Jump to content
gena_bs

Относно една обява за Accord 6ген.

Recommended Posts

Попаднах на тази обява за Accord 2002:http://www.car24.bg/pcgi/car.cgi?act=3&amp...to=Honda_AccordЦената ми се струва подозрително ниска, като почти съм сигурен, че този екземпляр се продаваше преди няколко месеца.Някой от бургаските колеги познава ли конкретния автомобил?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно е тая - ЛИНК, колегата е изял няколко букви от линка :lol:Ми кво и е на цената, има още няколко такива като гледам, едната в Пловдив.Ето я - ЦЪКНаправо се замислих за бартер - ХОП :lol:

Редактирано от MachineMan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да и на мен ми изглежда ниска , иначе колата е екстра.Може би иска да я разкара по бързо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, тази е обявата! Явно при копирането не са се прехвърлили всички символи!Колкото до колата - тези другите обяви не са за ES модификация, а едната е купе.p.s.Защо не мога да си редактирам първия пост? Нямам бутон редактирай...И друг път съм забелязал, че не позволява редакция след определено време. Така ли е наистина и каква е целта, че не мога да я схвана?

Редактирано от gena_bs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някак си и мен ме съмнява тази цена, но все пак продавача може да е на зор. Тази не само е ES модификация но е и „специално изпълнение“ :) ,провери я на място!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...