Jump to content
Alexandyr

Проблем с обороти

Recommended Posts

Колеги, имам някакъв странен "проблем" ..когато вдигам/пускам стъклата(ел. са) оборотите падат под 500..но не гасне колата...същото като пусна и фаровете държи на свободна ниски обороти ..след 3..4 секунди се нормализират..общо взето оборотите си играят :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това май е нормално и мойта е така, но по компетентните да кажат, но според мен е нормално

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре сте не ги бараите тез хонди,нали като се ползва ел консуматор товари генератора бре хора и от там стават тез чудеса с оборотите СПОРЕД МЕН нека се изкажат по компетентните дали е така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен падат съвсем малко (почти не се усеща). То е нормално като има консумация да падат ама чак до 500 оборота е*ати консумацията. Според мен не е нормално да падат чак толкова много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тааа на Витарата е същия филм, ама предполагам щото е 1.6 мотор, докато на ЦР-В'то 2.0 мотор и по слабо падат (почти не мърдат)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на моята така падаха до 500 об/мин ,ходих на реглаж на клапаните и центровка на запалването и сега като включа фаровете оборотите почти не падат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...