Jump to content
gamencerista

Civic D15b7 Vs Saxo 1.4 75 к.с

Recommended Posts

Колеги тука един ме дразни с тая колица и иска да ги пускаме, според мен няма как да ме бие ако е сток, а доколкото знам е сменил само филтъра и гърнето, а пък мойто средно е изпърдяло и съм с катализатор ( трябва да ги оправя скоро ).Има ли смисъл да го тествам или ? Щото толкова ме нерви че направо мисля утре да карам колата да махна катализатора и да сложа резонатор без средно, и да го пробвам тва "Секси"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, не че нещо ама такива теми са забранени.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще те разтегли доста здраво! Тези саксо-та са големи точилки. Ако се пуснеш ейтака за спорта колата ли ще ти се счупи че питаш "дали си заслужава" ? Или не ти се изгаря половин кило бензин за да видите кой ще бие.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще му гледаш стоповете много напред на саксофончето хаха и каква е ползата от тая тема? ако ти се каже че ще паднеш да не стартираш ли :cool::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъмм защо толкова ги хвалите саксата един мой приятел с такова се псуак с едно Е36 116 коня кадето са ми кво да ви кажа саксофона остана доста назад карал съм го това саксо неще да набира грам е друго си е вече ВТС-са но нези са умрели от гъдел :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...100% победа за сивика тва саксо и на първа не вярвам да ти издърпа,ако гумите ти са ОК.Направо се пускай и го размазвай,ако си сигурен,че е наистина такова :lol:

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани по добре недей. Ше земе нещо да те дръпне после ще трябвада си продаваш колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така пич, махай катализатора и му правиш 3 турски тира разлика до финала, иначе сте на кантар :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая малко въшка ако е сток немисля че има шанс да се мери с сивика ... дават и 12.9 сек. до 100 .. :lol: 1 за Сивика :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

немисля че има шанс да се мери с сивика

...то е ясно ама колегите го бъзикат щото го е страх да се замери :D ...аз със старата 1.3 препарирах 1.4 75кс. на Пежо 306 тва едва ли е по бързо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D15B7 май доста колеги не знаят колко понаварвява и какъв старт има за 400 метра , така че твърдо се пускай , зависи и ти колко можеш да караш-това е друга гледна точка, но твърдо на чертата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

д15б7 върви точно колкото д15б2 :) иначе скачай пич-ядеш го ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахааха D15B2 когато върви колкото D15B7 аз ще си смена името :) пия явно си карал само D15B2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе,май ти само д15б7 си карал,а бухахахад15б7 с един човек и аз с мойта с половин човек :) го напраих един патка бе мочееее

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе,май ти само д15б7 си карал,а бухахахад15б7 с един човек и аз с мойта с половин човек :) го напраих един патка бе мочееее

Тоя май не е знаел, че се гоните ;) и да не се отклонявам от темата и аз мисля че хондата ще бие саксото. Редактирано от Pep0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...