Jump to content
Guest nikonti

Който е от Видин да пише тук

Recommended Posts

Оп тая година мисля да и аз да дойда стига съм ходил само на софийските сбирки :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги, днес мернах една мноо лачена червена 5-та генерация с видинска регистрация с вдигнат капак ... момчетата бяха аварирали на завоите между ботевград и люти дол, до колкото успях да се надигна да надникна ми се стори че беше с B-серия, но не можах да отбия да ги видя, щото карах в една мнооооого голяма колона пък и тамън да свия някъв тир в насрещното ми пресече пътя и не можах да спра. Ако са наши момчета да кажат к'во е било станало, че се притесних... ;)п.п. Преди това бях спрял на лукойла в началото на "магистралата" на ботевград и ги видях като минаха, колата изкара доста плътен тембър, като на сериозен двг. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брой те ме и мен за среща.Чух,че правите гонки на летище Иново ще може ли да ми кажете кога се събирате.Ако има хубаво време ще събереме Врачанските Хонди и ще дойдем някой път да ги премериме.

Редактирано от Slavkov_1984

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) тук сам но като гледам маи до сега сме само 4 пар4етабате ви Гонзо ВН3113ВВ 0898642958

КЪДЕ СИ БРЕ ,БАТЕ ГОНЗО ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги, днес мернах една мноо лачена червена 5-та генерация с видинска регистрация с вдигнат капак ... момчетата бяха аварирали на завоите между ботевград и люти дол, до колкото успях да се надигна да надникна ми се стори че беше с B-серия, но не можах да отбия да ги видя, щото карах в една мнооооого голяма колона пък и тамън да свия някъв тир в насрещното ми пресече пътя и не можах да спра. Ако са наши момчета да кажат к'во е било станало, че се притесних... :)п.п. Преди това бях спрял на лукойла в началото на "магистралата" на ботевград и ги видях като минаха, колата изкара доста плътен тембър, като на сериозен двг. :)

:) Минало вече, сега чак виждам пост-а. Не беше сериозно, шит с делкото беше станал... дотътрих я до Видин. Д-серия моторченце :) Като видите, спирайте, поне по цигара и малко глупости да пошляпаме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЙДЕ КОЛЕГИ , ПИШЕТЕ ДАВАЙТЕ АКЪЛ ЗА СБИРКИ .. ПОНЕ ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМЕ.........ВСЕКИ ДЕН ВИЖДАМ ИЗ ВИДИН ЯКИ ХОНДИ, АМА НИКОЙ НЕ ПИШЕ И ЧЕТЕ.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не пише/чете :cool: , стига с това виртуално пространство, като съм във Вд се усмихвам/поздравям някой с Хонделка, а той ме погледне, като че е седнал у НСХ, в Сф много често се случва дори лелка на 50г. с Хонда да се усмихне доброжелателно...., затова вече не ги и заглеждам видинските Хонди, с изключение на 2-3 приятелчета. Сорри пичове, може да съм на 22г., но съм минал 45К - 50К км със Сивик-а, около 20К с Голф 2-ка, доста мили в САЩ, мисля, че мога да бъда причислен към шофьорите...., поне кимнете с усмивка, пък после срещи и кафета. п.с. Не казвам, че някой оттук не ме е поздравил, така че никой да не се засяга. Поздрави и дано организираме среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е хайде да спретнем нещо, времето вече бива и може да се съберем:lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаиде аз съм ЗА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе колеги, толкова хонди виждам в града. Сега не е сезона на отпуските. Казвайте ден и час и това е. Например- тази неделя от 13 часа еди къде си и който дошъл, дошъл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае да се събереме, да пише които има възможност за тая неделя 04.04.2010г. и да се преброиме колко ше бъдеме, пък после ше се разбереме къде.Станчо от София е тук, Шани ако е тук общо трима за сега.пишете кой ше дойде, за да пусна СМС-и на останалите.p.s. Ае сега да Ви видиме тези които бяхте толкова нетърпеливи и давахте толкоз зор още от зимата.

Редактирано от Niki Petkov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде и аз сум ново членче на групата мойта таратайка е белият хечбек 1.4 90 . за тая неделя бих дошъл ама треа да се иде до селията че дедката 6е коля аганце и треа да се запие малко . ако кажете колко часа и каде може да понамина но не давам 100% гаранция. Извинявам се за грешките ама несе оправям с тоя комп.:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така си и знаех, тея дето във форума не можеш да им затвориш устата сега ги няма никакви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се съберем в 17:30 часа на 04.04.2010г. на пазара пред магазин ПЛЮС (до ЛУКОИЛ), казал съм на всички къде, аз ще бъда по отрано там, така че ше видите светлосиния делсол.

Редактирано от Niki Petkov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата си беше яка, бяхме си старите познати плюс двама нови. Разбрахме се и ние да имаме месечни сбирки като другите градове.

ВСЯКА ПЪРВА СРЯДА НА МЕСЕЦА В 19:00ч. ПРИ ИСПАНЕЦА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То тия сбирки във Видин все повече заприличват на срещи със бивши съученици ;) още малко и ще се съберем целия клас....що немаше папараци некоя снимка да видим...и още една критика! добре че бате Гонзо каза да одим да пием по бира, че само на минерална вода не е живот ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станчо.............другия път квот кайа тва ще се слуша,,,,ясно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, казвам се Светослав Велков.От Русе съм и работя на катамараните.Другата седмица ще бъда във Видин и ако си правите седмични ще се радвам да се запозаем.Разбирам че си пращате СМС та моя номер е:0893673778.А красавицата ми е Прелюд Н23А2 тъмносиня.Поздрави на всички фенове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неможах да дойда на тая срешта .ама на другата ще се постарая да присъствам .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решихме месечната да е ВСЯКА ПЪРВА СРЯДА НА МЕСЕЦА В 19:00ч. ПРИ ИСПАНЕЦА. за да не се набутвам аз със СМС-и и да не се натрапвам на хората, та така ше се знае кога, който е хондаджия и има желание да общува с нас е добре дошъл.Демек за Април да е на 07.04.2010г. в 19:00ч. при испанеца. А Светли от Русе ако знае къде е "ИСПАНЕЦА" направо да дойде там в сряда в 19:00ч., а ако не знае къде е испанеца нека ми се обади 0888739337 Ники.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми значи в сряда трябва да се видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

niki petrov светло синия дел сол често го засичам из града аз карам сивик 6 генерация бял ВН-0660-ВН.виждал сам на лукоил много често се сабират коли.та мисалта ми е след като се отиде в испанеца от там някаде ходи ли се общува на по биричка :?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми аз нз и аз несъм ходил о6те на събирането и немога да ти кажа но гледам от няколко дена 4е никои не пише в тоя форум .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите казвам се генко b16a+b20b blok vtek от видин съм но живея в кипар аз ще ви поткрепям от тук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се съберем там, го решаваме на момента. Не съм писал защото бях командировка.Понеже с някой хора не се познаваме и не са виждали никой от Видин, когато седнем на испанеца и слагаме ключодържателите ХОНДА на масата така че да се виждат, за да се ориентират новите.Понеже чух че имало и срамежливи, да кажа че ние хора не ядеме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми даите да измислим някакво събиране . да треснеме по една биричка две може и повече хаха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еи сега се сештам тая сбирка на хондите видин монтана враца ше ходиме ли кжо ше се случи никои ниш6то не казва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре колеги никои ли няма за габровница да ходи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре е месечната в 19:00ч. при Испанеца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да напомня утре е месечната в 19:00ч. при Испанеца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да повдигна темата и да кажа, ча следващата видинска збирка ще е в заведението на Цеци (Гомотарци), ше се събереме пред испанеца и после ще тръгнеме при Цецко, моля да дойдете на време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1та сряда от месец август 19:00 пред испанеца? Правилно ли сам разбрал?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не закъснявате, че ше се ходи на Гомотарци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Искате ли да измислим нещо по-интересно на следващата Хонда среща...а именно да опънем една маса :D Ники какво ще кажеш за идеята с агнето ... ако се съгласят и други може да съберем парички и да организираме нещо. :D Ще чакам отзиви ... става на въпрос за 1-ви септември :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам ли, да не бързаме защото за това си трябва организация.Викам за сега да си пием по нещо на испанеца, пък за агне ще го мислиме по-натам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам ли, да не бързаме защото за това си трябва организация.Викам за сега да си пием по нещо на испанеца, пък за агне ще го мислиме по-натам.

Ще се видим на 1ви септември в 19:00ч. при испанеца ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...