Jump to content
PETROFF

ЦВЕТИЧЕВ от ОДП - ВИДИН

Recommended Posts

Срам за ВИДИН,оказва се ,че повечето полицай и то офицери си ''цепат''по пътищата без преглед и застраховка,леле каква наглост,а ?? ДО НАЧАЛНИКА НА ОДП на МВР - ВИДИН, искам да Ви подам още един сигнал за грубо нарушение от Ваш служител и до колкото знам началник на някакъв сектор. Става въпрос за АНАТОЛИ ЛИЧЕВ ЦВЕТИЧЕВ,същия към дата 26.08.2010г.управлява личното си МПС с марка ФОЛЦВАГЕН ''ГОЛФ''с рег.номер ВН1959ВН без застраховка ''гражданска отговорност'' , без годишен технически преглед и лош външен вид на същото МПС.От направената от мен справка се оказа ,че полицай ЦВЕТИЧЕВ управлява горепосочения автомобил без застраховка от 2009 г. месец декември,без технически преглед от 2006г.Автомобилът се движи защото на 26.08.2010г,същият беше в двора на КАТ - ВИДИН, с отворени прозорци след което ЦВЕТИЧЕВ тръгна в неизвестна посока.Между13и30 и 14 и30 часа на същия ден МПС - то беше паркирано пред сградата на РПУ-ВИДИН за което имам снимков материал с дата и час.На предното стъкло ясно се вижда стар стикер за технически преглед, липса на зелен стикер с актуална дата за Г.О.,липса на чистачка на задно стъкло,липса на преден мигач и стърчащи лайсни от вратите на автомобила.За всички тези неща ЦВЕТИЧЕВ е нарушил ЗзДВП, а именно ЧЛ. 249 , чл.315 ал.1 т.1от ЗК(закона за застраховането) , и ЧЛ.181от ЗзДВП.За всичко написано има очевидци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

honda ?или той началника е член и аз незнам !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петрофф, пише се ОД на МВР и не началник, а директор...ФОЛКСВАГЕН !!! Комплекси ли избиваме с тъпи теми? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петрофф, пише се ОД на МВР и не началник, а директор...ФОЛКСВАГЕН ;) Комплекси ли избиваме с тъпи теми? ;)

След като обиждаш, че темите са тъпи,ти си поредния фуражкаджия,нали?И вече е ОДП-----областна дирекция на полицията,образовай се малко.Вярно допуснал съм грешка,съжалявам бях много ядосан когато писах темата....... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братчед, не виждам какво се учудваш, от българин в България, само такива работи можеш да очакваш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И вече е ОДП-----областна дирекция на полицията,образовай се малко.

Беше ОДП, сега е ОД на МВР!Образовай се ти! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОД на МВР е и не е РПУ,а РУ-П,Районно управление-Полиция,ама тва са дребни работи.И аз съм как беше,ФУРАЖКАДЖИЯ,обаче подкрепям гражданския контрол,ама надали ще стигне тази тема до когото трябва.Нас,в нашия град ни проверяват документите отвреме навреме и не си позволяваме такива нещица,мога да снимам моите 2 хонди със стикерите,за доказателство.....Мисълта ми е,че не всички ФУРАЖКИ са неизрядни!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой няма право да гледа на милиционера в купичката,а след като е и горд собственик на Голф-че било 2-ка или 3-ка оттам насетне сами си правете изводите за умствения багаж,който носи властимащият.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алоооо шшшшшшшшш самозабравяте се ! Тия хора са назначени от нас за да се грижат да сме в безопасност и от нас разбира се, понякога, трябва да бъдат разжалвани ... Но това не означава, че можете на всяка стъпка да показвате неуважение към тях и после да се чудите защо и децата ви го показват ... Разбирам колегата, че е афектиран от това, че някой от тия хора ( или болшинството ) се мислят за богоизбрани и злоупотребяват със служебните си права, и разбирасе в една такава ситуация трябва да този полицай да бъде наказан двойно ( както е прието по цял свят ), но нека се въздържаме от окачествяване на длъжностните лица с обидни думи или да ги определяме като лоши, тъпи и т.н. ...Ще напиша нещо което мисля попринцип и може повечето хора да не искат да четат ...Полицията не си върши работата на най-ниско ниво и това е основния проблем и основната причина за положението на държавата ни, но за това сме си виновни само ние. Как ? От десетилетия българина учи децата си, че полицаите са зли, тъпи, утрепки, които имат единствена цел да нарпавят живота ни по-труден. В следствие на това най-надарените ни деца не се вдъхновяват да станат полицаи и да преследват престъпниците, а избират да са от обратната страна на закона ... какво следва от това ? Нишата трябва да се запълни и за това на място на най-смелите, силни и умни минават ... тия дето не могат друго ... и 5% идеалисти, които макар и да са свестни не е задължително да са най-добрите ... Хора, бъдете по-добри принципно, спрете със злобата и учете децата си да бъдат добри ... не се опитвайте да ги възпитавате с бой, защото боя изгражда, но не възпитава :lol: защото ако сега положението е зле, то идната реколта си е направо загубена.Да резюмираме: Полицаите, пожарникарите, докторите( и въобще медицинските лица ) и учителите са добри и се борят за нашия начин на живот. Не ги обиждайте ! Учете децата си да различават доброто от злото, и че за доброто си струва да се бориш ! ( то е ясно че вие сте загубени за каузата :) )П.П. Не ме разбирайте погрешно, не съм чак такъв пацифист, че да не сплескам бушона на кой да е от вас ако се налага ... :lol:аз с бой съм се родил, с бой ще си умра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полицаите, пожарникарите, докторите( и въобще медицинските лица ) и учителите са добри и се борят за нашия начин на живот. Не ги обиждайте ! Учете децата си да различават доброто от злото, и че за доброто си струва да се бориш !

Добре казано, колега!

Абсолютно го подкрепям и смята, че това е много важен аспект от възпитанието на идните поколения, за да може отново да станем "нормален" народ с истински ценности и разбирания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Алоооо шшшшшшшшш самозабравяте се ! Тия хора са назначени от нас за да се грижат да сме в безопасност и от нас разбира се, понякога, трябва да бъдат разжалвани ... Но това не означава, че можете на всяка стъпка да показвате неуважение към тях и после да се чудите защо и децата ви го показват ...

Добре,А как да се отнасяме когато те не си вършат работата пернаментно?Каква безопасност-карат патрулките с 20км/ч и гледат на лошо-това ли трябва да е примера?Или да им дръннеш за кражба от мпс и при положение,че дори им кажеш кой е,те да не го арестуват и за разговор-било немало доказзателства? ;) Казах им да си вземат отпечатъци от багажника на мошера, а те ми отвръщат,че гледам много американски филми ;) и к'во-5*100 за музика назад.Или пък стоят скрити някъде в храсталака и те дебнат като на риболов :angry: а то 400 метра по-надолу редобно си правят таван-небе хората заради един необезопасен завой :angry: Е да знам,знам че кукерите не отговарят за тяхното обезопасяване,ама кой аджаба трябва да каже на общината при положение,че и там като се развъни човек и по половин час не може да се свърже. :angry: Или пък да звъннеш на линейка в 2 преззноща и да ти кажат,че няма свободни екипи,а като спреш на паркинга на най-близката болница той да е пълен :angry: Или пък идват да приберат човек на смъртно легло 40 мин след сигнала и отказват да го свалят ако не "почерпиш" и после в болницата пак разправий,че това,че онова.След 50 кинта и една служебна карта се разбрахме :angry: Примери много,не отричам,че има и читави,но са сигурно под 5%.Как да ги уважаме после :huh: Факт е,че от няколко години има подобрение,но сме далеч от това което трябва да е... Тези хора не са разбрали,че Държавен Служител не е да тормозиш хората от другата страна на гишето,а да им помогнеш.Ти си зависим от тях,не те от теб.То не са го разбрали,защото преди 89та се е ходело в общината с бутилка "плиска" и няколко кутий "простор",та сега защо да не си искат 20 кинта?Нима не е съшото?ЦЯЛАТА СИСТЕМА ЩЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРОМЕНИ:cool:;):lol: :lol: :)п.п.lookcho-лищо лично към теб,просто ти ползвах цитата муза :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОД на МВР е и не е РПУ,а РУ-П,Районно управление-Полиция,ама тва са дребни работи.И аз съм как беше,ФУРАЖКАДЖИЯ,обаче подкрепям гражданския контрол,ама надали ще стигне тази тема до когото трябва.Нас,в нашия град ни проверяват документите отвреме навреме и не си позволяваме такива нещица,мога да снимам моите 2 хонди със стикерите,за доказателство.....Мисълта ми е,че не всички ФУРАЖКИ са неизрядни!!

колега не съм казал ,че всички са неизрядни.не искам да обиждам никой!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , проблема беше ,че шеф кара с неизправно МПС и без Г.О.Това нормално ли е ?????????????????????????????Офицер от ОД МВР - ВИДИН- ЦВЕТИЧЕВ.Нас като ни спират, кво казват '' е, щом нямаш застраховка и преглед, жив и здрав да си''Не става така разберете,трябва и тях да ги контролират,не може офицер да си позволява такива неща.Какво да кажем за ''старшините'',те тогава ще си гурат,кой как намери за добре!!!!!!Човека няма преглед от 2006г.Сега си е скрил колата и ще пробва да се оправдава,че не я кара.Ама вече е заснет и докладван където трябва.Последното е за негови колеги от ВИДИН, да му предадат,че е закъснял!!!!!!!!!!Скоро и други полицай от ВИДИНс нередовни коли.........Трябва да има ред,а не като въпросния ЛИЧЕВ ЦВЕТИЧЕВ от село СТАКЕВЦИ!!!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове, разбирам ви мъката, но такива ги правим ние ... Петров, конкретно към теб - обади се на 112 и обясни случая :lol: имаш пълната информация, какво ти пука ? Това тука във форума си е кръчмарско възстание ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове, разбирам ви мъката, но такива ги правим ние ... Петров, конкретно към теб - обади се на 112 и обясни случая :lol: имаш пълната информация, какво ти пука ? Това тука във форума си е кръчмарско възстание ...

ЛУКЧО,прав си бате.Много малко са съгласни с мен,страх ли ги е , незнам????!!!!!!!!Така няма да се опрайм да знаете.......Благодаря на тези които ме подкрепиха,само хонда 5................. Редактирано от PETROFF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм напълно съгласен с това, че на подобни нередности трябва да се дава гласност. Хората, чиято работа е да констатират оределени правонарушения трябва да бъдат пример в тази област.Не мисля, че съм съгласен обаче със звученето на първия пост и най-вече с отмъстително-назидателния тон. Най-вероятно е налице "личностна вражда" с въпросния служител на полицията и показването на яве на неговата служебна немърливост, и може би некомпетентсност, не би трябвало да е основание за личностни квалификации.Но, като цяло, те подкрепям. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм напълно съгласен с това, че на подобни нередности трябва да се дава гласност. Хората, чиято работа е да констатират оределени правонарушения трябва да бъдат пример в тази област.Не мисля, че съм съгласен обаче със звученето на първия пост и най-вече с отмъстително-назидателния тон. Най-вероятно е налице "личностна вражда" с въпросния служител на полицията и показването на яве на неговата служебна немърливост, и може би некомпетентсност, не би трябвало да е основание за личностни квалификации.Но, като цяло, те подкрепям. Успех!

благодаря и на теб,няма личен конфликт.просто ги наблюдавам,не ередно така и ти го казваш.преди 4 месеца шефа на кат-видин беше същата работа-----------нормално ли е?????????? РЕСПЕКТ...... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

QUOTE(lookcho @ Aug 28 2010, 11:22 PM) *Полицаите, пожарникарите, докторите( и въобще медицинските лица ) и учителите са добри и се борят за нашия начин на живот. Не ги обиждайте ! Учете децата си да различават доброто от злото, и че за доброто си струва да се бориш !От кога тези професии помагат на хората?Всеки иска да ги работи заради корупцията! това е ясно и на малките деца и те затова не уважават гореспоменатите!Не да ги убиждам,те са за съд и за бой и някои бих желал да убия собственоръчно и може би щях да имам този шанс с една доцентка,но се заключи бързо! зад здрава масивна дървена врата като ковчег! и не случаинно използвам тези думи! Точно заради такива хора с малки душички България тъне в мизерия! Доктори ? че аз заради тях се образовах за доста болести просто за да не взема да умра в някои коридор докато чакам да ме прегледат...Те дори не са хора, - Добър ден се таксува 20 лева , ако ме занимаваш с глупости остави бавно една стотачка на бюрото! и т.н. Учители ? хората с наи-ниско ниво на образование стават такива според статистиката!?!? Ако им се направи един хубав изпит над предметите над които преподават от години я има 10% 6-тици я не...Искам да попитам специално лучко да ми обясни разликата между добро и зло ...Не само публичен контрол ,но и задължителен затвор при нарушения, България може да се промени буквално за дни , осъдени доктори зад решетките осъдени полицай , и да се направят реформи в образованието като реформа не е задължително да се прави с пари...п.с. Обичам корупцията,възползвам се от нея ,но,ако нямам шанс да я използвам аз не бих я ползвал :plane: Разберете проблема не идва от нас! ,по белите държави има правила и ,ако не ги спазваш ти бъркат в джоба - дори да взимаш хубава заплата се замисляш! и другия път не го правиш!Ако дадът на полицаите,учителите и докторите достатъчни заплати за тяхното образование и обществени отговорности,с която да могат да изхранват семеиство,и! направят така че в случаи на доказана корупция да се конфискува имущество и да се ходи в затвора и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам специално лучко да ми обясни разликата между добро и зло ...

Понеже е конкретно към мен, ще отговоря първо на това :honda:Много е лошо, че не знаеш каква е разликата между добро и зло ! Тя е много проста, но има толкова много аспекти, че човек я учи цял живор ... Във философския смисъл доброто създава, а злото унищожава ... теологията казва, че доброто е живот, злото смърт ... най-простото обяснение за мен е, че минималното добро е да се стремиш да не причиняваш вреда на никого и нищо, а минималното зло, с бездействието си да допуснеш да бъде причинена вреда ...абе мама и тате не са ли те учили на тия работи ? :plane: сега ме питай и какво са истина и лъжа ... да се върнем на останалата част от поста ти ... според мен обвиняваш идеалите на тия професии, за неща извършени от техните представители ... ако не корумпираш, няма да се корумпират ... за тия хора е безумно според мен да живеят на такива заплати, но това е друга тема и няма да я зачеквам ... факта е, че убедено звучиш готов да убиеш всички заради грешките на повечето .. така е по-лесно, но аз все-още съм на мнение, че дори само един на 10 да е невинен, си струва да се спаси ...според мен пропускаш "виновен до доказване на противното" ( и разбира се обесен след това ... ) ............... ноооооо не за това говорех в предния пост ... П.П. смятам да се въздържа от писане по темата нататъка .. :D написах каквото имах предвид и смятам, че който трябва ме разбра :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, колкото и да говорим - фактите са си факти. Все пак говарим не, за какви да е хора, а хора от МВР. Не знам за вас , но за мен това трябва да са хора, заслужили уважението на обществото, хора с принципи и за пример! А те са нехайници, възползващи се максимално от поста си и към тях може да изпитаме ненавист, страхопочитание или дори омраза, но не и уважение. Ясно е, че във всяко стадо си има мърша, но не е допустимо в "стадото" на МВР да има толкова много мърша. Това е основна институция и се "предполага", че на нея се крепи спазването на законите в Република България.Ясен е факта, че полицайте са едни от нас и всички сами сме си виновни, но това ни може да ги оправдаел. Към тях народа има определени очаквания и те трябва да докажат на обществото, че са си заслужили поста с качествата, които носят в себе си. Дано всички колеги от форума, носещи пагон се съгласят.Също съм на мнение, че човек ако си върши добре работата за 700лв., ще я върши добре и за повече. Обаче тия дето ги мързи да дишат и работят за 700лв., дайте им и двойно и ще се убедите, че ще са си същите нехайници. Дефакто, дори и да се увеличат заплатите в системата на МВР с цел подобряване качеството на работата и намаляване на корупцията, ефектът ще е малък (моля да не се обиждат господата от полицията за изказването) Човек с 30лв. в джоба или с 50лв. в джоба си е все същия човек, нито той се променя, нито мирогледите му. Затова решението е ясно почти за всички, а именно в редиците на МВР да се направи чистка. На работа да останат само достойните да носят тежестта на пагона и уважаващите Конституцията на Република България. Стига корупция, наши- ваши, шуробаджанащина и др. Които е пристъпил закона, да си вдигне високо главата, да си признае грешката и да се примири с последващото го наказание. Трябва да осъзнаем, че не можем да решим проблемите на обществото, но ако 5млн. българи оправят своя собствен свят, ще успеем. :lol:

Редактирано от Юлиян Петров

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пратя темата в друга насока. Извинявам се предварително. Замисляли ли сте се, че това е един порочен кръг и основни институции като органите на реда и здравеопазването са само част от тях? Колко от Вас работят на реална заплата (описана точно и конкретно в договора)? Предполагам и хората които работят без договор няма да са малко. Изобщо колко човека са на държавна работа. Държавата губи огромни приходи по този начин. Една от главните причини нещата да са по този начин е че отделния индивид в България не мисли в перспектива. Той днес ще избере тази партия, ще помогне на шефа си да "скрие" от държавата за сметка на по високо моментно заплащане, ще даде подкуп на полицай, лекар, чиновник пред собственото си дете и ще му каже: "Ето така се прави татевото". Ще купи диплома, книжка на децата си и един ден ще седне в кръчмата и ще започне да плюе "системата", в която той сам участва.Децата не стават полицаи, лекари и пожарникари заради корупцията. Те са впечатлени от униформите, оръжията на труда и респекта, които ги съпровождат. И ако не сме ние да им казваме "как стоят нещата", а се опитаме да внесем нови добродетели в съзнанията им... "нещата" може и да се променят. Май е по лесно да вървиш със стадото от колкото да го промениш.

Редактирано от Matik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,моля ви придържайте се към темата.Коментирайте редно ли е или НЕ. Интересува ме вашето мнение,щото и други хора ще го прочетът.Коментирай те като шофьори, а не като професии,мерси!!!!!!!!! :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не е редно, колега, но както Matik казва те са просто едни хора измежду нас самите, каквито сме ние такива са и те. Ако подадеш оплакване, жалба или каквото му е там по реда, имаш моето уважение. Тук да си говорим файда няма, 100 души си говорят колко е зле, но движение в положителна посока няма. Това си ни е ежедневие и без това. поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти мнението ми като шофйор. Общо взето...редовен си -караш, ако си нередовен - хващаш градския транспорт или вървиш с двойката, докато си платиш, каквото е нужно. Ако си нередовен и караш - като те хванат си приемаш вината и поемаш последствията. В конкретния случай е малко вероятно това да стане, защото въпросният господин работи за институцията, която трябва до го накаже. В малък град като Видин хората се познават и като въпросният господин се размине с патрулка само се поздравяват и се разминават. Евала! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шофьор!

 

 

Това че нарушават закона е вярно и за съжаление в България е нормално. Не смятам, че скоро ще се промени това - властта корумпира. Факт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шофьор!

 

 

Това че нарушават закона е вярно и за съжаление в България е нормално. Не смятам, че скоро ще се промени това - властта корумпира. Факт.

Много сте прави колеги,мнооооооогоооооооооо!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе мама и тате не са ли те учили на тия работи ? laugh.gifсега ме питай и какво са истина и лъжа ... Аиде няма да ти дърпам публично ушичките..Живота ме научи че няма добро и лошо,има борба за равновесие.. това че не правиш лоши неща не те прави добър? или обратното ,ако ми схващаш мисълта,кои е виновен пияния шофиор или полицая прибрал 20 лева ? кои е лошия ? може би мъртвия пешеходец които го мързи да ходи до сфетофара? или лекаря кои избира своите "клиенти" по финансов фактор ? и остава другите му 90% да страдат и дори да умират за да живее семеиството му добре? кои е виновен може би дъщеричката на доктора която живее нормално детство има горе-доло всичко което има едно нормално дете в нормална държава? където не се налага баща и е да е безсърдечен "убиец" ? Учителите ? Идиоти създават идиоти... ми то с такива деца ходи работи? учителките ми още плачат като ме видят ,но не от радост :) ми явно системата куца след като даже завърших и изкарвам повече пари от баща ми уважаван Инжинер? това е звучало гордо по време на комунизма сега звучи гладно! Осъзнаите се,настояваите за своите права не търсете вината в себе си както правят слабохарактерните променяите нещатата които не ви харесват,а не те да променят вас!Докато глобите са ниски,и докато полицаите не спират мерцедесите и бмвтата с тъмните стъкла и аз ще карам в Бус лентата! ше карам с 200 в града срещо 20 полицеиски лева! ( 10 последния път) !??!?!Куриоз?Срамота?Ах каква утопична държава си имаме! Обичам я! Обичам и корупцията! На лекари не ходя,гоогле може да те образова доста по добре от нашите западнали училища,в училище наи-много да се образоваш за Секса и града (в осми клас имах родила съученичка и една бременна,българки!) Наркотици :) ,а помниш ли когато джоита беше левче?Евала правя на пожарникарите,минават през суров тренинг нямат много възможност да взимат подкупи и работят за жълти стотинки - може би героите на модерна България!п.с. Сега съм на топло,няма дупки по пътищата,цените са ниски ,но за сметка на това заплатите голями,хората не смеят да напсуват някои за да нямат проблеми с полиция или работодател! превишаваш скороста 1ви път като за загрявка 200 лева , после расте ... видях само една катастрофа и то при положение че хората сравнение със София не могат да карат!Поздрави колега нищо лично,живот и здраве ще пием по едно някои ден .. п.с.с. Какво са лъжа и истина? и не ме лъжи !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Dzenky кефиш,харесвам хората който не захаросват реалноста!!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Dzenky,

 

Моите уважения, но аз не съм съгласен почти с никоя от изтъкнатите позиции.

Не ми е трудно обаче да си обясня мнението ти, тъй като забелязах, че в профила ти пише, че си в Дубай.

Хубаво прокламираш

не търсете вината в себе си както правят слабохарактерните променяите нещатата които не ви харесват,а не те да променят вас!

Но бих искал да те попитам - ти това ли направи като замина?

 

И още нещо, промяната започва винаги от "теб" от промяната лично във всеки от нас.

Утопия е да си мисли човек, че той може да промени обществото (защото това е, което не ми харесва), но е съвсем реално да си мисли, че може да промени една конкретна клетка от това общество, което е всеки от нас, като започне с лична промяна - спре да дава рушвети, спре да нарушава правила и най-важното спре да оценява като положително нарушваването на правилата.

Така виждам аз промяната, за вас незнам.

 

Поздрави

Редактирано от UniCorn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мнение ,заминах по съвсем различни причини,вместо да водите интернет спор променете нещо: примерно шофирането на маршрутките!? Ромите да почнат да си плащат билетчетата в градския транспорт,дупките по пътищата? вместо да спреш да даваш рушвети сигнализираи следващия път!? бъди активен в своите "идеали",не бъдете Супер Любо само в интернет! Нека се придържаме към темата,ще предложа също на модераторите да се направи една тема за корупция в която всеки може да "налива" информация и да подава сигнали,поздрави!п.с. в Дубаи или не аз съм си Българин,ако мислиш че като не дадеш 10 лева на полицаи,а ги метнеш на държавата ще промениш нещо жестоко се лъжеш! Аз използвам системата доколкото мога,щом системата допуска да бъде използвана значи е нормално да се използва? Как беше хората са равни,а някои по равни :/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да се дава публичност на такива неща и то не само по форумите, ами и по медии. Аз лично правих такъв опит със снимков материал, пращах в пловдивски вестник, но за съжаление нищо- сигурно темата не е била интересна или актуална за деня.Как и да е - как да искаме да са наред шофъорите като органите на реда ни показват друго????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...