Jump to content
martjo

Авто Фест Варна 7-12 септември

Recommended Posts

Здравейте колеги!Искам да се изповядам пред вас относно авто феста във Варна тази година.Пълна скръб! Още на входа един младеж те спира с ледено изражение и скача срещу тебе с думите: "Билетчетата?". Миналата година имаше по-голяма площ и повече марки включително и камиони и бусове. Тази година изложението се помещава изцяло в залата. Липсваше вътре марката Хонда, а от останалите БМВ беше с 3 модела 1-ва серия, 5 - та серия и един джиб Х5 май беше не го загледах, Ситроен имаше по-хубав модел изчанчен дето хваща окото, Тояга тунинг бяха с един "рейс" - Т150 пикап, който освен музика друг тунинг не видях, а и големите джанти, които си бяха даже малки за този "камион" :DВсички дилъри се приближаваха, питаха нещо да обясняваме, а на Хонда не стига, че имаше едно ЦрВ и един дизелак Акорд дилърът им въобще не направи и опит да ни доближи (не че имаше и много зрители покрай двете коли, бях само аз и един познат). даже и вратите им бяха заключени та да не може човек да ги види по-добре (за разлика от Ягуара ХДжей, в който безпрепятствено се влизаше и ти обясняваха, макар да виждат какъв "андрешко" си и никога може би няма да си купиш такова нещо :D )Разочарован съм от представителите на Хонда много (Карада) :rolleyes:Като цяло евтина пластмаса, миризма на изкуствена кожа и то доста тръпчиво и неприятно...Абе спирам дотук, че се ядосах....Ако съм ядосал някой с тази безмислена тема, моля да бъда извинен!Просто не се сдържах, мъка ми е като гледам в другите страни (цивилизовани) какви представления правят направо да ти се прииска да си тръгнеш с колата, която ти предлагат...Имаме какво още да учиме, а и скоро няма да се научим май...Поздрави на всички фенове на мириса на бензин ( и дизел де) :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тази тема да ти кажа много ме замисли дали да го посетя :rolleyes:Май последно 2008 ми хареса, като имаше и лодки :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сега има "лодки" :rolleyes: Две-три гуменетки :D до хондите отвън.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май май и аз се замислих, поне кажи колко е билета, да не са сложили някви извънземни цени че ако е така няма да стъпя там. Миналата година поне хората от Top Gear бяха изкарали малко бегачки, ама сега като чета какво си писал явно е пълна скръб. Преди 2 седмици бях в Карада и попитах дали ще може да видим най-накрая във Варна CRZ-а и ми обясниха че нищо незнаели. Явно няма пари.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Преди 2 седмици бях в Карада и попитах дали ще може да видим най-накрая във Варна CRZ-а и ми обясниха че нищо незнаели. ...

http://www.honda-varna.com/specials/cr-z.htmlhttp://www.honda-varna.com/cars/crz10.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах в предвид дали ще го видим на изложението. Темата е за Феста и за това съм написал така, извинявам се ако съм останал неразбран, мен ми е ясно че ще го има за продажба, но исках да го видим в Спортна зала. Евентуално можеше и тест драйв да се направи на изложението, но това е мое мнение. Ще се разходя до Карада да го видя, че ми е интересно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина някой да каже каква е цената на билета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 лв, 2 за пенсионери и ученици :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз това изложение съм се отказал отдавна да го посещавам. Ако застана пред пикадили парк за няколко часа ще видя по-яки коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз това изложение съм се отказал отдавна да го посещавам. Ако застана пред пикадили парк за няколко часа ще видя по-яки коли.

Хахах... на Какао е истинското изложение, най-малкото може да се видят всички тунинги на Мерцедес, БМВ и Ауди :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина не си струва 5те лева вчера ходих и много съжалявам. Нищо впечатляващо, нищо което да ти хване окото поне с изключение на Ягуара както каза колегата и на ретро автомобилите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ходих ,като цяло мнооооого постно.5лв за това "изложение" са много и най-голямата комедия - има само 1 продадена кола на форд и то там е врътка .......абе луда работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...