Jump to content
Stancho

Айртон Сена - Top Gear

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)
Top Gear :devil: Редактирано от Stancho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей щом Люис се кефи като малко дете, смятайте каква е тая хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-великия! Поклон! :devil::bow::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-великия! Завинаги в сърцата на истинските фенове! Може би част от Хонда си отиде с него. Тази, за която мнозина питат: "Къде отиде магията на Хонда?".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама това не е Хонда, а Макларен с двигател, разработен от Хонда. Лотус, Уилиямс и др. също са ползвали двигатели на Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама това не е Хонда, а Макларен с двигател, разработен от Хонда. Лотус, Уилиямс и др. също са ползвали двигатели на Хонда.

Сена завинаги ще остане една легенда свързвана с Хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

винаги най-добрия:)а съшо и поздравления за станчо,че се е сетил да го публикува:)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!! Велик пилот, Велик автомобил :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е време,което за съжаление няма да се повтори.Турбоерата е уникален период,може би най-драматичния период в историята на моторните спортове.Според мен трябва да се забранят автоматизираните трансмисии и всякакви антиспин и динамикстабилити шитни.Рискът прави състезанията изключителни,куражът прави пилотите достойни и Аертон Сена е един от най-истинските пилоти карали някога.Формула 1 е гадно състезание-вече парата решава всичко-но колкото се направи автомобилът по-труден за каране-толкова по-верятно някой да блесне пак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А видяхте ли негърчето как се радваше на колата и каза, че дори и не може да си представи какво е да я кара на ръба на Сена. Пък тва сегашното било формула. Извод: Няма Ф1 без Хонда !!! :P;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз до колкото знам Сена е влезнал във формула 1 благодарение на HONDA остава най -великия пилот :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз до колкото знам Сена е влезнал във формула 1 благодарение на HONDA остава най -великия пилот :o

не е влезнал благодарение на Хонда,а на Форд май.трябва да погледна и ще ти кажа ако те интересува точно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сена - феномена...Какво да кажа повече! ;):P :P И на мен ми стана интересно с кой отбор е дебютирал, но никой не позна... Дебютира с отборът на Толман 1984, следващия сезон подписва с Лотус-Рено, После идват златните години с МакЛарън-Хонда и края с Уилямс-Рено. => http://en.wikipedia.org/wiki/Ayrton_SennaКато му гледам кадрите от кокпита напрао се насирам, не знам за вас! Той Хамилтън беше на път да го направи и той тва... ;):D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сена - феномена...Какво да кажа повече! :):P:D И на мен ми стана интересно с кой отбор е дебютирал, но никой не позна... Дебютира с отборът на Толман 1984, следващия сезон подписва с Лотус-Рено, После идват златните години с МакЛарън-Хонда и края с Уилямс-Рено. => http://en.wikipedia.org/wiki/Ayrton_SennaКато му гледам кадрите от кокпита напрао се насирам, не знам за вас! Той Хамилтън беше на път да го направи и той тва... :):P :P

Аз не говоря за дебюта му,а за това кой му е дал възможност да кара кола от гранд при за пръв път и е видял в него неверояния талант.Мисля че беше Форд колата,а човекът дали не беше Джеки Стюард.Сена бил поканен на тестове заедно с още един новак(и неговото име не помня).Първи карал Сена,но карал с такава злоба че съсипал колата за няколко обиколки.Не останало какво да кара втория пилот:)))Не се ебавам,имам официалния трибют за Айртон Сена.Ще взема да си го пусна да си припомня имената покрай тази случка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без него Формулата вече не е интересена.Поклон пред светлата му памет !!! Завинаги в сърцата ни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно Хонда и Топ Гиър, погледнете последната страница на списанието мисля че е последния брой, аз утре ако успея да сканирам да кача да видите за каква статия иде реч и какви резултати от зората на хондите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно Хонда и Топ Гиър, погледнете последната страница на списанието мисля че е последния брой, аз утре ако успея да сканирам да кача да видите за каква статия иде реч и какви резултати от зората на хондите :cool:

качи го моля те този скан,че нямам време да търси списанието а ми е интересно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В някой от хард-овете мисля,че имах клип на най-добрите битки между Сена и Прост както и клип със най-големите катастрофи в F1.Ако някой ги иска мога да се разровя и да му ги пратя.Eто го клипът Ayrton Senna Vs Alain Prost

Редактирано от demon89

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времената във Формула 1 да са много по-различни ако Сена беше жив .. Според мен Шумахер нямаше да е това което в момента. Но това са само предположения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...