Jump to content
mag

не пали 6та хеч

Recommended Posts

Ми колеги колата не иска да запали, не светват лампите на таблото (чека, маслото и генератора) при контакт и стартера не върти. Главно реле не е, също и контактния ключ е изправен. Някой имал ли е такъв проблем?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм имал подобен проблем и се оказа, че много професионално бяха гепали акумулатора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж главните бушони който се намират в кутийката при двигателя...до акумулатора...също така помириши дали някъде там не мирише на изгорял кабел...ако има изгорял мощен бушон...има и причина за това...:rolleyes: Причината може да е и в контактният ключ...нагорели клеми, докато не го отвориш не можеш да разбереш...минал съм по този път.

Редактирано от chopper1969

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега случи ми се и на мен така и на един приятел също беше станало така,нямах ток,таблото не светеше,стартера на върти,проблема е че стартера е застанал между два зъба!Решението е да бутнбеш колата напред назад да премине стартера на зъб и тогава ще запали!Дано е това,надявам се да съм помогнал пиши ако е това! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е решен! Голям съм тъпън! Кабели маса, ама кой да предполага че е това при наличие на 2 кабела към двигаеля, Поне олекотих с една аларма..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...