Jump to content
GaiJin

Стопове при загасена кола

Recommended Posts

Здравейте,колеги!Тази вечер ми се случи нещо много странно.След като си паркирах пред нас,заключих колата и си се прибрах.След известно време поглеждам през прозореца и за мое огромно учудване виждам,че трите стопа на колата ми светят.Излезох,отключих я и я натиснах няколко пъти спирачката и след като я отпуснах спряха да светят,но наистина си остава загадка за мен тази аномалия.Не знам педала ли е пропаднал нещо надолу,та да заблуждава колата,че е натиснат...Някой от вас дали се е сблъсквал с подобно нещо ?Иначе колата е Сивик англичанка 98г. Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, имал съм такъв проблем с служебни коли Ауди и VW. Проблема беше в стоп машинката която подава сигнал, техните бяха долу до педала, нека някои който знае къде се намира при нашите да сподели.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, преди около година имах проблеми с акумулатора, необяснимо изтощаване в покой. И тогава имах случаи, когато стоповете светят без причина. Отидох на майстор-електричар и ми провериха ел.инсталацията - проблемът беше в нея и пряко свързан със стоповете. За съжаление не помня нищо по-конкретно, за да те насоча, но по тоците имаш проблем вероятно - провери при специалист, ако ти не можеш да се справиш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоп машинката до колкото си спомням бепе долу зад педала за спирачките, явно не връща до край при отпуснат педал...много е чувствителна на натиск. Трябва да се смаже с малко спрей за смазване и да се раздвижи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,благодаря ви за отговорите.Аз днес говорих с един познат и утре ще я закарам да напръскаме стоп машинката със спрей,както вие казахте.Надявам се да свърши работа,защото това като го видях,направо изтръпнах,сякаш извънземни са ми барали колата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...