Jump to content
ivelin85

заварено каре за полуоската

Recommended Posts

Здравейте колеги преди дни реших да си сменя маншона на външното каре и за мое учудване карето беше заварено за полуоската(колата-Сивик 97г D14 A8).заварката не е от най-добрите,та въпросът ми е това фабрично ли е или някой ''МАЙСТОР'' е се е развихрил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой пишман майстор се е вихрил. Само ми е интересно как си завивал досега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай една снимка да го видим ако не ти е проблем. Такова нещо не се вижда всеки ден, на мен поне ще ми е интересно да видя докъде стига въображението на българския майстор :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заварката не е от най-добрите,

ами нямал съм проблеми със завиването

Значи все пак заварката е направена добре.. :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

внос от Холандия е тук в БГ никой не я е пипал а и вече смених маншона.Другото ми каре трака нещо когато го сменям ще пусна един пик за тези които не ми вярват

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

представи си едно каре,аиде сега пробвай да го изкараш от оста има три заварки(които са направени да не излиза от полуоската,което пък няма нищо общо със завиването)ако искаш снимка на каре мога да ти намеря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас. Тамошните техници са я карали бетер нашите.. И да, ако са заварили шлиците това няма общо със завиването, но той ms auto вече го каза де :) Май ще стигнеш до смяна на оста до вътрешното каре...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа разбрах къде е била заварката, е не е голям проблем полуоски като за твоята се намират навсякъде :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече ако се сменя карето ще трябва да ре среже заварката,аз като сменях маншона разглобих вътрешното каре и от там го вкарах,а полуоската си е здрава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...