Jump to content
Japan_PoweR

Какво ви е мнението за това Окачване

Recommended Posts

значи искам да си дадете мнението без да преувеличавате и да говорите празни приказки???просто нямам възможност да си купя това окачване което искам и затова се спрях на това!!!Благодаря предварително :lol:http://www.dcperformance.co.uk/uprated/fk-...h-69-ej-12.html

Редактирано от Japan_PoweR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение за това окачва е последните три думи от твоя подпис ... :):lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи искам да си дадете мнението без да преувеличавате и да говорите празни приказки???просто нямам възможност да си купя това окачване което искам и затова се спрях на това!!!Благодаря предварително :)http://www.dcperformance.co.uk/uprated/fk-...h-69-ej-12.html

Моят скромен опит показва, че е пълен боклук.Предните амотрисьори умряха за два месеца, а задните изкараха четири. Сам си прави изводите :lol:Пружините са по-добре, малко са меки, но поне не се счупиха.В момента колата ми е със тези пружини и стоковите амортисиори и е доста по-добре от тези "жълто боядисаните".Ако ти трябва наистина спортно окачаване за каране , а не за гъзария, то това не е добър избор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дайте ми някакъв евтин вариант за комплект 4 амортисьори и пружини..и да отбележа трябва ми, не за гъзария, а за устойчивост на пътя!Благодаря... и чакам за отговори..!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това окачване е меко да се изразя боклук !значи ти сам си противоречиш казваш че искаш да е устойчиво и ефтино този вариант го няма. най-малко пари за мен ще дадеш като закупиш маркови втора употреба запазени пружини до колкото е възможно запазении амортисьори отделно примерно koni sport. Но пак ще се лишиш от минимум 1000 лева.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де а за това какво мислите????http://www.horsepowerfreaks.com/partdetail.../Shocks/HP/2205На TOKICO e пак ли е боклук 4 амортисьора излизат около 280$ето тука има също 4 амортисьора само, че Eibach и Koni 280$ комплект обаче само амортисьори как ви се вижда??http://www.tirerack.com/suspension/Susptab...=&brand=all

Редактирано от Japan_PoweR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tokico blues са на почти всяка хонда в honda-tech (forum) това ме навежда на мисълта,че са читави. Лични наблюдения нямам. Повечето са в комбинация с коиловери на Ground Control (GC). Разрови в щатските сайтове има мноооого виж там какво разправят хората само ФК недей взима по добре изчакай и събери малко повече пари за нещо истинско :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tokico blues са на почти всяка хонда в honda-tech (forum) това ме навежда на мисълта,че са читави. Лични наблюдения нямам. Повечето са в комбинация с коиловери на Ground Control (GC). Разрови в щатските сайтове има мноооого виж там какво разправят хората само ФК недей взима по добре изчакай и събери малко повече пари за нещо истинско :(

благодаря ти много!сега искам само да попитам понеже при поръчването първо се плаща (Кредитна карта имам, пари също) но се опасявам да не ги поръчами да не дойдат никога????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от tirerack доставката е много скъпа поне аз с такова впечатление останах колкото до конито в сайта пише че се продават на бройка тоест 4 х 140 прави 560 $ без доставка сложи още 100 долара доставка и пак излиза същото в бг са към 800 лева 4-те амортисьорасложи още 250 лева за 4-те пружинипак стана колкото ти казахотносно токисо добри са според мен но не се регулират докато конито се, и не знам дали със спортни пружини токисото как ще се държиговоря за hp модела

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друг по сигорен вариант ти е чрез посредник.Бях питал в един офис в София където даваш някакво капаро и плащаш при получаване.Така няма как да не ти пристигнат.Минуса е, че взимат 30%...Иначе тези в комбинация с едни коиловери ще си 6.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си карам колата от 1 година с Hi Tec by FK (точно такова, каквото си посочил) и проблеми нямам. Със сигурност колата е по-устойчива от сток окачване, но пък не друса крайно много като жълто KONI. Вярно, не карам по писти, така че не мога да ти кажа за спортно каране как ще е, но за всекидневно са окей. Нямам изтървали амортесьори или счупени пружини.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си карам колата от 1 година с Hi Tec by FK (точно такова, каквото си посочил) и проблеми нямам. Със сигурност колата е по-устойчива от сток окачване, но пък не друса крайно много като жълто KONI. Вярно, не карам по писти, така че не мога да ти кажа за спортно каране как ще е, но за всекидневно са окей. Нямам изтървали амортесьори или счупени пружини.

е да ама от мненията на колегите смея ли да си ги взема?????? попринцип ги искам за всекидневно каране.. не са ми нужни за пистазначи казваш че си доволен така ли???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми да, проблеми нямам. Доставиха ми ги от Германия директно от производителя. Цената йм беше 640лв. Моят комплект смъква 35мм отпред и 40мм отзад. Имаше вариант 60мм отпред и 40мм отзад, но реших да не рискувам, щото е нерегулируемо окачване и ако е много ниско ще е некараема. Сега с това окачване не съм опирал никога на легнал полицай. Ако идваш към Сф драсни 1 ЛС да ти дам да направиш 1 кръг :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.nolimit-bg.com/product.php?id_product=349 ето ти истинско окачване и е в Бг :(

прекалено скъпо ми излиза... иначе знам че е истинско

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си карам рекса с такова окачване и съм супер доволен.досега съм нямал никакви ядове с него.бих го заменил само със SKUNK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не се обадиш в Манимпекс,те са официалния дистрибутор на Билщайн за България.Аз карам с Б4 серията и съм доволен,но на мене ми е за градско,малко е твърдичко,но е доста стабилна колата.Мисля,че едни комплект Б6 ще е много добър вариант за тебе.До сега не съм чул лошо за Билщайна,но и не знам цената му каква е за Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.nolimit-bg.com/product.php?id_product=349 ето ти истинско окачване и е в Бг :D

прекалено скъпо ми излиза... иначе знам че е истинско
Е, те твоите за 528$ да не ти излезнат много евтино?530$ x 1.53 = 810 лв810 x 1.2 (ддс) = 973 лвСложи и 3-5% мито - виж си сам крайния резултат :)Разбира се тази сметка е валидна, ако закупената стока е извън европейския съюз.Ако купуваш от европа няма да имаш проблеми с мито и ддс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.nolimit-bg.com/product.php?id_product=349 ето ти истинско окачване и е в Бг :)

прекалено скъпо ми излиза... иначе знам че е истинско
Е, те твоите за 528$ да не ти излезнат много евтино?530$ x 1.53 = 810 лв810 x 1.2 (ддс) = 973 лвСложи и 3-5% мито - виж си сам крайния резултат :)Разбира се тази сметка е валидна, ако закупената стока е извън европейския съюз.Ако купуваш от европа няма да имаш проблеми с мито и ддс.
в момента съм в италия... този вариант ми излиза по евтино от д2..1.53 ли е долара??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На жената на дел сола купих чисто ново жълто кони и беше направо трагедия да се кара всекидневно по разбитите Варненски улици . Даже тя не искаше да си кара колата заради това окачване . Блъскаше зверски по дупките , просто беше много твърдо , макар че уж го бяхме регулирали да е меко. Сигурно е хубаво окачване но за писти ,не за Разбитите ни Бг улици . Махнах го и взех такова ФК , беше комплект амортисьори с пружини , спряха ударите по дупките , колата минаваше доста по добре по неравности , дупки и други такива БГ препятствия .Моето мнение е че Кони може би е по доброто окачване но за писти , за всекидневна употреба бих избрал ФК .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от колко време жената кара с ФК-то, и има ли някакви проблеми по здравината му, защото гледам доста го оплюха :weights:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами една година се караше колата с това окачване , даже може и малко повече да е , и след това я продадохме . В момента се чувам от време на време с новият и собственик и той казва че няма никакви грижи с окачването.Колата я продадохме преди година и нещо .Пак казвам това окачване за писти и екстремно каране не е кой знай какво сравнение с Koni , K&W и т.н. но за парите си според мен си заслужава за 4-ри нови амортисьора и 4-ри нови пружини.

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.nolimit-bg.com/product.php?id_product=349ето ти истинско окачване и е в Бг wink.gif

Относно D2 i K-sport доста четох в американските форуми, където има доста повече хора каращи с такъв клас амортесьори, общо взето мнението на хората клони към пълен s**** .... а те имат къде по-добри улици. Бих избрал Кони ако ми се наложи, KW, както каза и Стамен са също стабилни, имам щастието да карам с такива, не са прекалено твърди, с фиксирани настоики на твърдоста на амортесьора са и окато те бяха единствен ъпгрейд по окачването, не беше неприятна за каране. Още един плюс, и то огромен, е доживотната им гаранция и безплатно обслужване, което се извършва в Германия, демек разходите са само пътя и не са толкова високи, докато онези две марки май в европа нямат сервиз и това което съм чувал, понеже има доста много такива изпуснали в САЩ, е че гаранционното им обслужване е като качеството им. Koni червено или жълто са перфектния баланс между качество и цена, KW също са много добър избор за хората държащи на доказали се марки, като още един плюс е обслужването им, минус на вторите е цената, която почва от малко под 800 еврака .... без транспорта (за кит амортесьори и пружини)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай да видим тези теми за който говориш защото и аз чета немалко форуми и съм останал с друго впечатление за тази марка и ми е интересно да видя и малко негътив фиитбек и аргоментите мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пазя линкове, но не бяха една и две. форумите са www.superhonda.com и www.honda-tech.com, разрови се има интересни превюта на различни продукти. По принцип един беше писал и за KW и то най-високия клас, че не е доволен от него, но без да прецизира какво е породило недоволството му, така че не съдя от едно мнение за марката, но като цяло за тези две марки това мнение беше масово и за това ми направи впечатление.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ТОВА окачване ми изглежда сносно за парите си, предлага същите възможности за настройка като "онея две" марки и лично аз ако избирам в този ценови диапазон бих избрал него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, човека няма да кара на писта, не му трябват Tein, D2 и тн. Освен, че е по-скъп вариант, не смятам, че е толкова удачен за нашите хубави пътища :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ФК-то е добър вариянт.И аз като Стамен свалих Конито и сложих ФК.За ежедневно каране е доста по-добро от Конито.Вече две години е на Дел Сола и не е мръднало.Колата се държи доста прилично и съм много доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мене JAMEX са по марка от ФК .Драги-4а мисля преди доста време продава ,нека сподели дали си струват http://cgi.ebay.co.uk/Jamex-Honda-Civic-EJ...#ht_3206wt_1137

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...