Jump to content
difcho

4-ти кръг Тайм Атак-Плевен 28-29 Август

Recommended Posts

На 28 и 29 август ще се провече 4-ти кръг от шампионата „Тайм Атак” на картинг писта „Плевен”. За втори път през тази година участниците, ще се съберат на тази писта, но за тях мероприятието ще е изцяло различно, поради факта, че пистата този път ще се кара по часовниковата стрелка, а не както винаги до сега обратно на часовниковата. Според организаторите това е предпоставка за много интересно мероприятие, тъй като в тази конфигурация първите два завоя са изключително сложни и трудни. Това от своя страна може да направи зрителите свидетели на разлини от обичайните фаворити за призовите места, като в този случай най-голяма роля ще изиграе възможността на всеки участник да се адаптира към новата писта, а не техниката с коята разполага.Друга новост е, че автомобилите от група "стриит" ще имат възможността да направят близо 2 часа свободна трениворка през съботния ден. Тези, които пък дойдат само в неделя, ще имат възможност за свободна тренировка по схемата от 2-ри кръг. За всички участници в група "стриит", квалификацията ще се проведе в неделния ден, с цел равнопоставяне и избягването на различни метеорологични условия.Пълната програма за мероприятието можете да видите тук >> http://www.driftclubbulgaria.com/Meropr-28,29avgust.htmlИнформация за мероприятието и записвания, можете да видите тук >> http://www.driftclubbulgaria.com/Zaqvki_28-29_avgust.htmРегламент за провеждане на „Тайм Атак”, можете да видите тук >> http://www.driftclubbulgaria.com/adobe%20f...tack%202010.pdfwww.driftclubbulgaria.com

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: Някак щеше да е по-хубаво да бъде на Калояново :bg:

 

Иначе програмата е добре направена, никой няма да бъде ощетен :) Надявам се да се видим на място и да се съберат много хора ;)

 

difcho, ще изкарвате ли времената от 3-ти кръг в сайта ? (www.driftclubbulgaria.com)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте колеги нека са повече хондите там :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: Някак щеше да е по-хубаво да бъде на Калояново :bg:

 

Иначе програмата е добре направена, никой няма да бъде ощетен :) Надявам се да се видим на място и да се съберат много хора ;)

 

difcho, ще изкарвате ли времената от 3-ти кръг в сайта ? (www.driftclubbulgaria.com)

Ще ги кача веднага щом Васко от Кюстендил ги обработи и ми ги изпрати :D

 

А за Калояново... мисля, че ще се израдвате на мероприятието, което подготвям на мястото на 4-ти кръг... Съвсем скоро ще има инфо за него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано ни зарадваш с нещо дето и ние ще можем да се включим :offtopic: Забравих да попитам дали на пистата ще може да се разпъват палатки ?? (говоря за Плевен).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано ни зарадваш с нещо дето и ние ще можем да се включим :offtopic: Забравих да попитам дали на пистата ще може да се разпъват палатки ?? (говоря за Плевен).

Ще може да :bg:А мероприятието ще е малко по различно от всичко досега, но мисля, че ще представлява интерес и за тези, които няма да карат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е сега вече се получи раздвоение, тъй като съвпада с "Jap Fest 2010 Место положение – Писта „Дракон” – с. Калояново; дата: 28 и 29 Август 2010". Със сигурност ще се включим някъде, но ми се иска и на двете, тц-тц-тц а сега де?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pavle, с Делсола ли сте вече !!!

 

Днеска и аз се записах.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента се очертава адски много каране за всички участници, тъй като бройката не е никак голяма, а това означава, че в предвиденото време за тренировки всеки ще може да кара по повече пъти :idea:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли инфо в М1 кой се е записал до сега ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще бъдя на работа иначе,щях да се гмурна и аз да се позабавлявамеп.п.ако мога да изчезна по рано ще мина да се видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрене,аз мисля да карам но имам да правя разни неща по колата и не съм сигурен.Нали не е проблем и на място да се запиша?Само ми кажи в колко най-късно в неделя трябва да дойда на пистата,за да карам в С2?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрене,аз мисля да карам но имам да правя разни неща по колата и не съм сигурен.Нали не е проблем и на място да се запиша?Само ми кажи в колко най-късно в неделя трябва да дойда на пистата,за да карам в С2?

Не е проблем, само таксата е с 10 лв по-висока. В неделя най-късно 8:30 трябва да си на пистата, за да минеш преглед. В М1 са 8 коли до този момент. Битката ще е интересна в този клас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи във всички класове колко са колите?И в С2 по-специално:(Че ми е интересно:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи във всички класове колко са колите?И в С2 по-специално:(Че ми е интересно:(

Няма смисъл, защото постоянно идват нови заявки, а и доста хора ми се обаждат и казват, че ще пуснат заявка направо на пистата. Само за М2 нещата неизглеждат розови до момента и сме само 2-ма участника засега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очертава се да си спретнем една решетка утре след квалификациите :drift1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И помислете пак за патрула отпред,че голямо висене пада :) За сандвичи имам в предвид ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И помислете пак за патрула отпред,че голямо висене пада :) За сандвичи имам в предвид ;)

знаеш, че никога не са липсвали ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наточили сме да идваме със ЦРХ - са, но странните проблеми с него продължават :) . Утре, т.е. днес ще го почовъркам и се надявам за неделя всичко да е ОК.Ако не стане - туристическото седанче е на пънгара ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И помислете пак за патрула отпред,че голямо висене пада !!! За сандвичи имам в предвид !!!

знаеш, че никога не са липсвали :D
Знам,пичове сте вие :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз май ще пропусна,че колата ми не запали вчера и вече изоставам много с плановия ремонт.а си обещах докато не я направя да не я карам повече така.весело утре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е...... още двама отпадаме преди старта ;););) и следва подготовка за сезон 2011, до тогава CRXса трябва да влиза във форма ;) Успех на всички участващи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе ;) що така ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маи и аз трябва да дойда ,нищо че несъм оправил кутиятада се пускам линямам капак и един калникще ме пуснат ли

Редактирано от kleni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимки на Хондите участвали днес в състезанието:

Публикувано изображение Публикувано изображение

Публикувано изображение Публикувано изображение

Публикувано изображение Публикувано изображение

Ето и едно клипче,не е добро качеството но телефона толкова може

http://vbox7.com/play:cd1d6898

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха само 4ти генерацииии :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- ето го и от горе с "малко" по-добро качество :honda: Тука ми се вижда грешката дето я направих(0.32 сек). Нещо бях си повярвал че карам 300 коня 4*4 :P

 

Добре беше , така като гледам как е било на Жап Феста май направихме по-добрия избор :plane:

 

difcho, мерси че ме вкара да покарам в решетката, стопли едно детско сърчице :D Само дето не съм разбрал целта на занятието ... те повечето караха през царевицата :P Това трябва да стане традиция !

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го е срам Терориста да ме бие така :) Честито четвърто място !Добро каране малък , ставаш все по-добър :lol: Много кофти се получи, че трябваше да се елиминираме един друг, но така е като не можахме да дадем по-добри времена на квалификациите.Аз лично съм доволен от колата си, но този път гумите ме предадоха, а и карането ми не беше на необходимото ниво, липсваше ми обичайната мотивация :)А и по-отношение на подобренията които трябва да правим имаме някаква яснота вече, но $$$ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го е срам Терориста да ме бие така :) Честито четвърто място !Добро каране малък , ставаш все по-добър :lol:

Aйде, айде ти ми пусна гювеч :) Не ставам аз по-добър, а колата. Пък за следващия перформънс :) много $$$ ще трябват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО на ХондЮ и Теро за доброто представяне! ;) Дано вървите все по-нагоре по стълбицата! ;) И дано почнат да се състезават повече Хонди за в бъдеще! :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО на ХондЮ и Теро за доброто представяне! ;) Дано вървите все по-нагоре по стълбицата! ;) И дано почнат да се състезават повече Хонди за в бъдеще! :o

Мерси колега!Аз лично започнах да слизам по-надолу по стълбицата, че и извън нея ;) , ама то не става всеки път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ми няма точките от 2-ри кръг :lol::P:P не е важно :P

 

Хондю твърдо 2-ро място. Догодина малко доработки и ще има битка с Васко :lol:

 

Адаша сега на Видин трябва да защити 3-то място :(

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...