юнайтед. Просто наистина беше крайно време това да се случи, защото от централния нападател на Мачестер Юнайтед се очаква точно това. За съжаление поради неясни причини няма да дочакаме големият мач на Бербатов за националният отбор. Според мен ако той беше мъж на място, а и още повече като капитан, трябваше да каже какъв е проблема в националния отбор, а не да отговаря уклончиво.А и да кажа защо не харесвам Бербатов или по-точно играта му. Дразни ме че през 90% от времето разхожда фанелката и 5-те му гениални отигравания по време на всеки мач не променят нещата. По принцип се смята че левскарите не го харесват защото е играл за ЦСКА. Но аз като левскар харесвах играта на Стоичков примерно, хъса с който излизаше на терена, злобата и себераздаването му. И все пак като българин се радвам на редките изблици на Бербатов и му пожелавам постоянство в добрите мачове.Айде стига толкова засега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Футболът не ми е страст, особено пък българския. Върху кариерата на Бербатов нямам наблюдения. Но като човек невеж в това отношение, играта му наистина прави впечатление - движи се твърде мудно за централен нападател. Такава игра по-скоро приляга на някой защитник или полузащитник. Разбира се, веднага вмъквам уточнение, че го сравнявам с негови колеги на същите позиции. Но пък ако гледаме нещата от друг ъгъл - ако не беше талант, нямаше да струва парите, които са платили за него, и нямаше да играе в МЮ. Радвам се искрено за това момче, че направи такъв изключителен мач. И както казаха преди мен - това вече го вкара във футболната история.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление поради неясни причини няма да дочакаме големият мач на Бербатов за националният отбор. Според мен ако той беше мъж на място, а и още повече като капитан, трябваше да каже какъв е проблема в националния отбор, а не да отговаря уклончиво.

Познавам Бербатов лично, никога няма да направи това за което говориш по медиите.А и много добре знае, че и всичко да каже няма смисъл в този момент,човека е интелигентен и разбира от дипломация и затова си трае, НО и неговото време ще дойде!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитат от форума на Ман. Юнайтед:

i. love. times. like. these.i looooove the fact that everyone is now absolutely loving dimitar berbatov, and i love how it feels so much sweeter when you're a person who believed in him from the start.there are people on here who stuck by him like i did, and i hope you lot are feeling as proud as i am right now.and to the people who made a habit out of constantly tearing him to shreds with all your might, HAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHA.i love being right. and i love the fact that it was dimitar to win that for us today. not rooney, not giggs, not scholes. BERBATOV.everyone played well, yes. but berba was just in it every single minute.I LOVE FOOTBALL! :D

темата: http://community.manutd.com/forums/t/128547.aspx?PageIndex=2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко им го наби отзад на всичките подлоги, журналистически подметки и слуги на тоя и оня. Защо всички в тая държава завиждат и мразят успял сънародник, защо когато беше в труден период не си мълчаха или поне като го критикуват да е нещо в нормалния тон или нещо градивно, а го плюеха и заливаха с помия. Защото всички знаем колко пари струваме като народ - без капка национализъм и липса на всякакво общество.Същата история като със Стоичков, с тази разлика, че Ицо е цапнат в устата и си казва всичко.Разбира се, че никога няма да се върне в националния отбор - поне не и докато тези хора ръководят БФС и преди всичко онова нагло говедо наречено 'кмет на Сливен'. Всички интриги и селски сериали ги създава той. Спомням си, че беше казал за Бербатов, че е мърда която трябва да се размърда и че той бил много по-добър от него когато играел в Хамбургер. Сега наред да си тръгнат са С. Петров и М. Петров. Жалко. Дано по-скоро се смени цялата сегашна управа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко им го наби отзад на всичките подлоги, журналистически подметки и слуги на тоя и оня. Защо всички в тая държава завиждат и мразят успял сънародник, защо когато беше в труден период не си мълчаха или поне като го критикуват да е нещо в нормалния тон или нещо градивно, а го плюеха и заливаха с помия. Защото всички знаем колко пари струваме като народ - без капка национализъм и липса на всякакво общество.Същата история като със Стоичков, с тази разлика, че Ицо е цапнат в устата и си казва всичко.Разбира се, че никога няма да се върне в националния отбор - поне не и докато тези хора ръководят БФС и преди всичко онова нагло говедо наречено 'кмет на Сливен'. Всички интриги и селски сериали ги създава той. Спомням си, че беше казал за Бербатов, че е мърда която трябва да се размърда и че той бил много по-добър от него когато играел в Хамбургер. Сега наред да си тръгнат са С. Петров и М. Петров. Жалко. Дано по-скоро се смени цялата сегашна управа.

Много точно казано,колега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да се коментира, освен че критиците пак седнаха на нещо остро и неприятно за тях :P

Аз мисля да се изкажа, за да стане малко по-интересна темата ;) Причислявам се от към критиците, но не мисля че съм седнал на нещо остро и неприятно онзи ден :P , защото и аз се изкефих на 3-те гола.Сега малко негативно - най-сетне дочакахме след незнам колко време вече, големият мач на Бербатов за Юнайтед. Просто наистина беше крайно време това да се случи, защото от централния нападател на Мачестер Юнайтед се очаква точно това. За съжаление поради неясни причини няма да дочакаме големият мач на Бербатов за националният отбор. Според мен ако той беше мъж на място, а и още повече като капитан, трябваше да каже какъв е проблема в националния отбор, а не да отговаря уклончиво.А и да кажа защо не харесвам Бербатов или по-точно играта му. Дразни ме че през 90% от времето разхожда фанелката и 5-те му гениални отигравания по време на всеки мач не променят нещата. По принцип се смята че левскарите не го харесват защото е играл за ЦСКА. Но аз като левскар харесвах играта на Стоичков примерно, хъса с който излизаше на терена, злобата и себераздаването му. И все пак като българин се радвам на редките изблици на Бербатов и му пожелавам постоянство в добрите мачове.Айде стига толкова засега ;)
Аз също бях от критиците му но винаги съм подчертавал ,че има огромен талант ,вроден усет за играта...но от началото на сезона той е най-постоянния играч в тима ,респективно и най- добрия така че сега е време да млъкнем;)!;)!! Редактирано от акад.Едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах мача наистина головете бяха невроятни на втория направо се изкефих максимално просто този мач беше на Бербатов нозащо по дяволите като излизаше не се усмихна не поздрави никой цялата публика на крака и викат за него а той си излезе като насран,просто не разбирам защо? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Играл ли си пред 5 хил. да речем, щот аз съм го правил...чувството е уникално ,а аплодирали ли са те 75 хил души в един глас ,е не знам усещането сигурно е извънземно и Бербатов въпреки богатата си кариере го чувства за пръв път...той го каза в интервюто "не знаех как да реагирам"....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...