Jump to content
gamencerista

Не се вдига прозореца

Recommended Posts

Сега пробвах да си сваля десния прозорец обаче отказа, нито от шофьорската врата, нито от пасажерската. Като го напъна с ръка се вдига 3-4 см и остава така, и после мога да го върна пак толкова надолу но с ръка, изобщо ел-а не реагира.П.с. снощи като вкарах колата всичко си работеше на 100% :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едно копче с нарисувано ключе, за мое учудване то блокира не само пасажерския прозорец. ВИж да не си го натиснал без да забележиш :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъъ ама шоферския се сваля ;) къде е тва копче ;);)

До копчетата за джамеците по принцип.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бушоните видя ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едно копче с нарисувано ключе, за мое учудване то блокира не само пасажерския прозорец. ВИж да не си го натиснал без да забележиш ;)

Попринцип това копче с ключето не е ли само за задните прозорци?Мисля,че се водеше някаква детска защита. Редактирано от demon89

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако все пак нямаш задни прозорци важи за пасажерския прозорец.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще цитирам една нашумяла песен :ООООО колко съм прост ;)докато съм чистил съм цъкнал бутона и съм заключил прозореца, тъкмо разбрах за какво е ;):)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така си и мислех ;)Сега иди си пусни прословутата песничка и иди да обядваш на спокойствие, може и една бира да удариш ;) Дано все такива проблеми да имаме с колите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм се филмирал с това копче когато взех Прелюда ;) - само че бях тогава оставих прозореца отворен.... пс Доста тъпо ми струва наличието на това ключе, но може и да има някаква логика..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ogo, моята логика се казва Виктория(2.5г.) и седи в детското столче зад мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси, с това ключе на двувратката забраняваш вдигането и свалянето на дясното предно стъкло (задните не се отварят изобщо). А нелогичното е, че когато го натиснеш не можеш да вдигаш и сваляш дясното стъкло дори и от мастър бутона(този който е на шоф. врата). При 4врати наистина има логика и там не е така - дори и да забраниш задните бутони, мастър бутоните на шоф.врата си действат...

Редактирано от ogo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, това предишното беше малко на шега.А иначе моето копче блокира всички стъкла и не можеш да ги отваряш дори и от мастър бутона(освен шофьорското стъкло).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...